girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (172)
  • medya (4)

172. Üç ürün 7 lira olur mu diye ölücü sorularının sorulduğu platform. Bedava vereyim istersen? Üstüne de hediye falan?

Herşeye rağmen (gizlinot: Iki taraftan da gereksiz kesilen 3 er lira mesela) en çok buradan yaptım satışlarımı ve genelde makul teklifleri kabul edip de satıyorum ürünlerimi. Zaten fazla pahalı bir şey de yok sattığım. Dolap daha sempatik geliyordu fakat ptt ile anlaşmaları bitmiş ne yazık ki. Kaldık yine buraya. Sigorta / kargo bedeli vs diye milleti kandirmayip kesseler komisyonu bir şey demeyeceğim. Aynı kişiye iki ürün sattınız diyelim. Ayni kişiye de gitse ayrı kargo ücreti kesiyor, aynı takip numarasıni sisteme giremiyorsunuz(gizlinot: Engellenmiş bu da bir şekilde.) Yetmiyor bir de bir ilana 2 ya da daha fazla ürün koydurtmuyorlar. Milletin aklıyla dalga geçer gibi iş yapıyorlar. Zebramo candır o yüzden. Ne yaptığı ne kestiği belli yani.

10 haziran 01:52

171. Hesap adım masumane :) henüz sadece kozmetik ürünlerimi yükledim. Kıyafetler ve ayakkabılar da var ekleyeceklerim arasında. Beklerim efendim. Sevgiler.

Edit: imla.

10 haziran 01:19 10 haziran 01:20

170. satış yapabilmek için nasıl görünür olabileceğimi anlamadığım uygulama.Dolap daha kullanışlı gibi geldi.Benim gardrobum da şu beklerim:https://www.gardrops.com/aaycha

7 haziran 16:58


169. artık kullanmadığımız eşyalarımızı satmak için güzel bir fırsat. ptt kargo ile anlaşmalı, işlemleri kolaylıkla yapabiliyorsunuz fakat kargo için her iki taraftan da kesilen ücret biraz fazla geliyor bana.

ha bu arada bakmak isterseniz hesabım: https://www.gardrops.com/izu

(gizlinot: indirim de yapıyorum)(gizlinot: swh)

7 haziran 01:57

168. 6 aydır iş arayıp bulamadıkça, eşyalar üstüme üstüme gelmeye başladı, bende bazı ürünlerimi nakite çevirmek için satışa çıkardım.bakmak isterseniz link koyuyorum.

gardrops ismim: melism94

(link: https://www.gardrops.com/melism94 link)

6 haziran 21:10

167. @handeilemakyaj isimli hesabıma orjinal sertifikalı pandora bilekliğimi ve 3 tane charm koydum, çünkü öğrenci bütçesiyle alamıyorum artık. Eğer daha uyguna almak isteyenler varsa bakabilir, kozmetik ürünleri de var

23 mayıs 00:50

166. Rengi bana uymayan mac studio fix fondotenimi, nyx brow gel imi ve birkaç kozmetik ürünümü daha koydum. İlgilenenler bakabilir kullanıcı adım:zumia

22 mayıs 21:29


165. İki yıl once  abone olduğum,amatör bulduğum için kullanamadığım ikinci el sitesi.komisyon almaması baya cazip kılıyor.hele ki şu zor dönemimde.ilk kez ürün ekledim hem de tertemiz ürünlerim var.bakalım modacruz kadar başaralı mı.

Kullanıcı adım:ephesos

https://www.gardrops.com/Ephesos

15 mayıs 10:11

164. Bildirim kalabalığı olan uygulama.Yorum yaptıgım ürüne ürün sahibi dışında gelen yorumları da bildirim olarak alıyorum,bana ne faydası var bunun anlayamadım.

Birkaç ürün de ben yükledim kullanıcı adım: pulmeria1

10 mayıs 03:55

163. Girip takılınca çok güzel gibi gözükür. Fakat çok eksikleri olan bir mekan.

Başıma gelen bir olayı anlatayım, 1 yıl önceki. Şimdi hala öyle mi bilmem ama yine de aklınızda bulunsun.

Çok uygun bir fiyata deri ceket görüp satın almaya karar verdim. “3 gün içinde kargolanacak” diye mesaj geldi. “3 gün içinde kargolanmaz ise paranız iade” yazıyordu, fakat 1 hafta oldu haber yok. param da yatırılmadı. ürünü satan hanıma yazıyorum, cevap yok. müşteri hizmetlerine ulaşılmıyor. En son satan bayana, sizi şikayet edicem vs diye yazınca cevap verdi. “benimle alakası yok, satmaktan vazgeçtim, zaten parayı almadım. müşteri hizmetleri ile görüşün" dedi. ama şikayayetimvar.com'a yazdım, facebooktan mesaj olarak yazdım, mail attım anca birkaç hafta sonra dönüp paramı iade ettiler.

3 mayıs 21:48 4 mayıs 00:45