girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (359)
  • medya (4)

359. sürekli vücudumun bazı bölgelerini bi yerlere vurmamdan cidden gına geldi. masadan kalkıcam bacaklarımı çat masaya vuruyorum şişiyor morarıyor, odadan çıkıcam çat kapıya vuruyorum şişiyor morarıyor, duşa giricem kolumu duşakabine çarpıyorum yine aynı olay. o morlukların geçmesi de en az 15 gün falan sürüyor bu kadar sakar olmamın anlamı yok süslüler.

34 dk önce

358. İstediklerini elde edebilecek imkanlara ( yalnızca maddi değil) fazlaca sahip olmasına rağmen çevresindekileri bu isteklerini gerçekleştiremeyişi ile darlaması. Tutan mı var yahu git yap, git et, git al o zaman yeterki sus, ne gibi engelin var da yapamıyor olabilirsin demek geliyor içimden. Aynı tür istekler sizde de vardır fakat sizin imkanlarınız 1 onunki 100dür bunu bile bile sizi bu konuda darlar.

bugün 02:56

357. Yaz tatillerinde tv'de tekrar tekrar yayınlanan doktorlar, aşk-ı memnu, yaprak dökümü dizileri.

bugün 02:35


356. Maddi durumu iyi, hayat hedefleri idealleri yolunda olupta patavatsızlıklarından samimiyetsizliklerinden ödün vermeyen insanlardan gına geldi.

bugün 02:30

355. Sivrisinekler

bugün 01:21

354. Bir hata yaptı diye direk silip atanlardan gerçekten gına geldi. Biz de insanız hata yapabiliriz. Özür diledigim halde ki olay hiç de abartı bisey degildi. Ve ayrıca suç ortağımdı.

bugün 00:59

353. İçeriklerinin içi boş olup kendini geliştirmek istemeyen youtuberlar

dün 23:49


352. sürekli kendisini anlatanlar

dün 23:31

351. Soru cevap aparatında saçma sapan ifşa olma ihtimali bile olmayan soruların yoruma yazılması.

Gerçekten ciddi sorunları olanları tenzih ediyorum ama en basit şeyleri bile yoruma yazıp 10 dakika sonra silenlerden gerçekten gına geldi.

dün 23:30

350. İnsanların düşüncesine saygı gösterilmesi gerektiğini ogrenememis çocuklar ve bu çocukları yetiştiren "fanatik" ailelerden ne yazık ki gına geldi . İnsanların (sağ ya da sol hiç farketmez) görüşleri yüzünden öldürüldüğü,hapse atıldığı,dislandigi,mobbing gördüğü bir dönemde,bu kadar bencil ve fütursuzca davranış sergilemelerinden de bana gına geldi. Süslü sözlük gibi bir platformda bile bunu yapmaya çalışmaları ne kadar çirkin.  Bu provokator ve ifsaci arkadaşları diğer başlıklara davet ediyorum. Bakın bakalım millet birbirine tehdit mi savurmus? Şikâyet mi etmiş? Yoo en fazla eksiler geçersin,fikrine katılmıyorum dersin,yanlıs biliyorsun doğrusu bu dersin. Hiç birimiz robot değiliz. Aynı düşünce icinde olmamız da mümkün değil. Ama saygı göstermemiz,yanlıs ise doğruyu öğretmemiz mümkün. Kendi ideolojisi oturmamis bir insanın ne kadar tehlikeli olduğunu da ilk defa görmüş oldum. Kozmetik,arkadaşlık,ilişkiler ve güncel olayların konuşulduğu bir yerde bile fislenmemiz için pusuya yatan bu insanlardan şu dakika gına geldi. Uzun oldu kusura bakmayın. Ama gerçekten eşek  şakası sanacak bir şey değil bu yapılanlar.

dün 20:09