girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (505)
  • medya (2)

505. Youtuberların/bloggerların ya da toptan bir deyişle influencerların çok yoğunuz çok yoruluyoruz tripleri.

Her gün 56578 tane video çekiyoruz biz sürekli fikir düşünüyoruz sürekli sizler için günceli takip ediyoruz lansman lansman koşturuyoruz söylemlerinden kusucam artık. Kimsenin işini küçümsemiyorum eminim sizin işinizin de vardır yorucu tarafları. Ama 1.si hiçbiriniz babanızın hayrına yapmıyorsunuz bu işi, sahip olduğunuz mesleği icra etseniz ya da herhangi bir işte çalışsanız o yaşta kazanabileceğiniz paranın fersah fersah üstünü kazanıyorsunuz. 2.si diğer meslekler kolay da sanki sizinki yorucu, tamam meşguliyetleriniz olabilir de binlerce liralık sponsorluk anlaşmalarınız için yaptığınız koşuşturmalar normal çalışan bir insandan kat kat yorucuymuş triplerinizden gına geldi. Bir de lütfeder gibi anlatıyorsunuz ya bunları, hani kötü yorumlara sinirlenip biz bu videoları çekmek için şu kadar şu kadar uğraşıyoruz diye, çekme kardeşim o zaman sanki yalvarıyoruz biz sana nolur yap diye. Çünkü bu sektörde bulunmanın tek amacı insanları bilgilendirmek, asla ve asla marka gönderileriyle tek kuruş harcamaya gerek kalmaması, bir ton para kazanmak falan değil. Üff sinirlendim yine gece gece.

bugün 01:55

504. Çocuğunu, kocasını, her anını instagramda paylaşan kadınlardan gına geldi. Baby showerlardan, süslü nişan masalarından da gına geldi. 

dün 20:59

503. ala neden boşanmış, görkem evlenip neden hemen çocuk yapmış.

onlar karar verirken bu kadar düşünmüşler midir acaba

dün 20:31 dün 20:37


502. Bir koli dolusu kıyafet aldım yok 2000 tl'lik alışveriş yaptım. Ya onları sizin kendi paranızla almayıp trendyol gönderisi olduğunu sağır sultan duydu artık. Bu ne saçma reklam projesidir.

dün 19:57

501. Youtube'da sultanli bir reklam cikiyor,allahim parcalayasim geliyor artik telefonu

dün 19:41

500. foreo reklamı yapan blogger, youtuber her ne ise o

markalardan gelen paketleri açıyorum görgüsüzlüğü

herkesin izlediği diziyi, okuduğu kitabı abartarak tek kendisi yapıyomuş gibi anlatanlar

bütün gününü instastory'de yaşayanlar

bıktırdılar beni cidden

dün 19:16

499. Çıkan her yeni maskaranın benzersiz fırçasının en kısa kirpiklere bile ulaşıp takma kirpik etkisi yaratması (!)

13 kasım 22:49


498. sabahın körüne dersi olup bir de devam zorunluluğu koyan hocalar gina gelmesini birakin hayattan soguturlar.

13 kasım 22:41

497. Fox tvde yayınanan “çok fox” jeneriği. Zaten izlenecek doğru düzgün kanal Yok, bu kanalın da sürekli aynı jeneriği çalıp durması çok sıktı.

13 kasım 22:33

496. "çalıyor ama çalışıyor", "yol yaptı", "ekmek almak için sıra bekliyoduk", "koyun dediniz koyduk", "yetmez ama evet" cümlelerini sarf eden insanlar.

13 kasım 15:05