girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (400)
  • medya (5)

400. ‘süslülerin eskiden yaptığı makyaj hataları’ başlığına sürekli ve yorulmaksızın aynı girdilerin yazılması. göz içine kalem çekmek, koyu renk fondöten vs vs... çare (bkz: başlık engelleme) 

23 eylül 16:46

399. solda duygu özaslan (2) görmek.

bıktım bu kızdan. instagramda youtubeda engelledim her gün burda karşıma çıkıyor.

19 eylül 22:16

398. her reklam jingleında nil’in sesini duymak. sanırım eşinin reklam şirketi sahibi olması yüzünden.

19 eylül 15:49


397. bu ülke ve insanları

13 eylül 17:36

396. Siyasi partiler.

Yettiniz be...! Donumuzu da alın rahatlayalım.

13 eylül 06:50

395. ülke ekonomisi. her şeyin ederinden aşırı derecede pahalı olması.

13 eylül 04:46

394. intblogger,youtober vs gibilerden gına geldi. insanlar işten artmaz dişten artar mantığında ,bunlarda hala bilmem kaç nolu ruj yeni çıkmış alın. şu nu deneyin. yapsnıza gerçek hayata dair video . birkim nasıl olur neler yapılmalı, neleri değerlendirebilirz. faydalı yararlı içerik üretin. artık herkes makyaj bilgisine bir şekilde sahip. sözüm sürekli aynı içerikten şeyler üretenlere.

12 eylül 12:17


393. tamam hepinizin çok takipçisi olsun, hepiniz reklam iş birliği yapın ama her haltı da önermeyin be kardeşim. geçen instagramda gezinirken birine rastladım. hikayesinde bir kreşi övmüş. 'benim adımı verin, size indirim yaparlar. çok iyiler, en iyisi bunlar' falan yazmış. dedim herhalde çocuğunu oraya gönderiyor. ama çocuğu falan yok. ya bu kreş kreş. insanlar kreşlere çocuğunu emanet ediyor ve sen sırf para almak için hiç denemediğin ve hakkında tek gram bilgi sahibi olmadığın bir yeri övüyorsun. bu nasıl bir şuursuzluktur? siz iyice şaşırmışsınız. hiç bilmediğim bir yere nasıl kefil olabiliyorsun? ileride senin 'sözüne' güvenip çocuğunu kreşe verip de o çocuğun orada başına bir iş gelirse nasıl kafanı yastığa rahatça koyacaksın? ürün için, para için bunun yapılması... gerçekten bilemiyorum artık. bence bir çizgisi var tüm bu şeylerin. ahlak, etik, dürüstlük... siz bu çizgiyi aşıyorsunuz.

12 eylül 12:04

392. Yurt dışında yaşayan türklerin yaşadıkları ülkede örnek veriyorum 25 euroya aldığı bir şeyi bunun türkiye fiyatına baktım 150 lira, daha ucuz pişman oldum demesi.ya kardeşim sen onu kendi para biriminle 25liraya almışsın zaten allaşkına neyin ucuzluğu bu?

10 eylül 22:57 11 eylül 14:54

391. ten rengi muhabbeti. ten renginin bir ayrıcalık olduğunu düşünen insanlar. bunun ısrarla bir tartışma konusu edilmesini anlamlandıramıyorum. beyaz tenliyim, güneşte daha hızlı kavrulmam haricinde farklı renklerdeki insanlarla aramda bir fark yok. beyaz tenli olunca iskandinav veya slav kökenli de olmuyorum. herkes beyazlığını kanıtlamaya çalışıyor, bu bir statü sembolü haline geldi de bizim mi haberimiz yok? ten rengi üzerinden gurur kasan insanların hala var oluşu (gizlinot: bu beyaz ten gururu da olur, siyah ten gururu da, hiç fark etmez) beni şaşırtıyor, bıktırıyor.

10 eylül 08:43