yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (969)
  • medya (11)

  969. herhangi bir baslikta veya bir ortamda yaptiginiz bir seye gelen "bu hayati bu kadar seviyor musun gercekten?" kalibi. yeni ögrendiginiz seyleri sürekli söyleme ihtiyacinizi anliyorum ama baymadi mi?

  topluca cevap veriyorum, yüze nemlendirici sürmek, eyeliner cekmek ya da kombin yapmak herkes icin cok mesakkatli, korkunc eforlu seyler degil. toplu cevap: evet.

  bence herkes bu ben en cool, en özensiz ama güzel, en böyle seylere ihtiyac duymayan kadin benim ayaklarini birakmali. bunlar lisede kaldi artik ya.

  bugün 14:25 bugün 15:18

  968. Ah bu instagram ünlüleri ne çok seviyorlar ordan buradan hediye gelen ama kendi kullanmaya değer bulmadıkları markaları instagram çekilişi diye ötelemeyi. Tamam artık flormar nyx falan bile pahalı. Ama madem yapacaksın sadece böyle markalar olsun bir tl lik ürün koyma . Giyeceğini süreceğini bilse hayatta vermez. Hamiyet akpınarın son çekilişi . Bir tane mi iyi birşey olmaz. Hem o bunu etiketlesin. Takipçi de gelsin iste hem abidik gubudik markalar.  Gelen hediye dior lancome , çekiliş maybelline. İsteyen katılır tabi de fazla cimrilik böyle bişi heralde. 

  1 aralık 23:23 2 aralık 00:39

  967. Kaostan beslenen instagram magazin sayfaları

  1 aralık 14:43 1 aralık 14:44


  966. il ve şehir kelimelerinin eş anlamlıymış gibi kullanılması. insanların sürekli ilimde, sevgilimin ili falan demeleri. il kelimesinin idari ve formal bir çağrışımla kullanılması gerekir aslında. ama herkes memleketini il kavramıyla ifade etmeye çalışıyor. çok kulak tırmalayıcı. mesela bodrum'da yaşıyorsam ben şehrim bodrum'dur, bodrumluyumdur, muğla merkezde yaşıyorsam muğlalıyımdır, yaşadığım şehir muğla'dır; bodrum'u ve muğla merkezi kapsayan idari bölgenin, yani ilin adının muğla olması konu dışıdır bu bağlamda.

  1 aralık 12:45 1 aralık 12:45

  965. herkese bir ay süre verilen ödevler, bize düşen 1 saat süreniz var, yükleme süreniz ek 5 dakika buyrun asla derste göstermediğimiz türden 3 sayfalık uygulama ve problem dolu - çok afedersiniz -kol gibi sınavınız... patlayan sistem yüzünden tüm vize haftasının ertelenmesi ve ardından gelen 40 test sorusuna 50 dakika süre şoku? kendime hatırlatıyorum hep: "sen ösym sınavlarını kazandın da girdin bu okula, soru başına 1 dakikan vardı, şartların zordu, odan bile yoktu, nelerin üstesinden geldin... şimdi çok şükür o zamanlara göre rahatın yerinde, tek görevin bu öğrencilik mesleği, odaklan, yaz, çöz. gerekirse bir sayfayı 50 defa oku anlamazsan bir 50 daha..." ama inanın beynime bilgi akışı sağlayan bir yüzey kapalı gibi. hangi çakra bu, nasıl bir tıkanma... aklım almıyor. uzayan okulumu herkesin patır patır ders geçtiği bir dönemde bir dönem daha uzatmamak tek dileğim, gelecek kaygısından, okul bitse bile mesleki hiç bir becerim olmadığını düşünmekten, üzerimize uygulanan bu "kendini geliştirme" oyununundan gına geldi. iç döküntüsüdür, içini kararttığımı düşünenler beni affetsin. kapalı çakralarımı açmak için iyi fikirleri olanlar da mesaj kutuma gelebilir. 

  edit: terapi önermeyin, param yok. 

  1 aralık 01:19 1 aralık 01:20

  964. Sürekli verimli olmak, pozitif olmak.

  Hayır sürekli verimli olmak zorunda değilim, karantinada olduğumuz için fazla kilolarımdan kurtulup, sağlıklı yaşam stiline sahip olmak zorunda değilim. Sürekli verimli ve işlevsel olmak zorunda değilim. Vizyonlu olmak için aynı anda iki yabancı dil öğrenip, ales çalışıp, bitirme tezimi yazıp, not ortalamamı yükseltip, sertifika programlarına katılıp, staj yapmak zorunda değilim.

  o kadar yoruldum ki tüm bunları aynı anda yapmaya çalışmaktan. Sürekli aman evdeyiz diye her anımı verimli geçirme baskısından.

  Zorunda değilim arkadaş. Bb derslerim, ortalama tezim, fazla birkaç kilom ve gıdımla memnunum. Hepsine yetişemem ben evdeyim diye.

  30 kasım 23:18 30 kasım 23:19

  963. karantina başından beri kurtulamadığım depresyon ve tembellik

  youtube reklamları. içerikleri daha da sinir bozucu, şöyle gidiyor: trendyol mega..... , hepsiburada efsane indirimler, trendyol süper...... ve böyle gidiyor

  30 kasım 23:10


  962. bitmek bilmeyen vizeler ve ödevler rabbim dönem kapanana kadar boş olduğum hafta yok

  30 kasım 20:20

  961. Kasım ayı. Sanki dört aydır kasımda gibiyim. Bitmek bilmedi.

  30 kasım 20:04

  960. Trendyol reklamları

  Trendyol reklamları

  Trendyol reklamları

  30 kasım 19:36