girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (520)
  • medya (2)

520. soru cevaptaki kadın kuşağı tadındaki garip paylaşımlar. Yok, kocamın telefonunu şöyle yakaladım sizce beni aldatıyor mu?, yok, nişanlımın aldığı tektaş çok ucuzmuş ne yapmalıyım? Kayınvalidem istediğim gelinliği almadı ne yapsam? Sevgilim iyi geceler deyip çevrimiçi oldu ne demek bu?

Bu gibi sorular yüzünden soru cevaba bakamıyorum, kör oldum!

Burda bu gibi sorulara cidden cevap arıyorsanız allah kolaylık versin, zor bir ömür olacak belli ki, ne diyeyim

bugün 00:24

519. (bkz: enflasyonla topyekün mücadele) masalı.

benzin pahalandı, mecburen fiyatları arttırdık deseniz, bu kadar itici olmazsınız en azından.

dün 23:07

518. Instagram'daki "fragman fena", "bakın sonunda naptı" gibi Clickbait videolardan gına geldi. Sürekli sağ tıklayıp bunun gibi az içerik göster butonuna tıklıyorum. Yine de çıkıp duruyor.

dün 02:48


517. Her indirim gününde yaşanan site yoğunluğundan beğendiğim ürünleri sepete eklemeden sitenin çökmesi.

Bir indirim günüde beni şaşırtsın ya. Bu kadar çöp altyapıya sahip siteler bi bizim ülkemizde var sanırım. Yine ne alacağım varsa almaktan vazgeçtim.

Edit: trendyol.

dün 00:17 dün 00:21

516. Bedelliyle askere giden oğlu sanki 18 aydır askerdeymiş gibi paylaşım yapan akrabamız ulan 21 gün, tatile gitse zaten o kadar süre tatile gidiyor o çocuk. kaldı ki gittiği yerde böyle doğu moğu değildi yani.Sen yoksan hiçbir şeyin anlamı yoklar falan vallahi kusucam artık.Bir genelleme yapacak olursam da hayatını sosyal medyada yaşayan insanlardan genel olarak hazzetmiyorum ama buna ekstra sinir oldum.

19 kasım 23:52 dün 00:01

515. Mutsuzluktan beslenen insanlardan gına geldi.

Bu insanlar hepimizin çevresinde ve siz üzülüp,ağladıkça içten içe seviniyorlar.

19 kasım 11:24

514. Heee hee küçüklüğünüzden beri giydiğiniz reebok ayakkabılarınızı ne hikmetse hepiniz aynı anda bulup alıverdiniz ve ne hikmetse hepimiz dün kaçırdık göremedik, bugün de linklediğiniz için nasıl teşekkür etsek az instagram kızları. 

18 kasım 19:26 18 kasım 23:00


513. kadın müdürüm.

"ay ben ten makyajı yapmıyoraaamm" deyip iki gün sonra kendi ağzından

Hergün fondöten sürdüğünü kaçırmasından,

"psikiyatri ilacı kullanan insanlar bence şımarıaakk" deyip, pamuklar içinde büyütülmüş bir insan olmasindan,

"Yüzüme asla krem sürmem bak bence çok yanlış ben şu yağı sürüyoruaam, sen de onu kullan bak cildin çok kötü olucaakkk" demesinden, ve bilimum çok bilmiş hallerinden gına geldi.

yahu kadın, bre insan evladı. isteyen istediğini yapar, ten makyajı yapmayınca bir şey olmuyorsun ve ya kat kat yapınca da bir şey olmuyor işte, isteyen istediğini yapsın bu bir. insanların ne şartlarda nasıl yaşadıklarını sen bilemezsin, bu da iki. insanların şımarık olup olmadığını hesap etmek sana kalmamış, koca bir psikiyatri bilimi var yahu karşında ne anlatıyorsun sen kadın... hergün uyarıyorum hatalı olduğuna dair, ertesi gün başka bir bilmişlikle karşıma geliyor, deli mi ne...

Bu arada "yapıyoraaamm ediyoraaamm" olayı abartı değil, bizzat kendi konuşması. diksiyon çok önemliymiş ona göre, bir insan konuşmayı bile beceremiyorsa ölsünmüş. Lol.

18 kasım 12:06

512. Tüm telefon görüşmelerini otobüste yapanlar.

Ben bilmek zorunda mıyım senin kız arkadaşınla akşama yaptığın planı, babanın arabayı daha tamir ettiremediğini, start-up'ın 100 bin hibe aldığını? Bunların hepsi farklı kişilerle görüşmeler. n'aptın, tüm haftasonu pazar sabahı otobüste konuşurum diye biriktirdin mi?

18 kasım 11:59

511. ekonomik kriz söylentileri. yok hayat pahalıymış falan. dünyaya gelirken her şey ucuz olacak diye kontrat mı imzaladık? her şeyin bir bedeli var, elbet pahalı olacak. ayrıca her yerde %30'a varan enflasyonla topkekün mücadelesi varken, ne pahalılığından bahsediliyor anlayamıyorum.

bu girdideki ağır ironiyi anlamayıp, bakalım kaç kişi vuracak.

18 kasım 02:12