girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (360)
  • medya (4)

360. Sözlükte yazar olup hala yazmayı bilmeyenler. 

-de -da olayı değil yani bahsettiğim. Herkez,bişi,felan,morel,yane gibi kelimeler.

2 saat önce

359. nişanlanıp yada evlenip tek taşını gözümüze sokmak için sosyal medyaya bir milyon fotoğraf atanlar.(gizlinot: artık gerçekten gına geldi)

dün 20:31

358. Elimde telefon var diye hayatımda biri var sananlardan gına geldi.

dün 16:21


357. Kapıya gelip sözde engelliler, yetimler için para toplayanlar. Haftada istisnasız 1-2 kere kapımıza geliyorlar ve maalesef diyerek geri çeviriyorum. Bir de sanki vermezsem beni o an bıçaklayacaklarmış hissine kapılıyorum, kendi evimde tedirgin oluyorum bu insanlardan.

dün 13:58

356. içki-araba-futbol şeytan üçgenindeki genel kültürü olmayan ve hiç bir şeyi beğenmeyen ekşiciler gibi erkekler

istemediğim ve ihtiyacı olmayan konularda tavsiye verenler

bit türlü yaranamadığım ailem

sevmediğim akraba muhabbetleri

dün 13:44

355. sürekli vücudumun bazı bölgelerini bi yerlere vurmamdan cidden gına geldi. masadan kalkıcam bacaklarımı çat masaya vuruyorum şişiyor morarıyor, odadan çıkıcam çat kapıya vuruyorum şişiyor morarıyor, duşa giricem kolumu duşakabine çarpıyorum yine aynı olay. o morlukların geçmesi de en az 15 gün falan sürüyor bu kadar sakar olmamın anlamı yok süslüler.

dün 10:43

354. İstediklerini elde edebilecek imkanlara ( yalnızca maddi değil) fazlaca sahip olmasına rağmen çevresindekileri bu isteklerini gerçekleştiremeyişi ile darlaması. Tutan mı var yahu git yap, git et, git al o zaman yeterki sus, ne gibi engelin var da yapamıyor olabilirsin demek geliyor içimden. Aynı tür istekler sizde de vardır fakat sizin imkanlarınız 1 onunki 100dür bunu bile bile sizi bu konuda darlar.

dün 02:56


353. Maddi durumu iyi, hayat hedefleri idealleri yolunda olupta patavatsızlıklarından samimiyetsizliklerinden ödün vermeyen insanlardan gına geldi.

dün 02:30

352. Sivrisinekler

dün 01:21

351. Bir hata yaptı diye direk silip atanlardan gerçekten gına geldi. Biz de insanız hata yapabiliriz. Özür diledigim halde ki olay hiç de abartı bisey degildi. Ve ayrıca suç ortağımdı.

dün 00:59