girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (207)
  • medya (10)

207. Komisyon almadığını söyleyen fakat sigorta bedeli adi altında komisyon alan, çoğu satıcının ürünün anasini aglattigi halde "hiç kullanılmadı,bir iki kez kullanıldı" diyerek satış yapmaya çalıştığı,70 lira değer belirleyerek koydugun ürüne absürd şekilde 10-15 lira teklif gönderilen site. Ortam leş gelmeyin

20 eylül 07:08

206. komisyon almayan, kargo ücretini satıcıdan alan site.

hiç kullanmadığım nars,mac ve diğer kozmetik ürünlerimi, kıyafetlerimi vs. satıyorum.

sayfama uğramak isterseniz (link: https://www.gardrops.com/bybng tık tık)

20 eylül 04:32

205. Kullanıcı adım : eintier kimse kimseyi görmüyor sanki bu uygulamada süslüler çözemedim. Gelip beğenirseniz süslüden geliyorum diyin ek indirim isteyin çabucak sahiplensin🙏

19 eylül 23:35


204. berbat bi app. banka hesabımı eklemekte sorun yaşadım, destek merkeziyle iletişim kurmayalım diye faq hazırlamışlar destek merkezine ulaşmak istiyorsanız tıkla babam tıkla. hesabıma aktaramıyorum parayı şuan, sorunumu hallettikten sonra bi daha kullanmayacağım

19 eylül 23:12

203. komisyon alınmadığını iddia ediyor fakat ürünü alırken 4₺ bazen 7-8₺ sigorta bedeli(?) alıyor? bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

18 eylül 20:42

202. Burdan çanta aldım, satıcı hem sipariş numarasını kullanmayıp karşı ödemeli göndermiş hem de çantayı dürüp büküp top haline getirip deli bağlar gibi bağlayıp öyle göndermeyi uygun görmüş. Mantıklı ve makul bir insan o çantanın o şekilde gönderilmemesi gerektiğini bilir.  Futbol topu gibi çanta mu paketlenir arkadaşım? 

18 eylül 16:25

201. Shipping valiation adı altındaki kargo desi aşımı nedeniyle yapılan kesintileri , kullanıcılarına haber vermeden devreye sokan bir uygulamadır.

Ben bu siteye 2 yıldır üyeyim. Pek çok toplu satış yaptım. Bu satışlarda benim kazandığım paraya göre yüzde oranıyla artırdığı bir kargo ücreti vardı. Uzunca bir süredir bu şekilde toplu satış yaparken son birkaç aydır hesabıma yatan paradan kesintiler yapıldığını fark ettim.

Artık kargo desi aşımında cezai kesinti uygulandığını hiçbir şekilde bildirmedikleri gibi bir de bunu ancak profil seçeneklerindeki cüzdanım >para hareketlerim kısmına girince görebilmek gibi bir şark kurnazlığı yapıyorlar.

Başlangıçta benimle arandaki sözleşmeyi bu şekilde yapmışsan benim aleyhime olan değişiklikleri hiçbir uyarı,onay istemeden değiştiremezsin. Bu hususu canlı destek merkezine aktarınca aldığım cevaplar da profosyonellikten uzakliklarinin göstergesidir.

Bu işi tüketici hakem heyetine taşıyacağım gibi verilen kararı da her mecradan her platformdan yayınlayıp herkesi bilgilendirecegim.

ilgili medya:
3
18 eylül 14:52


200. Alıcı/satıcıdan ne koparsak kardır mantığındaki ikinci el sitesi. satılan ürünlerden kar almıyorlar evet ancak ürün aldığınızda 4 tl sigorta ücreti alıcıdan alınıyor, diğer sitelerin hiçbirinde böyle bir ödeme istenmiyor.

Burada satış yapan süslülere önerim, ürünü kargoya verdikten sonra para hareketlerini kontrol etmeleri çünkü gardrops ‘shipping violation’ adı altında birkaç tl ceza kesiyor ve bakiyenizi eksiye düşürüyor, para hareketlerine bakmadıkça görmüyorsunuz çünkü bildirim göndermiyorlar. Eğer canlı desteğe yazıp tüketici hakem heyetine şikayet edeceğinizi söylerseniz iade ediyorlar, diğer siteleri kullanmak daha akıllıca gibi

15 eylül 12:32

199. Merhabalar

10 kasım da ürünlerimi satıştan kaldıracağım. Bu yüzden bakmak istersen8z eğer kullanıcı adım: laliis

Şimdiden teşekkürler:))

14 eylül 16:44

198. dolabıma 5-10-15 liraya bir sürü şey ekledim. taşınıyorum ve birleşimlerde de epey indirim yapıyorum. indirim isteyenleri geri çevirmiyorum. (link: https://www.gardrops.com/istar şurdan tık tık)

11 eylül 23:52