girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (295)
  • medya (4)

295. “Ay canım şu kediyi/köpeği az ötede besler misin alışmasın buraya”

Zırnık yemek vermezler bi de besleyenlere mani olmaya çalışırlar. Gerçekten gına geldi sizden bi salın ya

dün 01:47

294. Danla bilic'in ilgi çekmek için yaptığı dedikodularla alakalı sorulan sorular...

18 temmuz 03:21

293. doktor olmak istemediğimi milyonlarca kez belirtmeme rağmen ‘sen doktor ol kızım’ diyen ısrarcı akrabalar. bunların ‘öğretmen ol bak, rahat yaşıyor onlar’ versiyonu da var tabii 

17 temmuz 00:19


292. Trendyol reklamları. Herkes aynı diş fırçasını kullanıyor, aynı elbiseleri giyiyor, aynı ürünleri kullanıyor gibi 3 postun 2'sinde trendyol reklamı görmek, keşfete düşmesi. Ye-ter

16 temmuz 22:46

291. Her şeyin en doğrusunu, en iyisini bilen kadim(!), insanlık mucizesi(!) bireylerden gına geldi.

Adamların hayatına bakıyorum elle tutulur bir başarı yok ama sorsan en mükemmeli onlar, en üstün insanlar onlar o yüzden senin her fikrine, her işine burun kıvırırlar.

İşte bende basit bir ölümlüyüm onların yanında. Aslında yapmam gereken haddimi bilmek ve hayatımı olduğu gibi onların eline bırakmak benim yerime onların yaşaması da bu kıt zekayla nasıl düşünebileceğim ben bunu.

15 temmuz 20:17

290. Saygısız insanlardan ciddi anlamda gına geldi. 

Bir arkadaşımla dün buluşacaktık haber veririm sana iş çıkışı dedi tamam dedim. Saatlerce haber bekledim başka hiçbir plan yapmadım. Ben de yazmak istemedim çünkü ben ararım seni dedi. Neyse, gece 11 gibi bir şekilde konuştuk, bana ‘senden haber bekliyordum saatlerdir, sesin çıkmayınca buluşmak istemiyorsun sandım yazmadım’ dedi. Ne? Benden mi haber bekliyordun? Ararım seni demene rağmen bir de. Yanlış anlaşılma olmuştur sorun değil dedim, bugün için ‘yarın telafi ederiz buluşalım kesin haberleşiriz’ dedi yine tamam dedim. Ne oldu dersiniz? Saat 21:00 hala ses yok :d yarım gün çalışacaktı, mesaiye falan kalırsam haberdar ederim seni dedi bir de... yahu ben sana güvenip kimseyle plan program yapmadım, ararsın yazarsın diye bekledim. Bütün günüm sıkıntıdan patlayarak evde geçti, Sen bana bi haber vermekten acizsin resmen. 

Süslüler bakın bu saygısızlıktır. Lütfen siz birine haber ederim sana diyorsanız işiniz çıktıysa bile haberdar edin karşınızdakini. Sinirden migrenim tuttu resmen ya!

14 temmuz 21:06

289. Soru şeklinde başlık açılması ve cevap şeklinde girdiler yazılması

13 temmuz 20:08


288. Sözlükte uzun saç, kısa saç, küçük meme, büyük meme, makyaj yapan, makyaj sevmeyen ayarında tamamen ötekileştirmeye yönelik başlıklardan gına geldi. Kaliteyi düşürmesek?

11 temmuz 23:17 12 temmuz 07:55

287. instagramda en çok gözüme çarpan ve ciddi gina getiren bir kaç başlık:

megan markle & prens harry çifti. çünkü dünyada birbirlerini severek evlenen tek çiftmişlercesine muamele görmelerinden bıktım. ayrıca megan markle'i gün geçtikçe daha fazla itici buluyorum.

her türlü kendall, gigi, bella ve hailey haberi. boş zamanlarında eskortluk yapan insanların bu kadar gündem olup it girl muamelesi görmesi çok saçma.

ariana grande & pete davidson çifti. liselim seviyesindeki ilişkilerinin medyada bu kadar büyütülmesi.. bilemiyorum altan.

beyonce the queen, rıhanna the queen, x kişisi the queen içerikleri. önüne gelen queen oluyor negzel. fazla abartılıyorlar bence.

11 temmuz 20:19

286. Yaz mevsimi ve Ankara sıcağı 

11 temmuz 16:32