yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (469)
  • medya (67)

  469. ürünü benden binbir pazarlıkla alıp beni engelleyerek daha pahalıya satışa koyan ve benim resimlerimi kullanan üye:

  (link: https://www.gardrops.com/alishsasha bu üye )

  ürün vs vücut misti. şikayet edelim lütfen.

  2 saat önce 1 saat önce

  468. giyemediğim çok iyi durumdaki kıyafetlerimi sattığım uygulama. çoğunun etiketi üzerinde. s-M beden süslülere duyurulur (link: gardrops.com/Mariners mariners)

  10 nisan 22:27

  467. Çok az Ürün satabildiğim uygulama.

  Nedenini çok düşündüm ama sonra farkettim. Bir ürün satın alırken kargo bedava diyor. Ama alıcıdan hizmet bedeli istiyor. Özellikle çok ucuz ürünlerde zarar ediyor alıcı haliyle bir çoğu yanaşmıyor satın almaya. Dolapta daha çok satıyorum

  8 nisan 17:35


  466. etrafımdaki herkesin fazla kıyafetlerinden şikayet etmesiyle açtığım 2. el satış uygulaması. gerçekten az kullanılmış ürünleri az fiyata satıyorum, inceleyebilirsiniz: (link: https://www.gardrops.com/estuko gardrops linkim)

  7 nisan 20:54

  465. satıcıdan komisyon kesmemesiyle beni mutlu eden uygulamadır, özellikle satışlarımı buradan yapmaya çalışıyorum bu sebeple. ancak kargo ücretsiz diyip hizmet bedeli almaları biraz komik yani kılıf uydurmaya gerek yok kargo ücretli de geç işte bu tür hilelere ne gerek var bilmiyorum.

  benim hesabıma bakmak isterseniz (link: https://www.gardrops.com/tinydoc sizi buradan alalım )

  7 nisan 16:11

  464. selam süslüler, uygun fiyatlı kozmetik ürünlerime bakmak isterseniz (link: https://www.gardrops.com/ebrucuuuk link)

  ürünleri makul fiyata koymuş olsam da burdan geldiğinizi yazarsanız fiyatta anlaşabiliriz :)

  7 nisan 14:22

  463. Alıcı için hizmet bedeli kesintisi çok... Bu zamana kadar 2 ürün aldım, fakatdaha çok satış yapmak için kullanıyorum. Kullanılamayacak hiçbir ürün satmıyorum. Hem bebek hem de yetişkin ürünlerim var. Bana sorarsanız her biri uygun fiyatlı. Göz atmak isteyenleri hesabıma beklerim (link: https://www.gardrops.com/Resetmind resetmind)

  7 nisan 09:58


  462. sanırım ben şanslı kişilerden birisiyim çünkü uzun süredir kullanıyorum, ufak tefek şeyler de aldım pahalı ürünler de, bir sıkıntı yaşamadım çok şükür.

  benim gardrops hesabım da (link: https://www.gardrops.com/Kamaria şurada) süslüler.

  birkaç farklı ürün yükledim takasa koyduğum makyaj malzemelerinin de fotoğrafları var, isterseniz takas için yazabilirsiniz hem buraddan hem gardropstan, satın almak isterseniz de süslüden geldiğinizi yazmanız yeterli :) en çok istediğim şey eşyaları elimden çıkarmak ve birazcık da olsa değerlendirmek

  7 nisan 09:41

  461. neredeyse tüm satışlarımı buradan yaptım. tüm makyaj ve kitap koleksiyonumu temizledim diyebilirim. eskiden sadece ptt ile çalışıyorlardı ve ptt gerçekten çok kötüydü ya. kargodaki ürünün alıcıya günlerce ulaşmayışını da geçtim bir keresinde satıp kargoladığım ürünü kaybettiler şaka gibi..

  son 2 ürünümü farklı zamanlarda satarak ups ile kargoladım. hem kargo sırasına girmiyim hem denemiş olayım dedim. evinizden gelip aldıkları için 6 tl kargo bedeli kesiliyor. diyelim ki 2 ürün sattınız ikisi için de ayrı ayrı eve çağırma talebinde bulunmanız gerekiyor, yani bu 12 tl kesilecek hesabınızdan demek. benim için tek kötü tarafı bu oldu, onun dışında inanılmaz memnun kaldım. kargolar 1 günde alıcılara ulaştı

  6 nisan 22:11

  460. birkaç kullanmadığım çantayı, eski fotoğraf makinemi ve açılmamış makyaj malzemelerimi satmak için üye oldum . bir iki sefer alış da yaptım satış da sorun çıkmadı. sonrasında ülkedeki her güzel şey gibi bu da sapıttı. ptt kota doldu almam demelere başladı iş uzamasın diye cebimden verdim yazdım mağduriyetim asla giderilmedi vb. geçtiğimiz hafta açılmamış bir nyx ruju yakaladım kaçırmayayım diye de aldım hemen beş gün bekledim kargoya verilmedi satıcıya yazdım cevap yok gardrops ekibine yazdım hemen parayı iade ettiler. iade de gardrops cüzdana yapılıyor banka kartına yapmamak için bin zorluk çıkartıyorlar . neyse parayı yine sitede harcayayım dedim iki kitap aldım iki ayrı satıcıdan . 5 gün geçti yine tık yok . satıcıya yaz ekibe yaz derken hop yine iade. tabi ki bilenler bilir servis ücreti vb derken meblağ katlandı da katlandı . son olarak çarşamba bir başka satıcının dükkanından 2 kitap aldım yine aynı terane . Alacağımı alayım tüm ürünlerimi de kaldırıp sonsuza dek terk edeceğim siteyi, düşman başına .

  4 nisan 17:45