girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (180)
  • medya (0)

180. royal wedding.

ilk gün konuştuk bitti, hala aynı terane. tamam meghan yeni nesil cinderellamız, evet gelinliği üzerinde pot durmuş, kate de aynı elbiseyi 3. kez giymiş. e tamam artık, sosyal medyayı geçtim, hala ana haberlerde dahi bu var.

vallahi gördükçe tom hardy'nin düğün sırasındaki (link: https://img.maximummedia.ie/joe_ie/eyJkYXRhIjoie1widXJsXCI6XCJodHRwOlxcXC9cXFwvbWVkaWEtam9lLm1heGltdW1tZWRpYS5pZS5zMy5hbWF6b25hd3MuY29tXFxcL3dwLWNvbnRlbnRcXFwvdXBsb2Fkc1xcXC8yMDE4XFxcLzA1XFxcLzE5MTM1NzI0XFxcL1NjcmVlbi1TaG90LTIwMTgtMDUtMTktYXQtMTMuNDYuMzYucG5nXCIsXCJ3aWR0aFwiOjY0MCxcImhlaWdodFwiOjM2MCxcImRlZmF1bHRcIjpcImh0dHBzOlxcXC9cXFwvd3d3LmpvZS5pZVxcXC9hc3NldHNcXFwvaW1hZ2VzXFxcL2pvZVxcXC9uby1pbWFnZS5wbmc_dj01XCJ9IiwiaGFzaCI6IjMxMWM3MTUzNjg4N2Y1YjYxY2MyYjJlNDE3YzkyYWFkOTQzYWRkNzkifQ==/screen-shot-2018-05-19-at-13-46-36.png şu) yüz ifadesine bürünüyorum.

28 dk önce

179. milli sosyallik kraliçemiz tarafından dilimize kazandırılan "çok blabla annecim" kalıbı ve varyasyonları. hele biri arkadaş grubunda söylerse ortamın iq seviyesinde 20 puanlık düşüş gözlemlenebiliyor.

41 dk önce

178. 'gibi bir fiyat' beni acayip itiyor

bugün 14:16


177. annemin şaka yollu evlilikle ilgili laf sokması, laf sokma da denemez çok ama yerli yersiz yapıyor ve canımı sıkıyor artık cidden, bu konuyla ilgili ne düşündüğümü bile bile yapması hem de..

annecim, evlenmaycam! sana göre evde kalmış olabilirim ama ben mutluyum, evlenmek de istemiyorum, torun derdinden bunu yapıyosun abimden umudu kestin biliyorum ama son derece bekar, hayatında kimse olmayan ve muhtemelen uzun süre de olmayacak 'evlenmek bana göre değil' diye düşünen kızına yükleneceğine, oğlunun başını yesene 'torun' diye biraz da... hmm?

bugün 04:23

176. Bitmek bilmeyen fal soruları. Bonus olarak da aldatılıyor muyum/hamile olabilir miyim’ciler

bugün 02:32

175. Yurtta yan odada kalanlar. Özellikle televizyon alışkanlıkları beni benden alıyor. Nerdeyse hergün survivor açık (gizlinot: Hangi günler olduğunu bilmiyorum ama çoğu günler var sanırım ) allahın her günü acunun sesini duymak zorunda mıyım ben? Hayır sürekli aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor zaten. Uyarıyoruz o gün televizyon sesini 1-2 tık kısıyor sağolsun (gizlinot: Aman çok fark ediyor ), ertesi gün tekrar aynı gürültü! Yönetimin de aldırdığı falan yok, 1 haftam kaldı ama sabredecek takatim de kalmadı...

dün 22:41

174. MizaH yoksunluğu(gizlinot: Gevşeyin arkadaşlar)

dün 19:16


173. Kütüphanelerde bir tek kendileri varmış gibi ses çıkaranlar. Hızlı hızlı sayfa çevirenler mi dersiniz, haşırt huşurt sayfaların altını çizenler mi dersiniz, gelip sohbet edenler mi dersiniz, kütüphaneye yeni girdiğinde ya da çıkarken sanki başka insanlar yokmuşçasına gürültüyle gelip çıkanlar mı dersiniz. İllaki mutlak sessizlik sağlanamaz da bu kadar da bilerek yapılmaz ya. İnsanı çileden çıkarırlar. Azıcık saygı lütfen.

dün 11:32

172. 1 yıldır evliyim, evlendiğimden beri işsizim. Çalışan eşimden köle muamelesi görmekten yıldım. Evlenirken ben çalışmaya başlayınca ev işini paylaşırız demiştik. İş bulamayınca bana kaldı. Ama git gide her ayak işini yapar oldum. Kalkıp kahvesini alırdı, onu bile bana bırakıyor artık. Resmen evde oturduğum yok. Hep ayaktayım, hep iş yapma halindeyim, artık kişisel hizmetçisi olmaya doğru gidiyorum. Evlilik aşkı öldürür derler, evlilik değil bu durum aşkı öldüren. Sadece sabah 9 akşam 5 çalışıyorsun diye eve ekmek almaya bile zahmet etmemek nedir? Bir de bana emir vermesi yok mu şunu yap bunu yap diye. Şurası tozlanmış, bu yumurta tam pişmemiş, o yemek öyle yapılmaz vs. Eskiden bu da yoktu bi de bu eklendi. Haftasonu 2 gün sadece evde yatıyor, tv izliyor, oyun oynuyor, bense ne aynı ritimdeyim 7/24, benim hiç tatilim yok. Elbiselerini katlamaktan bile acizleşti, çayını koymaktan bile. Bilmiyorum, bu saatte o sahurdan kalkıp yine bilgisayarın başına oturup ben yenmiş sofrayla başbaşa kalınca iyice hislenip ağrıttım bu saatte başınızı..

Edit: annesine ise çok acıyor (yaşlı hasta falan değil) sabahtan akşama kadar tek başına temizlik ve yemekle uğraşıyormuş, evi de bok götürdüğü halde.. bana ise daha dün “yorgun numarası yapma evde ne var ki” tarzında konuştu.

dün 04:02 dün 04:07

171. Sürekli karşıdakini sömürmeye çalışan asalak arkadaşlar. Çıldıracağım ya. Onunu kullanayım burnunu verir misin bıktım. Hayır verdiğim de geri düzgün gelmiyor ki. Pc’mi verdim nerden geldiği bilinmeyen tonla şey indirilmiş ana ekran saçma sapan bin tane şey kaynıyor. Usb veririm kaybedilir. Ben yokken çekmecelerim zorlanır lazım olan!!! şeyler alınmaya çalışılır. Bir de çok normal lanse edilir. Hani arkadaşlar yazıyorsunuz ya işte yakın arkadaşım yok falan olmasın zaten. O dizilerdeki gibi arkadaşlıklar zaten yok. Ne kadar veriyorsun o kadar varsın. Hakkaten gına geldi. 

17 mayıs 23:36