yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (411)
  • medya (69)

  411. 100 liralık ürüne 60 TL, 50 TL teklif gönderenleri gördüğümde ben de onların dolabındaki bir ürüne indirim talep ettikleri kadar indirim teklifi yolluyorum, başa çıkma yöntemimi güncelledim (gizlinot: 😂)

  dün 20:03

  410. az giydiğim kıyafetleri, kullanmadığım veya sadece denediğim kozmetik ürünlerini, romanlarımı, test kitaplarımı satıyorum hepsi temiz ürünler. elimden geldiğince indirim de yaparım. hesabıma gitmek için(link: https://www.gardrops.com/hillacy tıktık)

  20 eylül 16:42

  409. Tamamı çok temiz ve az kullanılmış elbiseler ve gömlek, sweat için buyrun süslüler hesabım: @sonyablack

  20 eylül 15:34


  408. bikaç ay öncesine kadar sürekli bedenim değiştiğinden dolabım her bedenden kıyafetle dolmuş durumda. dolabımı hafifletmeye çalışıyorum (link: https://www.gardrops.com/mono_gardrops profilim)

  19 eylül 18:05

  407. Merhaba bugün de burada tester ürün satmaya çalışanlara biraz sallayacağım. Bahsettiğim şey yazdığımda bile çok saçma geliyor kulağa bak, tester satmak.

  Bu arkadaşların ben tester denen şeyin mantığını bilmediğini düşündüğümden dolayı salağa anlatır gibi ne olduğunu anlatacağım. Drug store olmayan markalar, siz eşşek yüküyle ürünlerine para vermeden önce minik minik poşetlere ürününü koyuyor. Neden? Siz buraya ve bu gibi platformlara suratımı mahfetti o kadar para verip aldım vs yazıp marka değerini düşürmeyin, (gizlinot: 250 üzeri verirsem göz altı kremine bu niye öyle sürülüyor böyle sürülüyor diye kudurur yazarım buraya çünkü çok para ) yeni ürünlerini tanıyın da az daha para kazandırın ya da mağazada deneyemeyeceğiniz maske, temizleme jeli en önemlisi de artık 700 lira sınırlarında gezen parfümleri vs deneyin, ikna olun, alın diye.

  Bakın bu ve bunun gibi amaçlarla koyulan ürün de 1 ya da 2 kullanımlık oluyor. Buraya kadar anlamadığınız yer yoksa tahtayı siliyorum.

  Şimdi neden satın almamanız gerektiğini söylüyorum.(gizlinot: TESTER SATMAK BAK YAN YANA GELİNCE ANLATIM BOZUKLUĞU OLUYOR )

  1. parayla satış değeri olacak kadar bir şey olsa Seyehat boy diye markanın kendisi itelerdi.

  2. mağazada istediğin ürünün testerını alamıyorsun çünkü şark kurnazı bağzı bireyler alıp alıp 3-5 tanesini birarada 20 liraya satıyor.

  3. Salak yerine koyuluyorsun.

  Bu bilgiler ışığında: Kendiniz ücretsiz olarak gidip x yerden x markaya ait hakkınız olan testerları alabilirsiniz veya bunu para karşılığı sattığı insana ardıyla (gizlinot: Götüyle) gülen insanlardan alabilirsiniz. Daha da ben bir şey söylemek istemiyorum.

  Edit:imla

  17 eylül 05:04 17 eylül 05:14

  406. daha önce urban outfitters büstiyer alan ya da şu an satan bir süslü varsa beni butiğe yönlendirebilir mi ?biraz girdi okudum ve güvenilirlikten korktum açıkcası teşekkürler şimdiden :)

  15 eylül 15:54

  405. komisyon almamasını çok sevdiğim uygulama.

  kendi hesabım için de (link: https://www.gardrops.com/Daphneleafs Tık tık)

  11 eylül 21:31


  404. 20 tl'lik sıfır etiketli ürünü 5 tl'ye koymama rağmen 2 tl teklif edenlerin, pazarda 3.5 lira diyerek kavga edenlerin olduğu platform.

  bir keresinde de 2 yıl önce alışından 45 tlye aldığımız(satış fiyatı 2 yıl önce 85ti) babetleri sırf gitsin diyerek mayısta 50 tl'yle koydum bu platformda. kadının biri şu numaradan istiyorum bundan istiyorum bundan da istiyorum diye mesaj attı ayağımda denettirerek foto istedi. 4 tane alacağını söyledi tanesini 40 tlden 160a verecektim 4 tane babeti sonra tam alacakken almayacağını mesaj atıp haber verme zahmetine bile girmedi, teklif verip almayabilirsin bunu anlarım sonra karar değiştirirsin de 1 saat boyunca bana tüm babetlerin tek tek fotosunu çektirip ayağımda denettirip üstüne almayacağını haber vermemek bence çok kaba bir haraket.

  ayrıca lütfen ürününüz bilinen markalardan değilse butik ürünüyse sırf gözükmesi için o markaları seçmeyin. seçtiyseniz de belirtin marka temsili diye. benim böyle yapan satıcıya güvenim olmuyor açıkçası.

  9 eylül 15:29

  403. Bir daha asla kullanmayacağım bir uygulama. Ttuuaana adlı kullanıcıdan zaranın meşhur haki balon kollu yeni ve etiketli ceketini aldım. Zarada 80 tlye düşmüştü yetişememiştim. Gardropsta da o fiyata etiketli görünce aldım. Paketi bir açtım içinden koyu renk xl yıllarca kullanılmış bir kot ceket çıktı hatta boyun kısmı giyilmekten veya pislikten sararmış bir şekildeydi. Hemen paketine geri koydum. Gardropstan iade talebi yaptım fotoğraf attım ama bana gelen mesaj şu: ''fotoğrafını göndermiş olduğunuz ürünün size gönderilen kargo poşetini içinden çıktığını ne yazık ki tespit edememekteyiz' '. Bu yüzden de iadem için satıcıyla görüşmem gerekiyormuş. Ama satıcı ben ürünü aldığımdan beri hesabına girmiyor. Güvenli alışveriş diyorlar ben bir güven göremiyorum. Ceket+5.99 güvence bedeli. Olan benim 86 TL parama oldu. Benim başıma ilk defa geldi sizin de başınıza gelebilir veya dolandırıcı mı olmak istiyorsunuz, çok iyi bir yöntem. O aptal satıcı bana o pis ceketi gönderdi ama gardrops beni dolandırıcı yerine koyup satıcıya iletişime geçin diyor. Satıcı zaten dolandırıcı. Evet ben yanlış ürün gönderdim diyemeyeceğine göre olan bana oldu. Hakkım haram olsun.

  Daha önce böyle bir şey yaşamış biri varsa bana izlediği yolu yazabilir mi?

  7 eylül 10:45 7 eylül 10:54

  402. (link: https://www.gardrops.com/gozdermk Gardrops hesabım)

  Belki ilginizi çekecek şeyler bulursunuz :) 

  4 eylül 11:31