yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (312)
  • oylar (182)
  • medya (7)
  2

  312. Ürünün içerik listesini beğenmedim. Benzyl Alcohol(kurutucu alkol) çok fazla içeriyor.

  Benim cilt tipim akneli ve siyah noktalı. Ürünün vaatleri sunlar:

  - Makyajı Temizler

  Evet, suya dayanıklı makyajı çok kolay bir şekilde çıkarıyor.

  - Cildi Arındırır

  Kullandıktan sonra cildinizin temizlendiğini hissediyorsunuz.

  - Rahatlatır

  Temizlenmiş cildin getirdiği rahatlatmaysa evet rahatlatıyor.

  - Hassas ciltlere de uygun, hepsi bir arada çözüm.

  Benim cildimi irite etmedi.

  Ben artık miceller su kullanmıyorum. Çift aşamalı temizliğe geçtim. Bu yüzden ve içerik listesi yüzünden tekrar almam. Tavsiye etmiyorum.

  ilgili medya:
  1
  28 eylül 15:26

  4

  311. Kullandıklarım arasından en etkili olan makyaj temizleme suyu. Göz makyajını da iyi temizliyor. Argan yağı icermesinden dolayı ilk alacağım zaman sivilce yapmasından çekindim ama bende yapmadı. Gene de ben makyajımı bununla sildikten sonra yüzümü jelle yıkıyorum bu ürünün kalıntısını bırakmıyorum. Son kullanma tarihi 6 ay olduğundan ve boyutu bana büyük geldiğinden buzdolabında saklıyorum. Eski kullandığımda bir kısmı bozulmuştu atmak zorunda kalmıştım bu şekilde beklettigimde bozulma gibi bir şey yaşamadım. Eğer ki günlük makyaj çok yapmıyorsanız bozulma ihtimaline karşı buzdolabında saklamanızda fayda var.

  26 eylül 01:35

  4

  310. Aylar önce çekilişten kazandığım, ancak karantina döneminde öğrenci evimde kaldığı için bir türlü deneyemediğim makyaj temizleme suyu.

  Sonunda yollarımız tekrar kesişti ve birkaç haftadır deneyimliyorum, artık yorum yapabilirim.

  Öncelikle vaadettiği gibi gerçekten nazikçe, hırpalamadan temizliyor. Göz makyajı için de yeterli buldum ben(gizlinot: Çok ağır ya da waterproof göz makyajı yapmıyorum)

  İlk kullandıktan sonra yağlı bir his bırakıyor ama 1-2 dakika içinde geçiyor, yine de yüzümde bırakmaktansa yıkamayı tercih ederim. Kokusu baya güzel bu arada.

  Çift fazlı olduğu için güneş kremini de çıkarır diye düşünüyorum ve çift aşamalı temizliğe üşendiğim zamanlarda sadece bunu kullanıyorum, Doğru mu düşünüyorum bilemiyorum(gizlinot: Swh)

  25 eylül 15:10


  309. Boş yere abartılmış bir ürün. Öncelikle çok parfümlü olduğu için kokusundan aşırı rahatsız oluyorum. Göz makyajı temizlemede tam bi fiyasko ve yüzde yağ yağ duruyo hiç memnun kalmadığım bir ürün

  11 mayıs 22:54

  4

  308. Bendeki mavi renkli olanı. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum Makyajı güzel temizliyor, özellikle maskara ve eyeliner (jel) temizleme performansından çok memnun kaldım; pamuğa döktüğüm bir miktar ürünü hafifçe ovalayarak bekletiyorum. Sonuç tertemiz gözler. Rahatsız edecek boyutta degil ama yağlı bir his bırakıyor ancak ben tekrar yıkama jeli ile yüzümü yıkadığım için benim için sorun olmadı. Şuana kadar sivilce ya da komedona sebep olmadı. Tekrar satın alırım büyük ihtimalle.

  23 şubat 04:26

  5

  307. makyaj pamuğuna döküp gözümde 1 dakika beklettikten sonra gözümü hırpalamadan tüm makyajı temizlemiş oluyorum,kuru ciltler yüzünü tekrar yıkamasa da olur fakat ben rahat edemiyorum.kokusunun çiçek gibi olduğunu da unutmamak lazım.

  22 şubat 14:30

  306. Favori makyaj temizleme suyum. Koyu gri göz makyajımı bile çabucak temizlememi sağlıyor. Artık olgunlaşmış cildimi kurutmadan temizliyor. Kokusunu ayrıca seviyorum.

  22 şubat 10:02 24 şubat 22:03


  5

  305. Süslünun geçen hafta yaptığı çekilişten kazandigim temizleme suyu.Kargom bugün ulaştı elime ben tek kutu gelir saniyodum ama her çeşidinden 1 er tane yollamışlar 400 ml lik.Kendilerine teşekkür ediyorum keyifle kullanicam

  21 şubat 19:13

  304. Ben mavi kantaron çiçekli olanını kullanıyorum. Yüz makyajımı da göz makyajımı da gayet iyi çıkartıyor. Aşırı yağlı bir his bırakmıyor. Ben makyajımı temizledikten sonra kimyasal birşey kalmaması için yüzümü de yıkıyorum. Bittikçe aldığım indirimde stokladığım bir ürün oldu. Ekstra bir göz makyaj temizleyicisi almama gerek kalmadı. Diğer pembe kapaklı olanı göz makyajı çıkarmada çok yetersiz kalıyordu ve göz çevremi tahriş etmeye başlamıştı..

  Evet içeriği çok temiz diyemem fakat uygun fiyatlı ve işini güzel yapıyor.

  Beğenerek kullanıyorum

  11 şubat 20:20

  5

  303. Uzun sürededir kullandığım makyaj temizleme suyu. Her gün maskara kullandığım için kirpiklerim inanılmaz bir şekilde dökülmeye başlamıştı ve bayağı azalmıştı. Normalde kullandığım makyaj temizleme suyum bitince denemek için bunu aldım ve garip bir şekilde kirpiklerim eski sağlığına kavuştu içerisindeki argan yağı sebebiyle olabilir diye düşünüyorum. Cildi yakmadan gayet güzel bir şekilde temizliyor. En sevdiğim temizleme ürünlerinden biri. Aynı markanın bir de güllü makyaj temizleme sütü var ona da bayılıyorum cildi düzenli kullanımda canlandırıyor.

  11 şubat 17:42 11 şubat 17:44