yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (283)
  • medya (25)

  283. Şu (link: https://www.suslusozluk.com/gardrops?i=985336 Girdimde) desi aşımı cezasının hukuksuzluğundan ve tüketici hakem heyeti başvurumdan bahsetmiştim. 38 tl için mücadele verdim, maksadım emsal olmaktı, gardropsun bu sömürüsünü durdurmakti ama ekonomik kriz benden önce durdurdu ki satışlar artsın diye komisyon ücretiyle ilgili pek çok değişikliğe gittiler.

  Her neyse, 3 sayfalık tamamı kanuna dayalı başvurumun sonucunda ret yedim. Gerekçe "basvuru sahibinin gardrops adlı uygulama üzerinden tüketici değil, tacir sıfatıyla hareket ederek gelir elde etmesi nedeniyle başvurusunun reddine" şeklinde.

  Sonuç : tüketici mahkemesinde dava açacağım, görevsizlikten ret yersem bana ticaret mahkemesi yolları göründü.

  Canımı sıktın gardrops seninle uğrasacagim olum.

  8 ağustos 21:50

  282. değerinin çok altında fiyat verdiğim mavi markasının çantası için koca bir paragraf yalvarma mesajı okudum. 10 liraya olmaz mı, ben öğrenciyim, bursum çok az kaldı nolur 10 lira olsun gibi şeyler yazıyordu. sonuçta ben de aptal değilim girip profiline baktım. bu zamana kadar 130 küsür ürün satın almış ve kendi sattıkları da pahalı markaların ürünleri. ben almaya kalksam alamam.. üşenmedim her şeyini araştırdım. yorumlarını, diğer insanlarla konuşmalarını okudum. iyice emin olduktan sonra da engelledim. ne kadar aciz bir şey karşındaki insanı aptal yerine koymaya çalışmak...

  8 ağustos 10:05

  281. hem burda hem dolapta sık karşılaştığım şeylerden biri de 30 tl olmaz mı canımm, lütfen çok istiyorum hemen yap diyen kullanıcılar, bakıyorum profiline, bana yepisyeni elbiseye 30 lira olmaz mı demişsin ama kendin bir atlete 40 lira para istemişsin , eğer ki kendi profilinde de mantıklı fiyatlara satıyorsa yapıyorum indirimi

  7 ağustos 17:13

  280. 5tl ye koyduğum küpeye takas olur mu diye mesaj atılmış.

  7 ağustos 15:20

  279. Süslüler herkes dikkat etsin artık bu uygulamayı kullanırken.sevda23456 adlı kullanıcı bir sürü kişiden deri tayt satın alıyor hatta ürünün fiyatını yükseltmesini istiyor.satıcının bilgileri gizli değilse öğrenip taciz ediyor.iğrenç sinirden yazamıyorum bile lütfen dikkatli olun bilgilerinizi gizlemeyi unutmayın

  Edit: hesabı kapatılmış çok teşekkür ederim süslüler.umarım tekrar yaşanmaz, bu sapığa ders olur.

  6 ağustos 16:15 6 ağustos 18:03

  278. Şu sitede o kadar ölü yiyici varki bir gün biri tersime gelecek fena yapacam sonra atılacam falan.85 liralık ürünü 70tlye koyuyorum .hem orjinal hemde sıfır gerçekten. 30 tl olursa hemen alacakmis haspam.ya ne diyeyim ben şimdi.yuzde 50 indirim mi isteyen dersiniz.herseyin bir sınırı var ya azcık haddinizi bilin.bu kadar rezil insan olmak zorundamiisniz.

  Ayrıca güvence bedelini bana ödetmek isteyen var .şaka misiniz siz ben niye ödüyorum.bu kadar cakallik ancak ormanda ise yarar.

  .

  Not: aşırı sinirliyim.resmen dalga geçiyorlar 

  6 ağustos 15:23 6 ağustos 15:26

  277. Öncelikle Gardrops'un ne kadar sorumsuz bir firma olduğunu belirtmek istiyorum. Bir aracılık faaliyeti yapıyor ve bundan para kazanıyor. Peki aracıya neden ihtiyaç duyarız? Aldığımız/sattığımız ürün hakkında güvencemiz olabildiği için. Ama burada müşteri hizmetleri diye bir şey yok. Bayağı ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yok. Uygulamada canlı destek diye bir bölüm var, bari buradan ulaşayım deyip yazıyorsunuz ve birinin bağlanıp online olarak chat üzerinden size yardımcı olmasını bekliyorsunuz. Ama o da öyle olmuyor, sanki mail atmışsınız gibi cevabı günlerce bekliyorsunuz. E hani 'canlı'ydi bu destek? :) Siz ürünü alıyorsunuz/satıyorsunuz onlar sadece para aktarımı yapıyorlar ki bankaların CepBank şubelerinden sadece parmaklarınızı oynatarak saniyeler içinde yapabileceğiniz bir şey. Dolayısıyla haksız kazanç sağladıklarını düşünüyorum ve bir daha da alışveriş yapmayı düşünmüyorum (Komisyon almıyoruz deyip güvence bedeli adı altında aldıkları miktar da az değil). Yaşadığım olayda ise sattığım ürünü alıcı belirttiğim miktarda olmadığını iddia ederek iade etmek istedi. Ürünü belirttiğim şekilde kullanmıştım ama ne bunu kanıtlayabiliyorum (alıcı daha fazla kullandığımı düşünüyor hatta tartıp çok düşük bir gramaja geldiğini belirtiyor) ne de alıcının benim ürünümün yarısını başka bir kaba boşaltıp ona belirtilenden fazla kullanılmış ürün gönderdiğim iddiasıyla ürünü iade etmediğini (kişiyi tanımıyorum sonuçta). Bu noktada devreye girmesi gereken Gardrops ekibine tabi ki ulaşamıyorum. Üstüne üstlük bana danışmadan alıcıya iade onayı veriliyor ve ürünüm bana dönmek üzere kargo firmasına teslim ediliyor. Şimdi ben 1 defa kullanılmış olarak gönderdiğim ürünün bana yarım dönmeyeceğini nereden bileceğim ve öyle olursa bunu nasıl kanıtlayacağım. Hadi kanıtlamanın bir yolunu buldum, muhatap yok ki kime kanıtlayacağım?

  5 ağustos 16:11

  276. Gerçekten çakallık yapmayan satıcı bulmak zor girdilere ve görsellere hayretle bakıyorum son zamanlarda o kadar çok dolandırıcı sahtekar doldu ki sildim uygulamayı Her indirimde ürün alıp aldığını fiyatın iki katına satan mı dersin çöplük olan kıyafeti az kullanıldı diye satan mı dersin valla gördükçe ben utanıyorum yazık

  29 temmuz 19:16

  275. Mac'in yaptığı kampanyayla rujlarını alanlardan bazıları Gardropsta satılığa çıkarmış bile. Bu ne hız yiğidim.

  ilgili medya:
  3
  29 temmuz 17:31

  274. 7 liraya koyduğum pantene saç yağına 4 lira olsun diye teklif gönderen ruh hastalarını barındıran uygulama. tamamen dolu ve piyasa fiyatı 30 lira. cidden insanı her şeyden soğutuyorlar ya.

  24 temmuz 17:09