girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (422)
  • medya (20)

422. çok potansiyeli olan çok tatlı bir kadın bence ece ama sanırım giderek youtubedan silinenler listesine doğru oynuyor gibi. son zamanlarda elle tutulur bir içerik yaptığını görmedim. bilinçli, kendine güvenen birisi olduğu için kitlesine çok faydalı olabileceğini umut ediyordum umarım youtube işine biraz daha özen gösterir.

26 eylül 21:38

421. güzellik algısı başlıklı bir ted konuşması yapmış şirin youtuber

26 temmuz 17:23

420. Kendisini ilk gördüğüm andan beri nevra serezli'nin gençliğine benzetiyorum bakınca onu görüyorum resmen (sihirli annem- dudu peri )

26 temmuz 13:22


419. (link: https://www.instagram.com/p/BlqDHjrhpu-/?utm_source=ig_web_copy_link şu fotoğrafı) görünce açık renk saçlı olmanın ilk defa bir insana haksızlık olduğunu düşündüm. o gözlerle koyu renk saç inanılmaz durmuş. makyajın da etkisi var tabii.

tanım: tarzına çok bayılmasam da işini çok hakkıyla yaptığını düşündüğüm, çok güzel youtuber kızımız.

25 temmuz 21:36

418. ne kadar büyüse de hep ergen kalacakmış gibi duran insanlar vardır ya,bu kız da onlardan biri bence.Tam anlamıyla bir kadın değil hep şirin kalacakmış gibi.Çok çalışkan orası ayrı.

13 haziran 07:34 13 haziran 07:37

417. Bebek gibi bir yüzü olan ama gerçekten giyinmeyi bilmeyen bir kadın. Bir de sürekli saçlarının nasıl sönüp kafasına yapıştığından bahsediyor. Popoya kadar uzun saç isterse dünyanın en yağlanmayan en sönük durmayacak yapıda saçı olsun, yer çekimi etkisiyle aşağıya çekip yapışacak. yapıştıkça yağlanır, yağlandıkça yapışır. Kısır döngü. Zaten saç rengi güzel, yüzü güzel. Göğüs hizasında ve hatta daha kısa saç asla kötü durmayacak.

13 haziran 01:27

416. çoğu yanını beğenmekle beraber çok ama çok rüküş buluyorum kendisini. (gizlinot: çok özür dileyerek) özellikle kıyafet-takı uyumsuzluğu gözlerimi kanatıyor.

12 haziran 16:24


415. Çok tatlı bir YouTuber.

Bizim yutupçular genelde makyaj kanalı ile başlayıp bedava ürünlere lansmanlara alışınca içerik üretmeyi bırakı vlog çekmeye başlarlar.

Kendisini tanıdığım günden beri sürekli içerik üretiyor ve high end takıntısı yok.

Beni tek irrite eden özelliği konuşması. Bu nedenle sürekli dikkatim dağılıyor.

12 haziran 10:58

414. çok güzel bir kız ama havalı değil, katılıyorum. yalnız havalı olanları da ayrı gördük, o yüzden bari doğal kalsın. kendi cildini ve yüz tipini iyi tanıyor bence, birçok drugstore ürün öğrendim kendisinden. varsın çok takpiçisi olmasın, burcu esmersoyu cüzdan arkadaşım makyajımı yapıyor diye dövmesi yeter asdasdasd. afferin ececiğim. feminist yazan kolyelerle ya da grl pwr yazan tshirtlerle saçma duyar kasan bloggerlardan (ki siz biliyorsunuz kimler olduğunu) daha samimi. yalnı şu watsons işi biraz üzdü.

12 nisan 17:10 12 nisan 21:51

413. Clickbait...

11 nisan 17:50