sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (184)
 • medya (5)

184. Bir haftadır paramı hesabıma yatırmayan uygulama.iki kez ibanıma gönderdim iki kez onaylanıyor diyerek iptal etti, eşyamı satıp kazandığım paramı alamıyorum gardropstan nasıl bir sistemi varsa. Bırak takas getirmeyi de sen önce insanlara hakkını ver.

bugün 11:19

183. bugün itibariyle takas özelliğini getirmiş olan uygulama.

bugün 11:02

182. dolap uygulamasının komisyonu çok ama en azından düzgün bir işleyişi var. Ki orada aktif bir şekilde alışveriş yapıyorum. Daha 15-20 gün önce aldığım orijinal Marc Jacobs sırt çantasını iki uygulamaya da yukledim kodlarıyla etiketiyle beraber, bir de google'dan fiyatını gösterir bir görsel ekledim ki net olsun her sey. Gardrops'tan orijinallik dolayısıyla geri döndü. Arkadas uygulaman çin işi gibi dandiklikten ölüyor, Sekmelerde bi büyük harfle bi küçük harfle başlamışsın. İnsanlar neredeyse çer çöp yüklüyor sesin çıkmıyor, her detayını düzgünce eklediğimiz ürünü koymuyorsun. Sana ve dandikliğine kalmadı kimse

17 ocak 10:18

181. Kargo bedava, komisyon yok diyorlar ancak aldıkları güvence bedeli zımbırtısı neredeyse zebramonun komisyon+kargo fiyatına denk geliyor zaten. Hem komisyonu hem kargoyu alıcıya ödetiyor aslında yani.

15 ocak 18:43

180. zaten 20 tlden satışa koyduğum balm allığa 10 tl olur mu diyen insanların olduğu ikinci el satış sitesi. pes! bunlar yüzünden uygulamaları silmiştim geçen gün yine açtım ama yok yani. azalarak bitin artık. 

14 ocak 21:10

179. geçenlerde komisyon ve kargo parasını kaldırdığını duyurmuştu, hepsi bir kandırmacadan ibaretmiş.

bugün çok merak ettiğim bir ürünü 50 tl'ye buldum ve kargo parası olmamasına da sevinerek sepete attım. fakat ödeme kısmına geldiğimde 6.99'luk bir 'güvence' bedeliyle karşılaştım! sorsanız ürünün kargoda zarar görmesi ihtimaline karşı bir şey fakat neden alıcı ödüyor? kargo ücretini kaldırmadan önce alıcılar çok daha rahat ve kargo parası ödemeden alışveriş yaparken şimdi bu neyin kurnazlığı? üstelik 50 tl için güvence bedelini 3.99 göstermelerine rağmen sepete yansıyan 6.99 oluyor. ilk defa alışveriş yapmıştım, bir daha yapacağımı hiç sanmıyorum.

13 ocak 21:43

178. bir süre kullanıp kapattığım ikinci el satış uygulaması.

garip insanlar olabiliyor, ölücüler ve defolu ya da gayet eskimiş ürünleri satmaya çalışanlar en çok rastladıklarım.

kozmetik ürünleri, parfüm vs. almayı pek uygun görmüyorum ama birkaç kıyafet aldım ve sattım. satışta bir sorun yaşamadım. alırken de biraz şans işi gibi, çünkü aldığım bir gömlek koltuk altından ter izli ve yıpranmış bir şekilde geldi, ama 20 liraya çok güzel bir deri ceket de alabildim buradan.

aranınca uygun ve güzel şeyler bulunabiliyor, özellikle piyasa bu kadar uçmuşken ikinci el almak daha mantıklı geliyor çoğu zaman.

kargo ücretinin kalkmış olmasıyla diğer uygulamalardan ayrılmış, tekrar tercih edilebilir bir uygulama olmuş.

11 ocak 20:59

177. Hesabımı açalı 2 yıl olmuş. Bu 2 yıl içerisinde 2 kere ürün sattım, 2’si de son 1 ayda gerçekleşti. Yani hiç satamıyorum deyip 2 yıl sonra satış gerçekleştirebilirsiniz, tavsiyem ürünleri diğer platfomlara yüklerken burdaki hesaba da yükleyin, orda öylece beklesin (gizlinot: swh) 

Bi de son güncellemeyle komisyon kalkmış diyor, ptt’yle gönderince kargo da bedavaymış. Eee bu adamlar nerden para kazanıyor o zaman? Ya da madem böyle de kazanılıyor diğer uygulamaların komisyonları niye yüksek? Anlayan bana da anlatsın yoksa ben öküz altında buzağı aramaya devam edicem (gizlinot: swh) 

11 ocak 20:11

176. ModaCruz ve dolaptan ürün satabiliyorum ama burdan asla

11 ocak 19:50

175. ben bu uygulamaya kayıt olmuştum ve arayüzünü beğenmediğimden silmiştim. kargo ücreti almayacağına dair mesaj atınca gardropsu tekrar yükledim. dolap uygulamasındaki komisyonlar almış başını gitmişken makul geldi ve bir denemek istedim. ilgilenen süslüler olursa da gardrops hesabımı buraya bırakıyorum. (link: https://www.gardrops.com/reyhanctnky link)

daha önce süslülerin dolap hesabı başlığına kullanıcı adımı bıraktığımda da eksilenmiştim. bunlar özellikle mi eksileniyor? şu an işsizim ve herhangi bir gelirim yok. aile yanında da olsam dolaptan kazandıklarımla ufak tefek kozmetik ihtiyacımı giderdim bu zamana kadar. öğrenciliğimde okula her gün gittiğimden dolayı zamanında alış veriş yaptım fazla fazla. şu an bu kıyafetlere ihtiyacım yok. dolabımda beklemesin boşuna. çünkü modası geçiyor bir zaman sonra. bari işine yarayan insanlara ulaşsın. win-win durumu olsun karşılıklı diye düşünüyorum. eksileyenlere de selam olsun ne diyeyim.

10 ocak 00:29 10 ocak 00:52