gal gadot

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (2)

22. güzel kadın. Fiziği ise mükemmel. Ama bi iticilik bişey var ki buldum onu. Sinir bozucu aksanı onu itici yapıyor. 

11 aralık 2017 16:59

21. hem güzel hem sevimli kadın. gülüşü çok tatlı, tam ısırımalık. gal sen dev bir kedisin.

11 aralık 2017 14:33

20. Ne justice league ne de wonder womanı izlemedim (gizlinot: marvelcıyız ulann)(gizlinot: şaka şaka ben animeciyim xd) fakat bu kadının güzel olduğunu söylemek için filmleri izlemeye gerek yok. Eşi benzeri bulunmayan fiziksel özelliği olmayabilir ama rabbim nasıl yerleştirmişse kaşını, gözünü ortaya çok güzel bir insan çıkmış. Hele justice league fragmanında tebessüm ettiği bir kısım vardı... aman yarabbiiii! Dev ekranda gördüm de vuruldum resmen.   (link: https://youtu.be/FH3eFGSxgq4 Dünyanın en bebiş gülümsemesi için 2.17ye bakabilirsiniz)

11 aralık 2017 02:04


19. bütün kadın oyuncularını ''sex sells'' mantığıyla oyuncağa çeviren dc'ye karşı durmuş kadın.(gizlinot: ne kadar durabilmişse dc'den bahsediyoruz) aynı zamanda çok sevimli ve çok güzeldir. wonder woman hayranı biri olarak role de yakıştırdım. fiziksel farklılıkların(gizlinot: mavi göz vs.) sorun oluşturmadığını düşünenlerdenim.

10 aralık 2017 13:02

18. kadınlara söylenen "sinirlenince çok güzel oluyorsun." lafının vücut bulmuş hali, kostüm içindeyken ve sinirli bakışlar atarken gerçekten çok güzel görünüyor (bkz: wonder woman). bunun haricinde maskülen kadın rollerine çok yakışacak nitelikte sıradan yüz hatlarına sahip ortalama güzellikte bir aktris.

9 aralık 2017 22:20

17. bilemiyorum sözlükçüm gal gadot da vasatsa artık biz insan sayılmıyoruz o zaman, heralde başka bir canlı türü falan oluyoruz ((gbkz: kafamda deli sorular)) ya da doğal gözüken kadınlar artık vasat geliyor o kadar instagram makyajına maruz kalınca fakat biz ne bülent ersoylar gördük yahu

9 aralık 2017 21:02 10 aralık 2017 04:20

16. Doğruluk payı her ne kadar 0 olsa da bana edilmiş en güzel iltifat "GAL GADOT'A ÇOK BENZİYOSUN"dur. Bunu duyduğumda 3 gün ağzım kulaklarımda gezmiş, doğruluğuna inanmak istemiştim tek sorun vardı: Aynalar :'( 

Çok güzel. Çok çok güzel. yüz kemikleri, gülüşü, gözleri, dudakları,fiziği,  mistik gizemli alışılmadık bir güzelliği var bence. Beğenmeyenleri asla anlamıyorum. Aksanını sevmiyorum ama doğru düzgün ingilizce konuşamadığı/anlamadığı için yaptığı gaflar çok tatlı. 

9 aralık 2017 20:21


15. herşeyi geçtim sırf güldüğünde o gözlerinin ve ağzının aldığı şekil bile aşırı güzel olan aktris. röportajlarını da denk geldikçe takip ediyorum cidden sempatik. Ayrıca keeping up with joneses filminde john ham ile birlikte ajan bir çifti canlandırmışlar, rollerine tam yakışmışlardır. umarım yapımcılar bu ikiliyi bir kez daha ama bu sefer romantik tarzda bir filmde bir araya getirir.

9 aralık 2017 19:25

14. Kendisi oyuncudan önce israil askeridir. Hızlı ve öfkelide bayılıyordum ama wonder woman için kesinlikle hayal edemiyordum. (gizlinot: Zaten benim için catwoman forever) Tip olarak bronz mavi göz siyah saç olmalıydı wonder woman(gizlinot: Megan fox gibi. ne kadar oyunculuğunu beğenmesemde tip olarak uyabilirdi) ama maşallah kendisi rolünün hakkından gelmiş. Bir de flash'ın wonder woman'ın üstüne düştüğü sahneyi seksist bulup sete gelmemiş. dublör kullanılmış o sahnede. Tavrıyla gönlümü fethetmiştir. Yüzüyle fiziğiyle güzel kadındır. Maşallahı vardır. Vasat diyen çarpılır.

9 aralık 2017 17:27

13. Sevgilim şu hayatta bu kadından daha güzelini görmediğini söylüyor lol 

9 aralık 2017 14:19