3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (135)
  • oylar (20)
  • medya (6)

135. Göz makyajını çıkarmada oldukça başarılı bir ürün. Bıraktığı yağlı his de o kadar rahatsız edici değil.

18 mart 23:57

134. garnier serisinde en beğendiğim temizleme suyu olur kendisi.aldığım yerde kalmayınca acil de almam gerekince başka marka almak zorunda kalsam da biter bitmez kendisine geri döneceğim.ayrıca makyajımı neyle silersem sileyim zaten üstüne bir de jelle yıkıyorum ve ya gül suyuyla siliyorum. bu sebeple bende sivilcelenme de yapmadı.söylemeden de geçemeyeceğim kokusuna da bayılıyorum

15 mart 16:25

133. bir dönem kullanmıştım ama pek memnun kalmadım. çok iyi temizlemiyor ve nedense benim yüzüme iyi gelmedi kendisi. loreal micellar dururken yüzüne bakılmamalı diye düşünüyorum. 

15 mart 12:13


132. garnier in diğer micellar sularını pek de beğenmemiştim, olsa da olur olmasa da olur hesabı bir intibası vardı bende. makyağımı herzaman yıkayarak temizlerim. çünkü rimeli çok zor çözülüyor, göz kapaklarımı çekiştirmek zorunda kalıyorum, arınmamış hissediyorum. o yüzden tonik maiyetinde makyaj kalıntıları temizliğinde kullanıyorum bu tarz ürünleri. ama sular kesik olduğu bir gün sadece bununla temizlemek zorunda kaldım makyajımı, diğer çeşitlerinden çok daha iyi, rimeli eyelinerı çok çok daha iyi çözüyor, gözlerim hassas ve yanma yapmadı, ve kurutmadı da, sevdim ben bu ürünü, vaktimin çok kısıtlı olduğu, çantamda az yer olduğu zamanlarda can kurtaran olur

15 mart 10:44 15 mart 10:46

131. Severek kullandım ve bende sivilceye sebep olmadı. Hassas bir cildim yok her ürüne tepki göstermez zaten. Makyajı temizlemesini seviyordum bıraktığı yağlı his de argan yağlı falan olduğundan cildimi besliyormuş gibi hissettiriyordu bana. Gerçekten beslediğini sanmıyorum o ayrı. Makyajı çıkarma konusunda baya başarılı hiç sorun çıkarmadı bana. ondan sonra başka bir ürün almıştım denemek için ama geri döneceğim çok memnundum.

14 mart 20:43 14 mart 20:44

130. dudak ve göz makyajım için kullandığım temizleme suyu. ayrı ayrı ürün kullanmayı sevmiyorum fakat bioderma'nın dudakta bıraktığı tat baya kötü. aynı şekilde çift fazlı temizleme sularının göz için daha uygun olduğunu düşünüyorum. diğerleri gözü fazla kurutuyor gibi. daha önceden l'oreal'in çift etkili makyaj suyunu kullanıyordum, ondan da memnundum ancak içerik olarak iki ürün arasında pek fark olmadığından fiyatı çok daha uygun olan garnier'le devam edeceğim gibi görünüyor.

14 mart 20:07

129. ben Makyaj temizleme sularindan sonra muhakkak cildimi temizleme jeliyle yikarim. Uzerinde "durulama gerektirmez" yazsa bile. Ona rağmen yüz makyajimi bu ürünle temizlediğimde istisnasız her seferinde sivilce cıkardım.

Karma ve sivilceye meyilli ciltler almadan önce bir daha düsünün derim.

14 mart 17:07 14 mart 19:51


128. İlk şişemin sonuna gelmek üzereyim göz ve cilt makyajı temizlemesinden memnunum ama ardından temizleme jeliyle yıkıyorum mutlaka bir iki kez çok yorgun geç saatte eve dönünce sadece bununla sildim cilt makyajımı sabah yeni sivilcem vs yoktu ama yine de güvenemiyorum dudak makyajı çıkarma konusunda zayıf bence arkadaşım lorealin daha başarılı olduğunu söyledi bir dahaki şişemi loreal alıcam

14 mart 16:58

127. Waterproof makyajı iyi çıkartıyor ama sonrasında cildi çok yağlı hissettiriyor. Makyajını bununla çıkardıktan sonra yağlı hissi yüzünden sanki eskisinden daha kirliymis gibi hissediyorum. Gözlerimi falan yakmadi ama cildimi kıpkırmızı yapıyor. Benimki bitmek üzere ve kesinlikle başka bir temizleme suyu alacağım.

14 mart 16:56

126. bir kutu bitirdim. gayet gözlerimi yakmadı. sonra lorealin makyaj temizleme suyunu almıştım mavi kapaklı o çok güzel temizliyor. o bitince tekrar bunu aldım. evet waterproof rimelimi ve eyelinerimi güzel çıkartıyor. ama gözlerimi yaktı. o sarımtrak şeysi çalkalayınca karışıyor. ama yağlı bir his bırakıyor. üstüne la roche posay effaclar jel ile temizliyorum yüzümü daha iyi bir sonuç alıyorum. biterse daha almayı düşünmüyorum. lorealle gayet iyi anlaşmıştım.

14 mart 10:37