sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (15)
 • medya (0)

15. eminim ki bu yazdıklarımı birçoğunuz eksileyeceksiniz.

gaga bulut fan club başkanı falan değilim ama bu çocuğa çok büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum. eşcinsel olup olmaması kimseyi ilgilendirmez. çok küfür ediyor olması da kimseyi ilgilendirmez. size göre iğrenç videolar da çekmiş olabilir. beğenmiyorsanız izlemeyin, kafanıza silah dayayıp izletmiyor kimse. hapse atılmasına sebep olan videoda iki erkek çocuğunu para karşılığında öpüştürüyor. aynı yaştaki bir erkek bir de kıza öpüşün deseydi bu kadar tepki almazdı, eminim. çocuklar para karşılığında kendileri isteyerek öpüşüyor, siz de lise yıllarınızda hiç öpüşmediniz mi sanki? diyeceksiniz ki ''olay o değil, bunu internete atması. çocuklar ileride bundan utanç duyabilir.'' evet internetten hiçbir görüntü silinmiyor bu konuda haklısınız fakat bunda utanılacak bir şey göremiyorum? porno yok ortada, çıplaklık yok, iki çocuğun dudakları birbirine değiyor yalnızca. ama sizin derdiniz iki ''erkek'' çocuğunun dudaklarının birbirine değmesi, çünkü size göre eşcinsellik ayıp, utanılası bir şey. burada hassas olduğunuz konunun çocuklar olduğuna kesinlikle inanmıyorum, çocuk istismarını alelade gözler önüne seren binlerce dizi, binlerce film var, ceza almak yerine ayakta alkışlanıyorlar. çocuk istismarcısı olan, kendi kızına tecavüz eden adamlar var bir gün bile hapis yatmıyorlar. bu ülkede ''babamın sütü çok acıydı'' diyen kız çocuğu var, babasına ceza verilmedi. bunların her birine sustunuz, ses çıkarmadınız. şimdi iki ''erkek'' çocuğunun öpüşmesine mi ses çıkarıyorsunuz? bunu yaptıran kişiye mi ''oh olsun'' diyorsunuz?

gaga bulut hakkında intihar etti söylentileri çıktı. doğruluğu var mı bilmiyorum ama hapiste onu rahatça yaşatacaklarını da sanmıyorum. umarım bu duyarı gerçek çocuk istismarcılarına, tacizcilere, tecavüzcülere de gösterirsiniz ve umarım adalet sistemi gerçek çocuk istismarcılarını, tacizcileri, tecavüzcüleri cezalandırır hak ettikleri şekilde.

10 şubat 22:19

14. İsmini okuyunca korkuyla karışık iç bulantısı hissettiğim şahıs. Böylelerini görünce dünyanın iyi bir yer olduğuna dair umutlarım tükeniyor. Videoları hayatımda gördüğüm en iğrenç şeyler.

16 ekim 2018 18:44

13. haberde bu cümle dikkatimi çekti ; "21 yasındaki Bulut'un aynı suçtan daha önce de gözaltına alındığı ve çeşitli suçlardan sabıka kaydının bulunduğu bildirildi." yani bunu ilk kez yapmamış tam bir suç makinası çıktı.

16 ekim 2018 02:11

12. Namını ilk duyduğumda bir merak ettim, yalan yok. Videolarına da baya baktım. O zaman bir temiz dayak yese birşeyi kalmayacağını düşünüyordum. Son yaptığını da duydum, gördüm. Şimdi kendini düzeltme ihtimali olmasa bile bir temiz dayak yemesi gerektiğini düşünüyorum. Bunun cinsel kimliğiyle hiçbir alakası yok üstelik bence bu daha kötü çünkü insan olamayışını sevmiyorum.

Yaptıklarının da eşcinselliğin ya da eşcinsellerin varlığına dair bir farkındalık yaratmak dahil hiçbir amaca hizmet ettiğini düşünmüyorum. Bence toplumumuzda var olan antipatiyi besliyor tam aksine ve aynı sebepten arda bektaş ve kerimcan tarzı kişisel popülarite arttırmak ve prim kasmak için herşeyi mübah gören türevlerine de çok kızgınım 

16 ekim 2018 00:06

11. haftalar önce youtube'da videosu önerilerde çıktı. kimmiş bir izleyim dedim ve izlediğim o videosunda da kızları öpüştürüyordu. Midem kalktı. Dikkat çekmek için saçma sapan şeyleri millete yaptırıp para veriyordu. Bu sabah da gazetelerde gözaltına alındığını gördüm. Umarım hak ettiğini bulur bu kişilik yoksunu şahıs.

15 ekim 2018 10:25

10. 18 yaş altı erkek çocuklarını birbirleriyle göz göre göre "para karşılığı" öpüştürdü inanamıyorum. videoyu izlediğimde gerçekten kanım dondu. o çocuklar belkide yıllar sonra yaptıklarından utanacaklar ama şu an yaptıklarının bilincinde değiller. bu düpedüz çocuk istismarının dibi. üstüne üstlük "laiklik kazanacak" tarzı bir söylemle bitiriyor videoyu gerizekalı mahlukat. neyseki tutuklanmış içim soğudu.

15 ekim 2018 09:43

9. 13-14 yaşındaki erkek çocukları para karşılığı öpüştürüp video çektiği için gözaltına alınmış umarım tutuklanır. İğrenç biri olduğunu biliyordum ama bu kadarına da pes. 

15 ekim 2018 01:55

8. ucuzluğun ta kendisidir.

11 eylül 2018 14:51

7. sözlükte gündem olunca baktım. Kusmaya ramak kala söylüyorum tek bir kelimem var kendisi için :

(bkz: Kalitesiz)

10 eylül 2018 17:19

6. çağla akalının hakkında madilendin tatlım adında bir vidyo çektiği youtuber. (link: https://www.youtube.com/watch?v=YtHwSLX5xK4 link) Kendisini artık izlemeyi tercih etmiyorum.

10 eylül 2018 10:47