yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (318)
  • medya (42)

  318. Öğrenci olduğum için en azından bazı ihtiyaçlarım karşılansın diye kullanmadığım eşyalarımı satıyorum. Ama insanı o kadar darlıyorlar ki artık gına geldi. Zaten 15 liraya koyduğum gözlüğü 5 liraya isteyen tiplerle dolu ölücü bi yer oldu artık. Üzerinizde göreyim yüzünüzde göreyim yok beli kaç santim ben 60 kiloyum bana olur mu gibi cümlelerden bıktım vallahi. Kitap koyuyorum mesela bunun ciltlisi olan varsa alırım diyor. Yahu kardeşim ben bkm kitap falan mıyım olanı koymuşum işte. Hoof yine bi darlanma geldi 

  20 kasım 15:24

  317. kozmetikte minimalleşmek adına ürünlerimi satışa koyuyorum beklerim süslüler @ozggg

  10 kasım 16:27

  316. insanlarımızın ne kadar cins olduğunu anlayabileceğimiz uygulama.

  tertemiz ürünleri ederinin çok altında satışa sunuyorum sırf kullanmadığım şeyleri elden çıkarmak için. bugün biri sattığım bir ürün için inidirim yapmamı rica etti. yaptım. siparişini verdi. yarın kargoya verip veremeyeceğimi sordu. yarın müsait değilim en geç çarşamba ya verebilirim dedim. siparişinin acil olduğunu söyledi. ben de onca işimin arasında 'yarın kargoya gideceğimi' söyledim onun için.

  bir baktım ki birkaç saat sonra iptal etmiş siparişi. nedenini soracaktım. ne görüyüm, engellemiş bir de yüzsüz. iptal etmende sıkıntı yok da niye engelliyorsun, bu neyin kafası!

  bunun gibi birçok tiple karşılaşıyorum sitede, benim dikkatimi çekense şu; bunlar toplumun yansıması, insanlarımız cidden nezaket çerçevesi içinde nasıl davranmaları gerektiğini bilmiyorlar. dışarıda da bunlara rastlıyoruz, sanalda da. insanlar böyle anlamsız, anormal davranınca sinir oluyorum, medeniyet bu kadar zor olmamalı.

  3 kasım 19:43 3 kasım 20:01

  315. Almadığı komisyonların karını tasarımcı hatta hiçbir eleman çalıştırmayarak çıkaran ikinci el alışveriş sitesi. Filtreleme özelliği yok. Bildirimlerini kapatamıyorsunuz. Ayrıca bana öyle gelmiş de olabilir ama diğer sitelere kıyasla daha dandik şeylerin komik fiyatlarla satıldığını görüyorum. Kimse denetlemeyince insanlar şansını deniyor demek ki.

  28 ekim 17:32

  314. parasızlıktan ürünlerimi satışa koyduğum uygulama. bazen hevesle alıp da kullanmadığımız veya abiye elbiseler genelde birer en fazla ikişer defa giyildiği için mantıklı bir uygulama ama burada kullanılmış iç çamaşırı satanları ve bunları alanları gördükçe şok oluyorum. bir de zaten en ucuz ben koymama rağmen herkeste 55 lira olan ürün 22 liraya koymuşum 10 lira olur mu öğrenciyim sonra 11 olsun hadi diyip mesaj yağdıran kişilere cevap verilmediği halde ısrar edenlerin olduğu platform. hesabımı da söyleyeyim belki bakan olur : (bkz: ttau) kullanıcı adım orada da.

  27 ekim 21:49

  313. Çok kötü bir tasarıma sahip olan satış uygulaması.

  27 ekim 19:05

  312. Şişesinde yarısından da az kalmış ürünleri satmaya çalışan insanları görüyorum bu sitelerde. Bu kadar da olunmaz ki yani

  27 ekim 17:51

  311. birbirinden cins ölücüleriyle artık baş edemediğim için geçenlerde hesabımı sildiğim ikinci el satış sitesi.

  27 ekim 14:30

  310. Başkasının satın aldığı ürün için “yarın kargolayabilir misiniz” diye mesaj atan “iyi de siz almadınız” dedikten sonra mesajı görüp cevap vermeyen ruh hastalarını ve

  Satın aldığı ürünü güzelce paketleyip yanına hediyeler koyup hemen ertesi gün kargoya verdiğim ürüne puan kıranlar gibi ruh hallerini asla anlayamadığım kişileri barındıran uygulama asdfmgdjs

  27 ekim 03:14

  309. Butikeds hesabından yaptığım alışveriş sonucunda bir nevi dolandırıldığım uygulamadır.Ürünü satın almadan önce satıcıyla detaylı konuştum m bedenşn bende oversize duracağını söyledi. Kargom bugün elime ulaştı. Gelen ürün fotoğraftakinden aşırı derecede alakasız bir üründü.Üzerimde denediğimde de bana olmadı bile diyebilirim. Hemen iade talebinde bulundum ve satıcıya mesaj attım ürün üstümdeyken fotoğraf atmamı istedi ben de tanımadığım birine fotoğrafımı atmayacağımı belirtince beni yalancılıkla suçladı ve iade almayacağını söyledi. Yüzüm görünmeyecek şekilde fotoğraf attıktan sonra da ürünün bana olduğunu iade almayacağını tekrar söyledi. Kendisine olayı gerekli yerlere taşıyacağımı söylediğimde de bana şu an iade alamayacağını şehirdışında olduğunu söyledi. Talebi kabul ettikten sonra uygun olduğu zaman kargolayabileceğimi söyledikten sonra da iade kabul etmek istemediğini kargo parası asla vermeyeceğini söyledi. Gardrops kurallarına göre kargoyu alıcının ödediğini belirttiğimde de istemiyorum kardeşim allah allah diyerek beni engelledi. Cimer e şikayetimi yaptım. Gardropstan da geri dönüşümü bekliyorum bu kişinin aynı zamanda Bayrampaşada butiği de varmış.Alışveriş yapmayın, yaptırtmayın.

  22 ekim 17:39