girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (417)
  • medya (20)

417. Kendisini ilk gördüğüm andan beri nevra serezli'nin gençliğine benzetiyorum bakınca onu görüyorum resmen (sihirli annem- dudu peri )

26 temmuz 13:22

416. (link: https://www.instagram.com/p/BlqDHjrhpu-/?utm_source=ig_web_copy_link şu fotoğrafı) görünce açık renk saçlı olmanın ilk defa bir insana haksızlık olduğunu düşündüm. o gözlerle koyu renk saç inanılmaz durmuş. makyajın da etkisi var tabii.

tanım: tarzına çok bayılmasam da işini çok hakkıyla yaptığını düşündüğüm, çok güzel youtuber kızımız.

25 temmuz 21:36

415. ne kadar büyüse de hep ergen kalacakmış gibi duran insanlar vardır ya,bu kız da onlardan biri bence.Tam anlamıyla bir kadın değil hep şirin kalacakmış gibi.Çok çalışkan orası ayrı.

13 haziran 07:34 13 haziran 07:37


414. Bebek gibi bir yüzü olan ama gerçekten giyinmeyi bilmeyen bir kadın. Bir de sürekli saçlarının nasıl sönüp kafasına yapıştığından bahsediyor. Popoya kadar uzun saç isterse dünyanın en yağlanmayan en sönük durmayacak yapıda saçı olsun, yer çekimi etkisiyle aşağıya çekip yapışacak. yapıştıkça yağlanır, yağlandıkça yapışır. Kısır döngü. Zaten saç rengi güzel, yüzü güzel. Göğüs hizasında ve hatta daha kısa saç asla kötü durmayacak.

13 haziran 01:27

413. çoğu yanını beğenmekle beraber çok ama çok rüküş buluyorum kendisini. (gizlinot: çok özür dileyerek) özellikle kıyafet-takı uyumsuzluğu gözlerimi kanatıyor.

12 haziran 16:24

412. Çok tatlı bir YouTuber.

Bizim yutupçular genelde makyaj kanalı ile başlayıp bedava ürünlere lansmanlara alışınca içerik üretmeyi bırakı vlog çekmeye başlarlar.

Kendisini tanıdığım günden beri sürekli içerik üretiyor ve high end takıntısı yok.

Beni tek irrite eden özelliği konuşması. Bu nedenle sürekli dikkatim dağılıyor.

12 haziran 10:58

411. çok güzel bir kız ama havalı değil, katılıyorum. yalnız havalı olanları da ayrı gördük, o yüzden bari doğal kalsın. kendi cildini ve yüz tipini iyi tanıyor bence, birçok drugstore ürün öğrendim kendisinden. varsın çok takpiçisi olmasın, burcu esmersoyu cüzdan arkadaşım makyajımı yapıyor diye dövmesi yeter asdasdasd. afferin ececiğim. feminist yazan kolyelerle ya da grl pwr yazan tshirtlerle saçma duyar kasan bloggerlardan (ki siz biliyorsunuz kimler olduğunu) daha samimi. yalnı şu watsons işi biraz üzdü.

12 nisan 17:10 12 nisan 21:51


410. Reklamdan reklama koşan, objektif olmayan içerikleriyle takibi bıraktığım youtuber.

11 nisan 04:53

409. cüzdan arkadaşım makyajımı yapıyor konseptli yeni videosunu paylaşmış. kız ece, seviyorum seni.

10 nisan 21:54

408. son yüklediği videosunda "x'in makyaj adımlarını takip ediyorum" konseptini uygulamış ve aslı özdel'in makyajını takip etmiş. ben bu konsept için yabancı youtuber seçmemesini beğendim açıkçası.

videoyu biraz sıkıcı bulsam da kendi cilt tipini tanıyıp ona göre ürün seçmesi artıydı. mesela aslı kuru ciltli iken ece yağlı ciltli ve aslı'nın uyguladığı her adımı uygulamak onda ekstra sivilce yapacak ya da yüzünde alerjiye sebebiyet verebilecekti.(gizlinot: ki bunu da belirtti videoda) bu açıdan bilinçli olmasını gayet beğendim. çünkü biliyorsunuz duygu özaslan bunlardan bihaber olduğu için 'bende niye böyle durdu pudra? nikkie de beyaz tenli?!' diyip bilgisizliğini göstermişti.

onun dışında video sonunda bir saat geçtikten sonra makyajın yüzünde ne durumda olduğu hakkında yorum yapmasını sevdim. sonuçta o da çoğunu ilk kez uyguluyor. kamerada güzel gözükse de birkaç saat sonunda makyajın yüzünde erimeyeceğini nereden bilelim? yani bu konuda şeffaf olmasını sevdim. ama dediğim gibi video biraz sıkıcıydı. sıkıcı olmasının sebebi de bir geyiğinin olmaması bence. her şeyi kitabına, usulüne uygun yapmaya çalışması.

2 mart 15:50