yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (428)
  • medya (67)

  428. desi mağduriyetimden dolayı hesabımı kapattığım uygulama.

  ürünümü kargoya verdim, alıcı teslim aldı, bakiyem olması gerekenden daha düşük olduğu için desteğe bağlandım ve desi limitini sessiz sedasız değiştirdiklerini öğrendim, ne bir haber, ne bir duyuru... destekten gelen mesajda da "ay bizlik bi şey yok, o ücreti ptt kesiyo" demeye getirmişler. yahu siz ptt ile anlaşma yapmışsınız, kargoları gönderin, biz de size toplu olarak paralarını ödeyelim demişsiniz, kullanıcılara "kargo ücretsiz" diye reklam yapmışsınız, dış giyime 2 desi diye limit belirlemişsiniz, kocaman kalın palto 2 desi'nin üstünde çıkarsa satıcıdan x tl keserim demişsiniz, burada ücreti kesen ptt mi? ptt müdürü mü diyo size bu kullanıcıdan x tl alın diye?

  yardım bölümünde yazdıklarının bi kısmını kopyalıyorum, çok güzel yazmışlar:

  "gönderdiğin paket ne kadar büyük olursa gardrops kargo firmasına o kadar çok para öder. normal şartlarda en küçük poşetin bile kargo ücretinin 21 tl olduğu bu günlerde, büyük kargo paketleri gardops'u zor durumda bırakıyor."

  (ben gardrops'un zor durumda kalmasına çok üzüldüm şahsen, her siparişte fazladan ve habersiz kestikleri 5-6 tl hiç önemli değil, yeter ki zor durumda kalmasınlar.)

  "her kategori için belirlenen kg desi(büyüklük) miktarlarına dikkat edersen hiçbir değişiklik olmadan bedava kargo göndermeye devam edeceksin.bu gerçekten kolay."

  ("bu gerçekten kolay." demişler...)

  23 dk önce

  427. Yurt dışında yaşadığım için uzun zamandır kullanmadığım bir uygulamaydı. Fakat dolabımda az kullandığım veya kullanmaya fırsat bulamadığım kıyafet ve kozmetikler zamanla dolup taştığı için Türkiye'ye gelmeme yakın hesabımı aktive etmeyi düşünüyordum. Üstelik Türkiye'de olmayan cilt bakım ve kozmetik ürünlerinden de getirip uygun fiyata satışa koymak aklımdan geçmişti. Ama bu desi bilmemne saçmalığı doğruysa hiç uğraşamayacağım valla.

  dün 21:02 dün 21:03

  426. Ikinci el satış platformları arasında en işlevsiz olan ve hem satıcıyı hem alıcıyı sömürmeye kararlı uygulamadır. Yeri gelir satıcıya destek gibi görünür, yeri gelir alıcıya destek gibi görünür. Satılan ürünlerden bahsetmiyorum bile artık. Birçok kişi çöpe atmaya kıyamadığı eskilerini, dolabın köşesinde yıllardır duran sararmış kıyafetlerini birilerine vintage modunda ittirmeye çalışıyor.

  Uygulamayı sadece satış yapmak için açmıştım ama çok kısa sürede vazgeçip kapattım. Pazarlığı bedavacılık olarak algılayan kitle epey can sıkıcıydı.

  *Başlık altında gardrops linki paylaşan süslüler için de (bkz: süslülerin gardrops linkleri) burası daha yararlı olacaktır.

  Edit: imla

  dün 20:23 dün 20:25


  425. burada yazılan kargo şikayetleri beni bir tık korkutuyor, hep diken üstündeyim. şu ana kadar hiç problem yaşamadım ama sattığım ürünlerin boyutları hep küçüktü.

  dün bir hırka sattım, boyutunun verilen küçük kargo poşetlerine sığacağını sanmıyorum umarım bir sıkıntı çıkmaz (gizlinot: yersiz gerilimler kalp ben )

  (link: https://www.gardrops.com/dialaray profilimde şurada )

  dün 12:31

  424. merhaba süslüler bu uygulamada yeniyim. neredeyse hiç kullanmadığım çanta/kıyafet/takılarımı satmayı düşünüyorum. Göz atabilirsiniz (link: https://www.gardrops.com/smybdkk link)

  dün 11:43

  423. selam süslüler, gardropsumda vintage, temiz ve uygun fiyatlı ürünler var bakmak isterseniz buyrun (link: https://www.gardrops.com/berfuka link)

  dün 10:32 dün 10:32

  422. Merhaba süslüler, en küçük bir sıkıntısı olmayan zara ve pull and bear sweatlerim şu an satışta, görmek isterseniz (link: https://www.gardrops.com/ceyceyyyyyyy Hesabım)

  dün 00:10


  421. Bir butik hesabım var bu uygulamada, piyasadaki fiyatin altina etiketli ürünleri elden çıkarıyorum şuan, süslüden gelenlere minik bir indirim daha eklerim. Kullanici adim sademinimalist beklerim süslüler

  dün 00:00

  420. Eğer bu uygulamada değişiklik yapmazsa madurların artacağı sitedir. Ptt görevlisi kendi kafasına göre poşete koyup kapatıyor mesela küçük eşya bile büyüyor haliyle. Diğer satış sitelerine göre dezavantajlı duruma düştü

  18 ekim 18:35

  419. Web sürümleri berbat. Aramaya siyah deri ceket yazıyorum alakasız sonuçlar çıkıyor. Ürünleri sırala seçeneği yok. Artan fiyat ya da akıllı sıralama favorileme sayısına göre sıralama yapıcam yapamıyorum. Teklif ver özelliği de yok. Bu kadar kullanıcısı olan bir platformda filtreleme seçeneğinin çok az olması ve sıralama özelliğinin olmamasından binlerce ürün içinden aradığımı bulamıyorum. Ayrıca filtre olarak rengi belirttiğimde kasıyor. Arama sonuçlarında Satılan ürünleri gizle özelliği bile yok. Orijinallik konusunda da hiçbir hizmetleri yok. Dolap.com buna bin basar

  18 ekim 17:16