yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (370)
  • medya (61)

  370. su ana kadar 514 tl lik satış yapmışım bence ıyı. tek sevmedigim yani tek kargo olması ptt kargo sıvılarda sorun cıkarıyor. bunu dısında memnunum. bir vakko cuzdan aldım ondan da memnun kaldım. sattıgım urunlerin fiyatını soyle belirliyorum magazadan satıs fiyatına bakıyorum. genellikle yarı fıyatına koyuyorum urunu

  23 mayıs 16:39

  369. En sevdiğim ikinci el satış sitelerinden sayesinde daha minimal oldum ve benim kullanmadığım şeyler başkalarını mutlu etti o nedenle seviyorum ve hep kullanacağım ki dolapta öylece duran ürünlerden azımsanmayacak tutarlar kazanınca insan daha da bi motive oluyor.

  23 mayıs 03:08 23 mayıs 03:09

  368. Boş parfüm şişesi ve tarihi geçmiş güneş kremi satılan site..

  23 mayıs 02:24


  367. Ben ürün satarken hiç sorun yaşamadım iyi ürünler de çıkıyor ama hiç almadım 2017 de stajyerlik yaptım orada ilgilendikleri görmüştüm hep hakları yiyemem tabi şimdi daha büyüdüler...

  22 mayıs 22:55

  366. Ürünlerini öne çıkar diye bir seçeneği var. ürünün favori sayısı 10, ziyaret yani görüntüleme sayısı 5. Bu nasıl oluyor? sırf insanlar sayfalarının ziyaret edilmediğini düşünüp ürünlerinin öne çıkarılması için ekstra ücret ödesinler diye yanıltıcı ziyaret sayıları veriliyor. Eklediğim 3-5 ürün vardı. Covid-19 yüzünden satışa kapatmıştım ama böyle küçük çakallıklarla ve ölücülerle daha fazla uğraşamayacağım açıkçası. Sildim bitti. 

  Edit: (yazar: mangoluruj) ürüne tıklanıp favorilere eklemesi halinde görüntülemeden sayıldığı ama tıklanmadan direkt favorilere eklenirse görüntülemeden sayılmadığı bilgisini paylaştı benimle. Ben üyeliğimi sonlandırdım ama bu da burda dursun:)

  22 mayıs 14:23 23 mayıs 00:25

  365. Cüzdanınızda 3-4 lira para kaldıysa ve bir süre işlem yapmazsanız sinsice o parayı çeken uygulama.

  20 mayıs 11:54

  364. Çok yakın arkadaşım 50-60 TL'ye aldığı raks düzleştiriciYi 80 TL'ye koymuş. "Kendini şark kurnazı mı sanıyorsun? Oradaki insanların elinde telefon yok, dışarıda hiçbir şeyin fiyatını görmemişler sadece evde oturduklarını ve  gardropstan alışveriş yapabildiklerini mi düşünüyorsun?" diye azarladım. Bense bazı şeyleri neredeyse bedava veriyorum. Çünkü giyilmiş bir ürün ve insanlar orayı hesaplı alışveriş yapmak için kullanıyor. Senin raks düzleştiricine ölüp bitiyorlar açık arttırma açılacak yakında, o derece. Sinir oldum gerçekten.

  12 mayıs 13:59


  363. Ya cidden söylenecek çok fazla şey var. Hem alım hem satım yapıyorum. Olabildiğince kozmetik almamaya çalışıyorum. İnsanlar cidden çok kaba. Ya bi ürün satıyorsan ürünü tanıtman gerek. O kadar çok şey başıma geliyor ki bir de haklılarmış gibi o kadar saydırıp engelliyolar direk sizi sinir ettikleriyle kalıyorsunuz. Destek ekibi zaten çöp.

   Bir ürün aldım zara bir ceket ürünü almadan önce her hangi bir defosu olup olmadığını renk atması vs sordum satıcıya. İyi güzel sağdan soldan resimleri de var. Satıcı yeni gibi falan dedi işte ben de tamam dedim aldım. Lakin bir de ne göreyim geldi, koltuk altı içi falan sapsarı. Kendimin öyle kıyafeti olsa dolabımda kalmaz mesela. Yani ne yapacağımı bilemedim. Koku desen ayrı konu. Destek ekibine böyle böyle oldu ben detaylıca sordum sıkıntı olmadığını söyledi. Yani ben de düşünemedim koltuk altının fotoğrafını istemeyi. Destek ekibi ise aldığınız ürün ikinci el böyle defolar olması normal dedi çıktı işin içinden  satıcı ise "sorsaydınız" dedi engelledi . sonuç olarak param çöp, ceket ayrı olarak çöp. Diğer süslerin dediği gibi ince eleyip sık dokumak lazım. Milletin kendini akıllı sanıp bolca kul hakkına girdiği yer.

  12 mayıs 12:44

  362. ikinci el çok desteklediğim bir olay olsa da türkiyede asla anlaşılmayacak ondan emin oldum. Bir kıyafeti alıp giydikten sonra ikinci el olur ve ona sıfır parası isteyemezsin. Millet çöpe atacağı kıyafetleri dur şuraya koyayım da alan olur mantığıyla yüklüyor. Tiftiklenmiş, rengi solmuş yani haşadı çıkmış şeylerle siteyi doldurmuşlar, aradığımı bulamıyorum. Bir de markasını yanlış girip yoruma yazanlar ne ayak. Zaten siteyi satıcılar basmış. Eski tadı asla kalmamış sitedir.

  12 mayıs 05:01

  361. Amerika çok başarılı ikinci el mal satan mağazalar var. Oraya türkler , ülkeye dönmeden önce donlarına kadar herşeylerini bir umut götürür, çuval çuval. Mağaza malları alır sana bir saat verir. Ve sonra iyice ayıklar, marka değeri olan parçaları,   Yeniden giyilebilecekleri alır. Sana ( türklere aynen geri verir) çuvalını geri verir. Gardrops da da bu şekilde olmalı, çöpe koymaya kıyamayıp burayamı koyuyorsun kokmuş ayakabıları ve modası 10 yıl önce geçmiş kuru temizleme görmemiş abiyeleri. Artık çula çaputa hayran gençliğe çok acıyorum. Hatırkatmak isterim dünya insanları dışarısı ile ilgiyi kesti, uzaya çıktı aya çıktı merak bitti. Şimdi içe dönüş moda. Daha fazla özveri gösterilerek okunacak kitaplar, sadece senin o küçük çevrende iyi hissetmek için  aldığın ikinci el çantadan daha mı kıymetsiz. Ya kazanımlar, evrensel birşeyler öğren, bir kış tatilinde kayabiliyormusun hayır, bir yaz tatilinde iyi yüzebiliyormusun hayır, kendi sesini tanıyormusun hiç solfej yaptın mı hayır. Yabancılarla bir otel lobisindesin piyanoya yaklaşabilirmisin hayır, otelde santranç odasıda varmış uğrarmısın hayır, ya alt yazısı yabancı dilde olan bir sinema salonu tereddütte kaldın. Çünkü kendine güvenmiyorsun. Vaktini çulla çaputla harcadığına pişman olacaksın. Hayatı başkasının eskisinin peşinde harcama. Kendi eskini de başkasına layık görmeyi bırak. Atık azaltmak için olumlu bir site olsada türkiyedeki kullanımına baktım hoşlanmadım. 

  12 mayıs 01:14 12 mayıs 01:18