yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (534)
  • medya (73)

  534. 20tllik ürünü 10tl indirim ile 29.99a alabiliyorum...

  2.el satış uygulamaları çok saçmalamaya başladı.

  ilgili medya:
  1
  15 ağustos 13:06

  533. dolap ücretleri arttırınca buradan alışveriş yapayım dedim. bin pişman oldum. Kesinlikle kayıtsız şartsız satıcının tarafını tutuyor. Alıcının itirazını satıcıya iletmeye bile gerek görmeden reddediyor. belki satıcı namuslu biri ve üründeki hatayı reddetmeyecek. o kadar satıcı yanlısı ki sormuyorlar bile.

  ürün defolu geldi. iade talep ettim. aynı durumu dolapta en az 20 kez yaşamışımdır. her seferinde de kabul edilmiştir.

  bana verdikleri cevap ürünün fotoğrafında görünen bir kusuru olmadığı için mevcut kusurun kimden kaynaklandığını bilemeyecekleri gerekçesiyle satısın onaylanması oldu. bakın iade talebi reddi bile değil. direk satış onayladılar. belki ben satıcı ile görüşüp kabul etmesini sağlayacaktım. dolap böyle bir durumda önce satıcıya cevabını soruyor. satıcı da bazen kabul bazen reddediyor. Öyle düzgün insanlara denk geldimki dolapta özür dileyip iade bile istemeden ürünü bana bırakarak hatanın kendilerinden kaynaklandığını kabul ettiler.

  fotoğrafta kusur yokmuş. zaten fotoğrafta kusur olsa bile bile almışsın iade edemezsin demeniz gerekmez mi??? benim fotoğraflarını gönderdiğim kusurlar zaten sitedeki fotoğrafların görünen yüzünde değil ki. üstelik bu kardar küçük çözünürlüklü fotoğrafta nasıl görünsin lekeler vs.

  bir de bana kimin yaptığını bilemeyiz diyorlar. dolandırıldığım yetmiyor üstüne bir de dolandırıcılıkla suçlanıyorum. (zaten kargoyu teslim alır almaz iade talep ettim. 20 tl hizmet bedeli öderken neden böyle bir şey yapayım)

  son zamanlarda dolap'a kızıyordum ama bu konuda haklarını yemişim. hiç bir zaman bana böyle bir ithamda bulunmadılar.

  en iyisi komisyon+kargo bu kadar artmışken mecbur kalmadıkça bir şey almamak.

  13 ağustos 18:01

  532. Gitgide daha da berbat hale gelmiş uygulama. Hesabıma güya 10 tl indirim yüklemiş, arada yapıyor. Ürünü 10 tl indirimle alıyorum ama hizmet bedeli 20 tl. Şaka gibi yemin ederim. Bir de kargo ücretsiz diye reklamlar şovlar... Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye sorarlar adama. artık şu uygulamalardan alışveriş yapılacağına sıfır almak daha mantıklı oluyor. Uygulamayı sadece kitap almak için kullanan biri olarak en azından bence durum tam olarak bu.

  11 ağustos 13:41


  531. kullanmadığım bazı kıyafetlerimi satmak için bugün ürün eklediğim site. satmak istediğim ürünler arasında 14-15 yaşlarımdayken çok az giydiğim ürünler ve abiye olmayan kısa elbiseler var. eğer ilgilendiğiniz ürünler olursa fiyatı düşürmeye de çalışırım. beklerim (link: https://www.gardrops.com/elifssgardropss gardrops) ayrıca bu başlıktaki bazı kullanıcıları gardrops'tan da takipleyeceğim şimdi. bol şatışlar diliyorum hepimize

  4 ağustos 22:17 4 ağustos 22:17

  530. ilk satisimi yaptigim ikinci el sitesi. tasinacagim icin evde fazlalik giymeyecegim buyuk beden 42 44 46 l xl xxl kiyafetlerimi satiyorum. ayrica bir adet balo elbisesi de mevcut. susluden geldiginizi soylerseniz indirim yaparim. (link: https://www.gardrops.com/suushi tik tik)

  4 ağustos 17:22

  529. Son siparişimi de teslim aldıktan sonra bu ucube uygulamadan hesabımı sileceğim. Zaten hiçbir şekilde bakınasım gelmiyor. Komisyonsuz kazanç olayı iyi olsa da Alıcının yanında durmayan, rezil bir destek ekibi olan köhne bir uygulama. Dolap'tan daha çok keyif alıyorum.

  21 temmuz 19:11 21 temmuz 19:11

  528. tam kanser kullanıcıların olduğu site. mangodan aldığım tertemiz durumda ki şapkayı sattım. mango da bu kadar ucuz alması imkansızdı şu anda. kadına ulaştı çok katlamışsınız şapkayı diye? şapka bu katlanınca ne olacak küçük kargo paketine koyabilmek için. ne iade istedi ki istese bile kabul etmeyecektim ama ürünü de onaylamıyor. bu üründen sonra hesabı kapatıp sadece dolaptan satışa devam edeceğim. 

  20 temmuz 12:50


  527. Süslüler merhaba, üniversite balomda giydiğim ve kuru temizlemeye verdiğim elbisemi satmak istiyorum. İlgilenenler için (link: https://www.gardrops.com/kadin/abiye/secil-store-antrasit-abiye-62c3194a6360a elbise)

  7 temmuz 20:00

  526. Stok dışı zara ürünleri satan bir butik veya satıcı önerir misiniz süslüler

  28 haziran 20:51

  525. Özellikle gelinlik ve dış çekim elbisemi satmak istiyorum ilgilenenleri beklerim (link: https://www.gardrops.com/winry Link)

  28 haziran 16:50