yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (533)
  • medya (74)

  533. (link: https://www.gardrops.com/rana988 Gardrops ) Beyaz converse koydum. Beğenip almak isteyenleri beklerim.

  20 eylül 16:43

  532. Merhaba :) yeni, etiketi üzerinde veya yeni gibi sadece denenmiş ürünlerimi satışa koydum.

  kullanıcı ismim: nazlicankurtt, (link: https://www.gardrops.com/nazlicankurtt dolabım)

  13 eylül 20:43

  531. bir şey satma değil, satın alma konusunda dezavantajlı bir uygulamadır. Önceden yazıldığı gibi alıcının hakkına değil alışverişin tamamlanmasına önem veriyorlar. o yüzden yıpranmış, eskimiş, yırtık ürün satanlara gün doğuyor, iadeler kesinlikle kabul edilmiyor. Buradan bir şey almanızı asla tavsiye etmem. İnternetten şikayetlere bakarken çok daha abartı bir olayla karşılaştım, medyaya ekliyorum, güler misiniz ağlar mısınız..

  ilgili medya:
  1
  28 ağustos 10:32


  530. çok uzun zaman önce kapattığım uygulama , benzerleriniin içinde , ne kadar üç kağıtşı, sapık , beleşçi, garip tip var ise burada ..evlerden ırak, buradan birşey satacağıma cidden sokaktaki geridönüşüm kutusuna atarak doğaya faydam olur bence.

  24 ağustos 16:59

  529. burada geçtiğimiz günlerde yaşadığım bir deneyimi paylaşmak istiyorum. ikinci el uygulamalarını kullanmıyorum artık ancak elimde olan bi ürünü birisi baya almak isteyince son kez uğraşayım sonra tatil moduna alayım dedim. satışı yaptım sadece ptt kargo boştu bu nedenle istemeyerek oraya gittim. sıram gelince görevli kişi koyduğum poşeti açtı ve içindeki eşyayı dışarı çıkardı inceledi. bu durum bana inanılmaz garip geldi çünkü kişisel bi eşya olabilirdi, iç çamaşırı olabilirdi veya ne olursa olsun nasıl buna hakkı var anlamadım. ürün elektronik bi eşyaydı tamam diyip geri koydu ve bi kağıt verip kodu bilgilerimi oraya yazdırdı. fakat sisteme girince satış yapılan kişi ile benim evlenmeden önceki soyadımın aynı olduğunu gördü ve aynı soyadlıysa olmaz dedi. soyadım türkiyede en çok kullanılan ilk 5-10lar listesine girer bu ne saçma bişey dedim ısrarla kabul etmediler. soyadım aynı değil o eski soyadım diyorum ama sistemde aynı görünüyor diye ısrarla almıyorlar. illa kendi tanıdığına gönderen vardır bu uygulamaları suistimal eden vardır fakat bi alakam olmamasına rağmen sırf soyadı konusundan almadılar. zaten kargomu açınca vazgeçecektim de uğraşmışken yollayayım dedim. sorun soyadından çok kargoyu açabilmesiydi. bu hakkı kendilerine kim veriyor bilmiyorum, ikinci el dışındaki kargolarda da aynısı oluyor mu bilmiyorum ancak bu inanılmaz saçma uygulama sonrası bir daha asla tercih etmeyeceğim kendilerini. diğer kargolar yalnızca içinde ne var diye sorar yiyecek,kıyafet vs cevabı verince tamam der devam eder. zaten soğumuş olduğum ptt ve gardrops an itibari ile bende bitti.

  24 ağustos 12:04

  528. (link: https://www.gardrops.com/melikeguven06 Profilim) e bir sürü güzel kıyafet elbise yükledim. İlgilenenler için paylaşıyorum :)

  22 ağustos 17:11

  527. Sayılı giyinilmiş temiz kıyafetlerimi ikili 30₺ye yüklüyorum. DeFacto'nun montunu 50₺ye koydum (link: https://www.gardrops.com/nazliikk Link)

  18 ağustos 14:35


  526. https://www.turkiye.gov.tr/tuketici-sikayeti-uygulamasi

  Firma Ünvanı :

  GARDROPS ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİC. A. Ş.

  Firma Uzun Ünvanı :

  GARDROPS ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

  Vergi Numarasi :

  3890762108

  Vergi Dairesi :

  ÜSKÜDAR VERGİ DAİRESİ MÜD.

  Vergi Dairesi No :

  34277

  18 ağustos 11:03

  525. 20tllik ürünü 10tl indirim ile 29.99a alabiliyorum...

  2.el satış uygulamaları çok saçmalamaya başladı.

  ilgili medya:
  1
  15 ağustos 13:06

  524. dolap ücretleri arttırınca buradan alışveriş yapayım dedim. bin pişman oldum. Kesinlikle kayıtsız şartsız satıcının tarafını tutuyor. Alıcının itirazını satıcıya iletmeye bile gerek görmeden reddediyor. belki satıcı namuslu biri ve üründeki hatayı reddetmeyecek. o kadar satıcı yanlısı ki sormuyorlar bile.

  ürün defolu geldi. iade talep ettim. aynı durumu dolapta en az 20 kez yaşamışımdır. her seferinde de kabul edilmiştir.

  bana verdikleri cevap ürünün fotoğrafında görünen bir kusuru olmadığı için mevcut kusurun kimden kaynaklandığını bilemeyecekleri gerekçesiyle satısın onaylanması oldu. bakın iade talebi reddi bile değil. direk satış onayladılar. belki ben satıcı ile görüşüp kabul etmesini sağlayacaktım. dolap böyle bir durumda önce satıcıya cevabını soruyor. satıcı da bazen kabul bazen reddediyor. Öyle düzgün insanlara denk geldimki dolapta özür dileyip iade bile istemeden ürünü bana bırakarak hatanın kendilerinden kaynaklandığını kabul ettiler.

  fotoğrafta kusur yokmuş. zaten fotoğrafta kusur olsa bile bile almışsın iade edemezsin demeniz gerekmez mi??? benim fotoğraflarını gönderdiğim kusurlar zaten sitedeki fotoğrafların görünen yüzünde değil ki. üstelik bu kardar küçük çözünürlüklü fotoğrafta nasıl görünsin lekeler vs.

  bir de bana kimin yaptığını bilemeyiz diyorlar. dolandırıldığım yetmiyor üstüne bir de dolandırıcılıkla suçlanıyorum. (zaten kargoyu teslim alır almaz iade talep ettim. 20 tl hizmet bedeli öderken neden böyle bir şey yapayım)

  son zamanlarda dolap'a kızıyordum ama bu konuda haklarını yemişim. hiç bir zaman bana böyle bir ithamda bulunmadılar.

  en iyisi komisyon+kargo bu kadar artmışken mecbur kalmadıkça bir şey almamak.

  13 ağustos 18:01