yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et

  2020-02-16 15:38:18 tarihli Kim Micellar İster Başlıyor! sonuçlandı. talihliler: serlut, orbita, yazmeyvesi, asdgf, delibasak, dryope

  hediyeleri, 6 talihli arasından adres, ürün seçimi ve iletişim bilgileri formunu en hızlı dolduran 5 kişi kazanacak.

  çekilişin sona ermesinden sonraki bir hafta süre içerisinde iletişim bilgilerini doldurmayan yazarlar hediye haklarını kaybedeceklerdir.

  hediyelerinizi denedikten sonra yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın. bir sonraki çekilişte görüşmek üzere. sevgiler.

  • girdiler (320)
  • oylar (168)
  • medya (6)

  320. Ben mavi kantaron çiçekli olanını kullanıyorum. Yüz makyajımı da göz makyajımı da gayet iyi çıkartıyor. Aşırı yağlı bir his bırakmıyor. Ben makyajımı temizledikten sonra kimyasal birşey kalmaması için yüzümü de yıkıyorum. Bittikçe aldığım indirimde stokladığım bir ürün oldu. Ekstra bir göz makyaj temizleyicisi almama gerek kalmadı. Diğer pembe kapaklı olanı göz makyajı çıkarmada çok yetersiz kalıyordu ve göz çevremi tahriş etmeye başlamıştı..

  Evet içeriği çok temiz diyemem fakat uygun fiyatlı ve işini güzel yapıyor.

  Beğenerek kullanıyorum

  11 şubat 20:20

  5

  319. Uzun sürededir kullandığım makyaj temizleme suyu. Her gün maskara kullandığım için kirpiklerim inanılmaz bir şekilde dökülmeye başlamıştı ve bayağı azalmıştı. Normalde kullandığım makyaj temizleme suyum bitince denemek için bunu aldım ve garip bir şekilde kirpiklerim eski sağlığına kavuştu içerisindeki argan yağı sebebiyle olabilir diye düşünüyorum. Cildi yakmadan gayet güzel bir şekilde temizliyor. En sevdiğim temizleme ürünlerinden biri. Aynı markanın bir de güllü makyaj temizleme sütü var ona da bayılıyorum cildi düzenli kullanımda canlandırıyor.

  11 şubat 17:42 11 şubat 17:44

  318. Kullandığım en kötü makyaj temizleme suyu olabilir. Ten makyajı yapmıyorum sadece eyeliner ve maskara kullanıyorum. Gözümdeki makyajı silerken her seferinde kalıntı bıraktı. Ayrıca her seferinde gözümü yaktı.

  11 şubat 02:31 12 şubat 14:01


  4

  317. Oldukça ekonomik bir ürün kendisi, uzun süre gidiyor.

  Daha önce çift fazlı göz makyaj temizleyicilerine boşuna para vermişim diyorum. Onların yaptığı işi yapıyor, waterproof maskarayı eyeliner ı çıkarmakta çok başarılı.

  Tüm yüzüme kullanıyorum, sonra yüzümü yıkıyorum temizleyiciyle. Tek bir ürünle tüm makyajı çıkarmak iyi oluyor.

  Cildimi yormadan temizliyor ve yumuşak bir his bırakıyor. Üşendiğimde bazen sadece bu ürünle yüzümü temizleyip yatıyorum ve sivilce vs yapmadı bende. 

  11 şubat 00:33

  4

  316. Makyaj temizleme suları arasında göz makyajını en rahat ve kolay çıkaranı olup kirpikleri de dökmemesi ile gönüllere taht kurmuştur. Makyajın geri kalanı için başka marka kullansam dahi özellikle gözler için bunu kullanıyorum.

  10 şubat 19:04

  315. Mat rujları ve ağır göz makyajını çıkarırken cildimi çitilemek zorunda kalıyorum zorlu makyajlarda o kadar etkili değil ama günlük makyajda ideal. Yağlı cilde sahip olduğum için temizleme sütü kullanamıyorum micellar suları tercih ediyorum bu yüzden. Bende pembesi var, bitirdiğimde lensler için olan morundan alacağım. Bir de onu deneyelim

  31 ocak 21:22

  5

  314. Cildim nemsiz ve yağlıya dönük karma. Bu ürünü severek kullandım ve bitirdim. Göz makyajımı gayet güzel temizledi. Yüz makyajımı temizlediğimde de sivilceye alerjiye yağlanmaya kesinlikle yol açmadı. 

  31 ocak 21:16


  313. Suya dayanıklı makyajı çıkarması güzel, hakkını yemeyeyim. Ama cildimde bıraktığı yağlı hissi sevemiyorum. Cildim karma. normalde makyaj temizleme suyuyla makyajımın kabasını temizleyip ardından Temizleme jeli ya da köpüğüyle temizlersem ancak içim rahat ediyor. Genelde yaptığım eylem buyken, çok yorgun ya da uykulu olduğum zamanlarda sadece bu makyaj temizleme suyunu kullandığımda mutlaka iki gün içinde sivilce çıkıyor yüzümde. Hoş değil.

  21 aralık 2019 04:32

  5

  312. demirbaş ürünlerimden, alternatifini aramıyorum bile. Övülesi, tavsiye edilesi bir ürün

  21 aralık 2019 03:16

  311. göz makyajını ve likit mat rujları güzel çıkartıyor. kirpikleri dökmüyor ya da göz çevresini tahriş etmiyor. sadece gözünüze kaçmamasına dikakt edilmesi lazım o zaman biraz yanabiliyor. ama ten makyajı için kullanmaya pek uygun değil. özellikle yağlı ciltlere ağır gelen bir ürün. kötü olmayan ama yoğun bir kokusu var. boyutu da sadece göz makyajı için biraz fazla büyük. denemek için almıştım ama bir daha alacağımı sanmam.

  24 kasım 2019 16:09