girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (263)
  • medya (0)

263. A haber

"Eyy cehape seçimlere HDP ile kol kola gidiyorsun utan utan" diyenler

Valla yeter ya...

23 haziran 01:21

262. Cansu akın cansu dengey cansu cans can ca c...

23 haziran 01:15

261. "Uzun"

Sal su sandıkları bizi bir sal

23 haziran 01:01


260. Grup şurup.

22 haziran 22:10

259. ilk oy hareketi kapsamında paylaşılan her şey. ancak o 12 öfkeli genç reklamları yok mu, hayattan da o güzelim filmden de soğuttu insanı. filmin aslında emeği geçen bütün insanlar mezarlarında ters döndü. mahvettiniz insanları.

bir de şu başından beri çok sakin, tamam diyenlerin aksine asla ve kata boş vakti olmayan hep çalışan didinen devamcı abimiz yok mu, heh işte onun adı benim için kocaman bir 'yersen'. senin adını 'yersen' koydum güzel abicim. hayır daha yeni duymasak kürtaj yapiyik dedenin 'bak vallahi 155i ararınn' çığlıklarını inanıcaz.

çekin kardeşim şu abiyi gözümüzün önünden. yemiyor bunları millet yemiyor

22 haziran 17:43 22 haziran 17:43

258. süslü sözlükte siyaset konuşulması, her gün soru-cevapta siyaset soruları görmek. 

bu kadar mı sosyal çevreniz yok, arkadaşlarınızla konuşamıyor buraya gelip tanımadığınız etmediğiniz insanların siyasi görüşünü öğrenmeye, siyasi değerlendirme yapmaya çalışıyorsunuz? 

22 haziran 15:12

257. Siyaset konuşulmasından rahatsız olanların şikayetlerinden hakikten gına geldi! 

Senin geleceğin, benim geleceğim, bizim geleceğimiz söz konusu.. doğacak/doğmayacak çocuklarımızın, bizden sonraki nesillerin güzel günleri memleketin geleceği söz konusu. 

Yeterince umutsuz ve kayıtsız kaldık. Apolitize edildik! Yetmedi mi?.. Kaderimizi belirlemeye üç gün kaldı, elbette siyaset konuşacağız!

Sen de konuş! Iyi kötü düşün, yaz, konuş, fikrin olsun ve dile getir..

Mutlu ol.. süslü sözlükte de siyaset konuşuyoruz, ülke gündemini tartışıyoruz, izliyoruz, takip ediyoruz, okuyoruz, hepimizin fikri ve umudu var diye..

22 haziran 14:13 22 haziran 14:14


256. Herkesin youtube sayfası açması ve üstüne üstlük birbirinde gördüğü tarifleri de muhteşem bir şekilde sunması. Bazlama pizza ne allah aşkına. Ya da ne olabilir? Neyin tarifini veriyorsun? Akla gelmeyecek nesi olabilir?

Ya da 2 workshopa gidip tarif araklayıp instagramda sayfa açması üstüne kendi workshop vermesi. Neymiş tarifi geliştirmiş nokta birşey koyarak. Ah bunları yiyenler de var ya inanamıyorum .

21 haziran 23:10

255. Instagram algoritmasının değiştiğini zanneden zekiler. Niyeyse ben hepsini görüyorum. Paylaşımım az beğenilmişi akıl edemiyorlar da algoritmasının değiştini zannediyorlar. Cidden mi ya :d bu yaşa zor gelmişler vallahi tebriks.

21 haziran 21:33

254. muhafazakar/başörtülü/müslüman herkesin akp'yi desteklediğinin düşünülmesi. (gizlinot: göz deviren emoji.)

21 haziran 18:10