girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (508)
  • medya (2)

508. ekonomik kriz söylentileri. yok hayat pahalıymış falan. dünyaya gelirken her şey ucuz olacak diye kontrat mı imzaladık? her şeyin bir bedeli var, elbet pahalı olacak. ayrıca her yerde %30'a varan enflasyonla topkekün mücadelesi varken, ne pahalılığından bahsediliyor anlayamıyorum.

bu girdideki ağır ironiyi anlamayıp, bakalım kaç kişi vuracak.

2 saat önce

507. Bilmediği herşey hakkında bir bilgisi,bir yorumu olan tüm "üçüncü şahıslar"

2 saat önce

506. Girdilerde artı-eksi çoğunluğu neyse ordan yürünmesi.

bugün 01:47


505. HErkesin fotoğraf çekme, canlı yayın yapma çabasında olması. Kafeye gidiyorum oradaki eleman kafe tanıtımı için yüz tane video, fotoğraf çekiyor. Normal oturuyorum bir yerde, insanlar fotoğraf çekerken arkalarında kabak gibi çıkıyorum. Hayır belki o an orada olduğum bilinmesin istiyorum, belki fotoğraf fobim var ya da belki hiçbir gerekçe yokken senin fotoğrafında, videonda olmak istemiyorum. Böyle zamanlarda nefret ediyorum instagramdan da düşüncesiz insanlardan da.

dün 20:16

504. Youtuberların/bloggerların ya da toptan bir deyişle influencerların çok yoğunuz çok yoruluyoruz tripleri.

Her gün 56578 tane video çekiyoruz biz sürekli fikir düşünüyoruz sürekli sizler için günceli takip ediyoruz lansman lansman koşturuyoruz söylemlerinden kusucam artık. Kimsenin işini küçümsemiyorum eminim sizin işinizin de vardır yorucu tarafları. Ama 1.si hiçbiriniz babanızın hayrına yapmıyorsunuz bu işi, sahip olduğunuz mesleği icra etseniz ya da herhangi bir işte çalışsanız o yaşta kazanabileceğiniz paranın fersah fersah üstünü kazanıyorsunuz. 2.si diğer meslekler kolay da sanki sizinki yorucu, tamam meşguliyetleriniz olabilir de binlerce liralık sponsorluk anlaşmalarınız için yaptığınız koşuşturmalar normal çalışan bir insandan kat kat yorucuymuş triplerinizden gına geldi. Bir de lütfeder gibi anlatıyorsunuz ya bunları, hani kötü yorumlara sinirlenip biz bu videoları çekmek için şu kadar şu kadar uğraşıyoruz diye, çekme kardeşim o zaman sanki yalvarıyoruz biz sana nolur yap diye. Çünkü bu sektörde bulunmanın tek amacı insanları bilgilendirmek, asla ve asla marka gönderileriyle tek kuruş harcamaya gerek kalmaması, bir ton para kazanmak falan değil. Üff sinirlendim yine gece gece.

15 kasım 01:55

503. Çocuğunu, kocasını, her anını instagramda paylaşan kadınlardan gına geldi. Baby showerlardan, süslü nişan masalarından da gına geldi. 

14 kasım 20:59

502. ala neden boşanmış, görkem evlenip neden hemen çocuk yapmış.

onlar karar verirken bu kadar düşünmüşler midir acaba

14 kasım 20:31 14 kasım 20:37


501. Bir koli dolusu kıyafet aldım yok 2000 tl'lik alışveriş yaptım. Ya onları sizin kendi paranızla almayıp trendyol gönderisi olduğunu sağır sultan duydu artık. Bu ne saçma reklam projesidir.

14 kasım 19:57

500. Youtube'da sultanli bir reklam cikiyor,allahim parcalayasim geliyor artik telefonu

14 kasım 19:41

499. foreo reklamı yapan blogger, youtuber her ne ise o

markalardan gelen paketleri açıyorum görgüsüzlüğü

herkesin izlediği diziyi, okuduğu kitabı abartarak tek kendisi yapıyomuş gibi anlatanlar

bütün gününü instastory'de yaşayanlar

bıktırdılar beni cidden

14 kasım 19:16