girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (161)
  • medya (9)

161. Dolabımdaki fazlalıkları çıkardığım için çoğu yeni ve etiketli giyilmemiş kıyafetlerimi sattığım uygulama.nişan hediyesi olarak gelen pierre cardin gecelik setleri ve etiketli mavi jeans ürünleri( mont,tayt,atkı) sattıklarım arasında.(link: https://www.gardrops.com/gratel Dolabım)

11 kasım 13:56

160. (link: https://www.gardrops.com/ozgur82 Kamu hizmeti buyrun)

Yeni açtım burayı da, karıştırabilirsiniz :)

Dolap uygulamasının eksiğini kapatan makyaj kategorisinin olması iyi olmuş. Kataloga çıkarma olayı da mantıklı bence ama elim dolaba alıştığı için üzgünüm. 

Ayrıca gardropsta teklifi reddedince özel teklifte bulunamaman, arayüzü hoşuma gitmedi. Makyaj malzemelerini satabildiğim kadar satıp kapatmak istiyorum.

11 kasım 00:05 12 kasım 11:20

159. ilk satışımı yaptığım ikinci el alışveriş uygulaması. kullanıcı hiç sorun çıkarmadı (gizlinot: gerçi iki adet h&m hiç giyilmemiş bluzu 20tl'ye verdiğim için kerizlik yapmış olabilirim) benim memnun kaldığım uygulama.

10 kasım 23:18


158. Burberry blossom allığa fırçası var mı diye sorduğum için satıcı tarafından engellendiğim 2.el satış platformu. Bu neyin hırsı anlamıyorum 

4 kasım 19:05

157. Bu uygulamadaki pazarlıklardan ben de bıktım. Zaten gayet uygun fiyat koyup bir de üstüne indirim isteniyor. Far paletine 5 lira teklif vermek artık ayıp oluyor. Bir de “n’olur? Çok istiyorum:(“ yorumları beni uygulamadan uzaklaştırıyor. Bir de bir mağduriyet yaşadım. Parfümü ptt kargoyla değil de farklı bir kargoyla gönderebiliyormuşuz. Bunu da gönderdiğim an bildirmediğim için (suç tabii ki benim, biraz da çömezlik diyelim) parfümü bedavaya yollamış oldum. Çünkü gönderilmemiş göründüğü için alıcıya parayı geri ödemişler. Şimdi alıcı ile yazışıyorum da sanırım ödeme yapılmayacak. Gardrops ekibi de bu nedenle tabii ki pek yardımcı olamadı. Neyse bundan ve şu tekliflerin saçma rakamlarından dolayı son kargolarımı yollayıp hesabımı kapatacağım. Dolap ve Modacruz yeterli olur. Durum ne olursa olsun bu tarz negatifliklerle karşılaştığımda çözüm üretmek yerine, direkt kestirilip atılıyorsa tepkimi gösteriyorum. 

Alım gücü çoğumuzun düşüktür de ne bileyim, neredeyse hiç kullanılmamış bir far paletine de 5 lira teklif etmeyin. Bugün de sinirimi bu uygulamaya ve alıcılarına boşaltmış oldum. Ben de alıcı oldum. Teklif bile yapmadım. Az sakinleşeyim.

3 kasım 19:45 3 kasım 19:46

156. Ölümüne pazarlık yapanlardan yıldığım uygulama. En son birine dayanamadım, almak zorunda değilsiniz, dedim. Bakıyorum millet bitmeye yakın kozmetiklerine benden yüksek fiyat koyuyor, benim sayılı kullandığım malzememe dörtte bir fiyat vermek istiyor. İkisi şu olur mu, dediği rakam birini bedava vermem demek oluyor. Geçen biri pazarlıksız satın alım yaptı benden, şoka girdim. Gerçekten ederi fiyatlar koyuyorum, sonunda biri takdir etti sağolsun. 

3 kasım 13:57

155. ikinci el iç çamaşırlarının bile çatır çatır satılıp, benim güzelim kıyafetlerimin neden satılamadığını anlayamadığım uygulama. 

2 kasım 23:26 2 kasım 23:26


154. Giyilemeyecek durumda giysilerin satılmaya çalışılmasını asla etik bulmadığım uygulama. İnsanlar bir şeyi satışa koyarken ben bunu alır mıydım, diye düşünse sorun çözülecek bence. Ağzı yüzü yamulmuş 10 yıllık kazağı sırf mango marka diye satışa koymak komik. Giysi kumbaralarına bile giyilemeyecek durumda giysi bağışlanmamalı.

1 kasım 15:45

153. 200 kiralık ürüne 10 lira olur mu diyenlerin bulunduğu Platform.

4 ekim 14:34

152. ürünlerim ana sayfaya çıktığında gelip "sayfamayı uğramayı unutmayın kızlarrrr indirim varrrr" yazan fırsatçı dilenciler yüzünden sildiğim oldukça berbat bir uygulama.

29 eylül 19:03