yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (7)
  • medya (2)
  4

  18. Ben günlük şehir hayatında değil sayfiyede kullanıyorum çok bereketli 2 yazı götürdü (gizlinot: Kullanma süresi 12 ay ) vücut için almıştım bence vaadini yerine getiriyor nitekim bulabilirsem buraya koyacağım fotoda sürmeyi unuttuğum tek kısmın şerit halinde yandığına şahit oldumshs... şort ustumdeyken sürerkene kemer kısmının altında kalan yeri unutmuştum, boylu boyunca yandı orası.

  Sürünce önce nemli bir his bırakıyor sonra beyazlık yapışıklık kalmıyor.. yüzüme açıkçası sürmedim ben deniz için daha uygun gördüm cos dna da inceleyince dayanıklı filitrelere sahip olduğunu gördüm...bereketli bir ürün ama yağlı ciltler sevmeyebilir...kuru cildime iyi geldi alerji yapmadı sürekli de yeniledim...

  ilgili medya:
  1
  4 ağustos 14:14

  17. melis koca önerisiyle aldım.içeriği gayet güzel, korumasından memnun kaldığım oldukça ekonomik bir güneş kremi. 2 kere aldım, almaya da devam ederim bir süre.

  artıları:

  göz yakmıyor, asla beyazlık bırakmıyor(yok gibi oluyor), ağırlık yapmıyor, sürmesi çok kolay, kıyafetlere bulaşıp beyaz beyaz yapmıyor, topaklanma yapmıyor, fiyatı çok uygun ve çok bereketli. sivilce gibi bir problem de yaşamadım.

  eksileri:

  parlatması ama o da pudrayla hallolur.

  daha çok kuru ciltlilere uygun bir ürün. yağlı ciltliler sevmez muhtemelen.

  7 haziran 11:41

  4

  16. Melis Koçal'ın yere göğe sığdıramamasıyla almıştım fiyatı 70 tl civarıydı aldığımda.

  Maalesef üstteki girdiye katılıyorum. Karma ciltliyseniz bir kez daha düşünün. 200ml bereketli bir ürün nasıl bitireceğim bilmiyorum. Evdeyken kullanıyorum, dışarı çıkarken de üstüne transparan pudra geçiyorum. Eğer kuru yapılı bir fondöten kullanacaksam başarılı bir baz oluyor çünkü nemlendirmesi dokusu aşırı iyi, yumuşacık oluyor cildim. Makyajı da güzel tutuyor. Kuru ciltliler çok çok sever. Yağlı ciltliler yaklaşmayın bile. 

  6 ocak 14:40


  15. Tenim cok beyaz olduğu için güneşe oldukça hassasım ve direkt kızararak yanıyorum. Bu gunes kremini kullandığından beri artik güneşe çıkmak dert olmaktan cıktı benim icin. Urun hakkında yorumum yogun yapılı olduğu için yüze degil vücuda sürmek icin daha uygun oldugu yönünde ve güneşten de iyi koruyor. İçerik yerine deneyimimi yorumlamak istedim.

  11 kasım 2021 21:25

  14. Ben vücudumda kullanmak için satın almıştım. Yüz için kullandığım güneş kremim bitince bir seferlik sürdüm kuru cildimde sivilce ve parlama yaptı. Koruyuculuğu da çok düşük, işe yaramıyor denilebilir. Çok yağlı bir his bırakıyor ve emilmiyor. Tavsiye etmiyorum, kötü

  27 ağustos 2021 16:05

  1

  13. çok kötü, öyle böyle değil. geçen sene ailecek yazlığa gittiğimizde kendisini almıştık. asla korumuyor. normalde güneş kremi sürdüğümde yanmıyorum ama bu krem yüzünden her yerim yandı. hiç koruma sağlamadı. cilt tipim yağlı bende sivilce yapmadı ama sadece denize girerken sürdüğüm için olabilir. deniz engel olmuştur belki, bilemiyorum. zaten korumuyor asla almayın.

  21 haziran 2021 14:29

  2

  12. bazı güneş kremleri gibi anında devasa kistik sivilcelere sebep olmasa da tüm gün yüzünüzde durduğunda minik tıkanmış gözenekler ve birkaç gün bu şekilde kullandığınızda da ufak komedonlara yol açabilen, koruyuculuğu ise fena olmayan güneş kremi. cildinin toleransı yüksek kişilerde pek sorun olmayabilir fakat "sensitive advanced" isimli bir ürün için hiç de nazik değil, deli gibi parlatıyor, terletiyor, ağlatacak kadar göz yakıyor, ve topaklanıyor. tek bir kez makyajla ve pudrayla parlaklık güzel durdu ama normalde hiç makyaj yapmıyorum ve makyajsız iken sadece yüzü iğrenç derecede parlattığıyla kalıyor, ve kat kat ürün sürmememe rağmen topak topak oluyor. artık bitsin de gözüm görmesin diye koluma bacağıma boca ediyorum ama oralarda bile yapış yapış ve yenilemeye kalkınca parça parça dökülüyor. la roche posay'in avene'in minicik kutuları çok pahalı geliyor ama en azından her damlasını yüzünüzde zevkle kullanıyorsunuz, bu ürünü ise ancak denize giderken umarsızca sık ve bol kullanmak için önerebilirim.

  19 eylül 2020 23:04


  11. Parfüm içermemesi ve diğer ürünlere göre uygun bulduğum için tercih ettiğim bir ürün. Büyük tüpleri güzel. Yalnız bir de fısfıslı gibi olan şişelerde olan güneş kremleri var yine aynı ürünün çocuklar için olanında. Fısfıs yapılarak sıkabildiğimiz paketlerde krem sürülen bölgeyi kaşıdığınızda ya da ellediğinizde krem soyulur gibi oluyor. Pütür pütür dökülüyor.

  28 ekim 2019 12:49

  10. Yüzüme sürdüğüm anda adeta sıva yapmışım gibi suratıma yapışan caspera çeviren ve güneş gibi parlatan bir ürün. Bu şekilde dışarı bile çıkamadığım için güneşten koruyup korumadığını test edemedim. Acayip yağlı ve yağ bezesi oluşturmaya çok müsait

  24 temmuz 2019 12:02

  9. içeriğinde titanium dioxide (nano) bulunan güneş kremi. tavsiye edilmez .

  9 haziran 2019 17:23