girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (207)
  • medya (10)

207. komisyon alınmadığını iddia ediyor fakat ürünü alırken 4₺ bazen 7-8₺ sigorta bedeli(?) alıyor? bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

dün 20:42

206. Burdan çanta aldım, satıcı hem sipariş numarasını kullanmayıp karşı ödemeli göndermiş hem de çantayı dürüp büküp top haline getirip deli bağlar gibi bağlayıp öyle göndermeyi uygun görmüş. Mantıklı ve makul bir insan o çantanın o şekilde gönderilmemesi gerektiğini bilir.  Futbol topu gibi çanta mu paketlenir arkadaşım? 

dün 16:25

205. Shipping valiation adı altındaki kargo desi aşımı nedeniyle yapılan kesintileri , kullanıcılarına haber vermeden devreye sokan bir uygulamadır.

Ben bu siteye 2 yıldır üyeyim. Pek çok toplu satış yaptım. Bu satışlarda benim kazandığım paraya göre yüzde oranıyla artırdığı bir kargo ücreti vardı. Uzunca bir süredir bu şekilde toplu satış yaparken son birkaç aydır hesabıma yatan paradan kesintiler yapıldığını fark ettim.

Artık kargo desi aşımında cezai kesinti uygulandığını hiçbir şekilde bildirmedikleri gibi bir de bunu ancak profil seçeneklerindeki cüzdanım >para hareketlerim kısmına girince görebilmek gibi bir şark kurnazlığı yapıyorlar.

Başlangıçta benimle arandaki sözleşmeyi bu şekilde yapmışsan benim aleyhime olan değişiklikleri hiçbir uyarı,onay istemeden değiştiremezsin. Bu hususu canlı destek merkezine aktarınca aldığım cevaplar da profosyonellikten uzakliklarinin göstergesidir.

Bu işi tüketici hakem heyetine taşıyacağım gibi verilen kararı da her mecradan her platformdan yayınlayıp herkesi bilgilendirecegim.

ilgili medya:
3
dün 14:52


204. Alıcı/satıcıdan ne koparsak kardır mantığındaki ikinci el sitesi. satılan ürünlerden kar almıyorlar evet ancak ürün aldığınızda 4 tl sigorta ücreti alıcıdan alınıyor, diğer sitelerin hiçbirinde böyle bir ödeme istenmiyor.

Burada satış yapan süslülere önerim, ürünü kargoya verdikten sonra para hareketlerini kontrol etmeleri çünkü gardrops ‘shipping violation’ adı altında birkaç tl ceza kesiyor ve bakiyenizi eksiye düşürüyor, para hareketlerine bakmadıkça görmüyorsunuz çünkü bildirim göndermiyorlar. Eğer canlı desteğe yazıp tüketici hakem heyetine şikayet edeceğinizi söylerseniz iade ediyorlar, diğer siteleri kullanmak daha akıllıca gibi

15 eylül 12:32

203. Merhabalar

10 kasım da ürünlerimi satıştan kaldıracağım. Bu yüzden bakmak istersen8z eğer kullanıcı adım: laliis

Şimdiden teşekkürler:))

14 eylül 16:44

202. dolabıma 5-10-15 liraya bir sürü şey ekledim. taşınıyorum ve birleşimlerde de epey indirim yapıyorum. indirim isteyenleri geri çevirmiyorum. (link: https://www.gardrops.com/istar şurdan tık tık)

11 eylül 23:52

201. 3 üst girdide yazdığım gibi asla önermiyorum. onlar için konu kapatıldı ve gitti, cevap bile verilmedi. mağdur olmak istemiyorsanız uzak durmanız gereken site. öğrenciyim ve paramı ne satıcıya ne berbat siteye helal etmiyorum

10 eylül 23:57


200. Merhaba süslüler, sadeleşmeye gittiğim için hiç kullanmadığım kozmetiklerimi tertemiz kıyafetlerimi, etiketleri üzerinde olan eşyalarımı satıyorum. İlgilenenler @ladysevim olarak bakabilirler.

10 eylül 15:51

199. Orijinal olmayan ürünlere ‘ithal’ kelimesini yapıştırınca masum olduğunu düşünen satıcılardan gına geldi. Sadece gardrops değil bütün 2.el uygulamalarda var bu tür satıcılar. Nerden ithal ediyon acaba 

10 eylül 11:29

198. yeni üye olduğum ve guess marka çanta aldığım platform. kargo gelince “güvenle teslim aldım” onayla gibi bir şey çıkıyor. biraz beklesin çantaya bakıyım diye düşündüm ve çantanın orijinallık barkodunu denedim ve internette guessle alakalı bir şey bulamadım. biraz basit görünüyordu, satıcının belirtmediği deformeler vardı ve mağazasına götürüp sordum ve orijinal olmadığını söylediler. satıcı ısrarla orijinal olduğunu söylüyordu. mail attım gardrops’a canlı destek’ten yazın diye mail geldi. durumu anlattım ve onay istiyordu bildirim şeklinde sürekli bana ulaştığı için onayladım. şikayetlerimi dile getirdim ve aldığım cevap “onayladınız ondan dolayı olmaz” tarzı bir şeydi. şimdi tekrar yazdım onlara ve güncellerim durumu ama benim asla önermediğim, berbat çalışan ve iş ahlakı olmayan site. durumu düzeltmedikleri sürece de her yere yazacağım, modacruz varken uzak durulması gereken satış (?) sitesi.

10 eylül 02:10