3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (151)
  • oylar (29)
  • medya (6)

151. Bunun yeşillisini henüz bitirdim ve bunu kullanmaya başladım. 

Gözlerimi inanılmaz yaktı gözlerim hassas falan da değildir oysaki.

Göz makyajımı temizlerken göz kapağımda böyle yağlı bir his bıraktı benim hiç hoşuma gitmedi. Çünkü yarın bir gün ten makyajımı da temizleyeceğim ve cildimde yağlı bir his bıraksın istemiyorum.

Kokusu  buram buram parfüm kokuyor, beni rahatsız etti.

Göz makyajımı temizledi mi? Bunda başarılı bulduğumu söyleyebilirim.

13 haziran 02:13

150. gözümü garnier makyaj temizleme jeliyle yıkadıktan sonra kalan rimel ve eyeliner kalıntılarını silmek için kullandığım ürün. gerçi jel temizleyici eyelinerımın yüzde doksanını çıkarıyor ama rimelden az biraz kalmış oluyor. üstünden geçmesem olmaz yani. bunun fazsız olanını yani pembe kapaklısını da beğeniyordum ama onunla silerken sanki göz çevremi gereğinden fazla çekiştirmek, yormak zorunda kalıyorum. denemek için bunun 100 mlliğini aldım o yüzden. bu yoğun bir yapıda olduğu için fazla çekiştirmeden göz makyajını çıkarıyor. kokusu benim çok hoşuma gidiyor. uyguladıktan sonra suyla tekrar yıkıyorum gözlerimi, üzerinde durulamaya gerek yoktur yazıyor ama bence kesinlikle var çünkü yağlı yağlı durulmaz öyle. kısacası memnunum, pembe kapaklısından daha çok beğendim. ama tüm yüzümü bununla silmem, sanki çok yağlı olduğu için sivilce falan çıkartabilir diye düşünüyorum.

12 haziran 14:19

149. Hem ten hem de göz makyajını çıkartmak için kullanıyorum Parfümlü kokusu beni rahatsız ediyor. Ayrıca yağlı his bırakıyor. Ama bu segmentteki diğer ürünler kesinlikle makyajı temizlemiyorlar bu nedenle bu üründen kopamıyorum. 

10 haziran 23:10


148. Çok güzel bir şekilde cilt makyajını çıkaran makyaj temizleme suyu. Yalnız iki sorunu var birincisi: göz makyajını güzel çıkarmıyor kirpiklerim dökülüyor çıkarıcam derken ikincisi ise yüzümde yağlı bir his bırakıyor yani sildikten sonra yıkamak şart. Lakin içinde yağ olduğu için bu çok normal ahaıwkfoqğek

10 haziran 22:18

147. Bugün yarısından çoğu dolu olan bir şişesini döktüğüm temizleme suyu. Açalı daha 4 ay olmasına rağmen yapısı bozuldu. Sarı bölüm azaldı, şeffaf bölüm bulanık garip bir hal aldı. Serin yerde muhafaza etmeme rağmen bozuldu. Hayatımda ilk kez bir makyaj ürününü dökmüş oldum. Kullanırken yağlı his bırakan ve tam temizlemeyen bir üründü zaten.

10 haziran 13:04

146. Ağır göz makyajı için ideal olsa da ten makyajında yağlı ciltler için uygun bir ürün değil. sivilce kaçınılmaz.

10 haziran 12:15

145. Göz makyajımı çıkarırken kullandığım ürün. Gayet güzel bir şekilde göz makyajımı temizliyor. Far, rimel ne varsa çıkarıyor. Tek handikapı gözümü biraz yakması. Ha bir de yağlı yapısından dolayı cildimde kullanmaya korkuyorum, bana garnier’ın cilt ürünleri pek iyi gelmiyor. Sivilce yapmayacağına emin olsam kesin kullanırdım. 

10 haziran 11:55


4

144. Çok çok severek kullandığım makyaj temizleme suyu. O kadar çok seviyorum ki akşam olsada makyajımı çıkarsam diye dört gözle akşamı bekliyorum. Kokusunu çok beğeniyorum. Ten makyajı yapmıyorum arada sürersem bb krem sürüyorum. Bb kremi, maskarayı, farı falan çıkarmada çok başarılı. Bende sivilceye sebep olmadı. Yüzümü bunla sildikten sonra yağlı his de bırakmadı bende. Cilt tipine göre beğenilip beğenilmiyor genelde.

Kısacası kendimi iyi hissetmemi sağlayan makyaj temizleme suyu.

10 haziran 11:43

143. Çok severek kullandığım temizleme suyu. Bende herhangi bir iritasyon veya sivilceye neden olmadı. Genelde yüzümü bu ürünle temizleyip su ve jelle yıkayarak tamamlıyorum ama tek başına verdiği his de yağlı ve rahatsız edici değil. Kokusu beni rahatsız etmiyor fakat hassasiyetiniz varsa size ağır gelebilir. Suya dayanıklı maskara ve yoğun makyaj üzerinde gayet başarılı

10 haziran 03:31

142. Kozmetik konularında sürekli paylaşımımız olan bir arkadaşım süper bir ürün diye indirimdeyken bana aldırmıştı. Bu arada bu tür ürünler sonrası kesin yüzümü jelle yıkıyorum, onu ekleyim. Göz makyaj temizleme konusunda gerçek bir huysuz olan ben, ilk kullanım sonrası f/p uygun bir ürün olarak görüp memnun kalmıştım. Tam o günlerde ablam arayıp tavsiye sordu, bu ürünü önermiş bulundum. Kıymetlimin yüzü bir hafta içinde hurdaya çıktı: kızarıklıklar, koca koca sivilceler...Eyvahlar olsun. Sonra bi de yok bana bi şey olmuyor diye ısrarla ürünü kullanıp, zaten sorunlu olan yüzümü bu ürünle mahvedişime ne demeli? Ailecek mağduruz.

10 haziran 02:50