3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (206)
  • oylar ()
  • medya (6)

206. yorumlara baksaydım da almasaydım dediğim ürün. yüzde yağlı his bırakmaz-durulama gerektirmez yazmışlar yalan, yüzümü bunla sildikten sonra gayette yağlı his bırakıyor. göz makyajı iyi çıkarmıyor farklı iki maskarayla denedim ikisinide düzgün çıkarmadı,(gizlinot: 2 ayrı pamukla üzerinden tekrar geçmeme rağmen yüzümü yıkadığımda göz altlarımda maskara kalıntıları oldu.)gözümü yaktı.kokulu bir ürün tek beğendiğim yanı kokusunun güzelliği ama koku hassasiyeti olan birine fazla gelebilir.

11 ekim 11:34

205. parasını hak etmeyen doğru düzgün temizlemeyen ürün. temiz bir his de bırakmıyor. içindeki yağdan dolayı yağlı bir görünüm ve his bırakıyor. bir de temizleme losyonu ile yıkamak lazım. vakit kaybı yani.

12 eylül 15:15

204. Bioderma ya o kadar para ödememi engelleyen makyaj temizleme şeysi. Ben gayet memnunum, indirimde kovalayıp stok yaptığım bir ürün kendileri. Bizim yıldızımız barıştı sanırım olumsuz yorumları görünce şaşırmıyor değilim.

12 eylül 09:45


1

203. Asla almayın sevgili süslüler. Ben hayatımda böyle kötü böyle verdiğimiz parayı hak etmeyen bir ürün görmedim. Yüzümü gidip sadece suyla yıkasam daha iyi çıkar makyaj. Ovaliyorum Ovaliyorum çıkmıyor :(

11 eylül 22:29

202. Hakkında o kadar çok olumlu ama bi o kadar da olumsuz yorum var ki ne zamandır alıp almama konusunda sallanıp duruyodum. Bayram indiriminde bi şişe alıp, stok ürünler arasına koydum. Dün aklıma geldi, makyajımı bununla temizliyim dedim ve evet benden de geçer not aldı. (en azından şimdilik) Normalde hassas bir cilde sahip değilim ama lens kullandığım için gözlerim her temizleyiciyle geçinemiyor. Bunda herhangi bir yanma vs yaşamadım. Bazıları yağlı bir his bıraktığından bahsetmiş ama bana o kadar yağlı gelmedi. Hafif bir kokusu var ve hoşuma gitti. Yüzümde ki makyajı da güzel çıkardı... Normalde bioderma kullanıyorum ama onda bile ardından muhakkak yüz temizleme jeliyle yüzümü yıkıyorum. Eğer önümüzdeki 2-3 gün içinde herhangi bir sivilce vs yapmazsa, burdan yürürüm ben valla :) Almayı düşünüp arada kalanlar varsa tek yol denemek :)

11 eylül 20:56

201. Çift fazlı olması nedeniyle rimeli bile oldukça rahat temizleyen, yağlı bir his bırakmayan ve içeriği çok temiz olmasa da cildimde herhangi bir iritasyona sebep olmayan, bu nedenle almaya devam edeceğim makyaj temizleme ürünü. 

Uygun fiyatlı diye alıyorum tabi bir de ama şu an 24 lira civarında olması lazım indirimsiz halinin. Mecbur indirim kovalıyorum bitince ya da stok yapıyorum indirimde.

6 eylül 15:58

200. Sadece yoğun göz makyajı yaptığım zaman ya da kalıcı likit mat rujar için kullandığım temizleme suyu. Ben de temizlik hissinden çok yağlı bir his bıraktı. Ayrıca tüm makyaj çıkarcılar yerine acı badem sütünü öneririm süslüler. Cildi yormadan makyajı temizliyor ve nemlendiriyor. Sivilceye meyilli olan cildimde bile sivilce yapmadı

30 ağustos 14:07


199. bir watsons alışverişim esnasında kasa arkasında 5 liraydı. mor olan göz makyaj temizleyicisi gibi sanıp aldım. eve gelip açınca aşırı üzüldüm çünkü acayip parfümlüydü. hassasiyetim olduğu için parfümlü ürün kullanamıyorum. hele gözüme sürdüğümü hiç hayal edemiyorum.

yine de bir deneyeyim dedim. inceden gözümü sildim yakacak mı diye bekledim yakmadı. çok da güzel temizledi <3 dudak makyajını da süper temizliyor ve yumuşacık yapıyor dudakları. kokusuna da alıştım zaten hemen sonra yüzümü temizleme jeliyle yıkıyorum. bir daha 125 ml olan mor göz makyaj temizleyicisini almam zira bu 400 ml ve indirimde fiyatları aynı oluyor. beyaz buton falan da yapmadı gözlemlediğim kadarıyla. ufak boyunu bulan deneyebilir.

29 ağustos 15:01

198. cildim sivilceye meyilli olduğundan dolayı hiç yüz makyajımı silmek için kullanmıyorum. uygun fiyatlı bulduğum için alıp göz makyajımı temizliyordum ama son zamanlarda gözlerimi aşırı yakmaya, sulandırmaya başladı öyle ki lens kullandığım için olan bir hassasiyet sanıyordum ta ki bu temizleyiciyi bırakana kadar. artık almayı düşünmüyorum.

29 ağustos 14:29

197. Öncelikle gerçekten kokusu çok hoş.Pamukları biraz bekleteyim hemen odamı kokutuyorlar :)

Kokusunun dışında makyajı da iyi çıkartıyor.Simli farı bile tek silişimde çoğunu çıkarttı.Kalıntı bırakmadı.

Özellikle de ciltte yapışkanlık hissi yapmıyor oluşu güzel.

Özetle ben sevdim.

Cildimde veya gözümde herhangi bir alerji yapmadı.Kirpiklerimi de dökmedi.

Bu ilk kutum ikinciyi almayı düşünebilirim.

15 ağustos 15:53