girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (513)
  • medya (2)

513. kadın müdürüm.

"ay ben ten makyajı yapmıyoraaamm" deyip iki gün sonra kendi ağzından

Hergün fondöten sürdüğünü kaçırmasından,

"psikiyatri ilacı kullanan insanlar bence şımarıaakk" deyip, pamuklar içinde büyütülmüş bir insan olmasindan,

"Yüzüme asla krem sürmem bak bence çok yanlış ben şu yağı sürüyoruaam, sen de onu kullan bak cildin çok kötü olucaakkk" demesinden, ve bilimum çok bilmiş hallerinden gına geldi.

yahu kadın, bre insan evladı. isteyen istediğini yapar, ten makyajı yapmayınca bir şey olmuyorsun ve ya kat kat yapınca da bir şey olmuyor işte, isteyen istediğini yapsın bu bir. insanların ne şartlarda nasıl yaşadıklarını sen bilemezsin, bu da iki. insanların şımarık olup olmadığını hesap etmek sana kalmamış, koca bir psikiyatri bilimi var yahu karşında ne anlatıyorsun sen kadın... hergün uyarıyorum hatalı olduğuna dair, ertesi gün başka bir bilmişlikle karşıma geliyor, deli mi ne...

Bu arada "yapıyoraaamm ediyoraaamm" olayı abartı değil, bizzat kendi konuşması. diksiyon çok önemliymiş ona göre, bir insan konuşmayı bile beceremiyorsa ölsünmüş. Lol.

54 dk önce

512. Tüm telefon görüşmelerini otobüste yapanlar.

Ben bilmek zorunda mıyım senin kız arkadaşınla akşama yaptığın planı, babanın arabayı daha tamir ettiremediğini, start-up'ın 100 bin hibe aldığını? Bunların hepsi farklı kişilerle görüşmeler. n'aptın, tüm haftasonu pazar sabahı otobüste konuşurum diye biriktirdin mi?

1 saat önce

511. ekonomik kriz söylentileri. yok hayat pahalıymış falan. dünyaya gelirken her şey ucuz olacak diye kontrat mı imzaladık? her şeyin bir bedeli var, elbet pahalı olacak. ayrıca her yerde %30'a varan enflasyonla topkekün mücadelesi varken, ne pahalılığından bahsediliyor anlayamıyorum.

bu girdideki ağır ironiyi anlamayıp, bakalım kaç kişi vuracak.

bugün 02:12


510. Bilmediği herşey hakkında bir bilgisi,bir yorumu olan tüm "üçüncü şahıslar"

bugün 01:50

509. Girdilerde artı-eksi çoğunluğu neyse ordan yürünmesi.

bugün 01:47

508. HErkesin fotoğraf çekme, canlı yayın yapma çabasında olması. Kafeye gidiyorum oradaki eleman kafe tanıtımı için yüz tane video, fotoğraf çekiyor. Normal oturuyorum bir yerde, insanlar fotoğraf çekerken arkalarında kabak gibi çıkıyorum. Hayır belki o an orada olduğum bilinmesin istiyorum, belki fotoğraf fobim var ya da belki hiçbir gerekçe yokken senin fotoğrafında, videonda olmak istemiyorum. Böyle zamanlarda nefret ediyorum instagramdan da düşüncesiz insanlardan da.

dün 20:16

507. Youtuberların/bloggerların ya da toptan bir deyişle influencerların çok yoğunuz çok yoruluyoruz tripleri.

Her gün 56578 tane video çekiyoruz biz sürekli fikir düşünüyoruz sürekli sizler için günceli takip ediyoruz lansman lansman koşturuyoruz söylemlerinden kusucam artık. Kimsenin işini küçümsemiyorum eminim sizin işinizin de vardır yorucu tarafları. Ama 1.si hiçbiriniz babanızın hayrına yapmıyorsunuz bu işi, sahip olduğunuz mesleği icra etseniz ya da herhangi bir işte çalışsanız o yaşta kazanabileceğiniz paranın fersah fersah üstünü kazanıyorsunuz. 2.si diğer meslekler kolay da sanki sizinki yorucu, tamam meşguliyetleriniz olabilir de binlerce liralık sponsorluk anlaşmalarınız için yaptığınız koşuşturmalar normal çalışan bir insandan kat kat yorucuymuş triplerinizden gına geldi. Bir de lütfeder gibi anlatıyorsunuz ya bunları, hani kötü yorumlara sinirlenip biz bu videoları çekmek için şu kadar şu kadar uğraşıyoruz diye, çekme kardeşim o zaman sanki yalvarıyoruz biz sana nolur yap diye. Çünkü bu sektörde bulunmanın tek amacı insanları bilgilendirmek, asla ve asla marka gönderileriyle tek kuruş harcamaya gerek kalmaması, bir ton para kazanmak falan değil. Üff sinirlendim yine gece gece.

15 kasım 01:55


506. Çocuğunu, kocasını, her anını instagramda paylaşan kadınlardan gına geldi. Baby showerlardan, süslü nişan masalarından da gına geldi. 

14 kasım 20:59

505. ala neden boşanmış, görkem evlenip neden hemen çocuk yapmış.

onlar karar verirken bu kadar düşünmüşler midir acaba

14 kasım 20:31 14 kasım 20:37

504. Bir koli dolusu kıyafet aldım yok 2000 tl'lik alışveriş yaptım. Ya onları sizin kendi paranızla almayıp trendyol gönderisi olduğunu sağır sultan duydu artık. Bu ne saçma reklam projesidir.

14 kasım 19:57