2.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (422)
  • oylar ()
  • medya (4)

422. üniversite zamanlarında denemek için aldığım ve asla memnun kalmadığım ürün çöpe atmaya hiç acımamıştım. bunca zaman içerisinde içeriği değişti mi bilemiyorum ama değiştmediyse eğer yağlı ve karma ciltleri daha çok yağlandıran, aşırı bir parlamaya sebep olan ve sivilceler dökmeme neden olandır. hiç gerek yoktur efendim macera aramaya sonra bir de o sivilceleri geçirmek için uğraşıyoruz hem maddi hem psikolojik olarak.

5 ekim 19:02 5 ekim 19:02

421. gündüz yüzüme sürdüğümde akşamına sivilce yapan, karma cildimi aşırı yağlandıran bb krem... yüzde kalıp gibi ve dalga dalga duruşunu hiç katmıyorum bile.

5 ekim 14:52

420. Cilt düşmanı,sivilce dostu.söyleyeceklerim bu kadar.

4 ekim 22:48


419. ziyan olmasın diye bitene kadar kullanayım bari diyerek yüzümü mahvettim. siz mahvetmeyin...

4 ekim 22:39

418. hata yapıp denemek için aldıysanız ve aynada kötü bir görüntüyle karşılaşıp mutsuz olmak istemiyorsanız denemeden çöpe atın henüz almamışsanız, şanslısınız. paranız cebinizde kalsın, daha iyisini alabilecek parayı toplayana kadar biriktirin.

4 ekim 17:43

417. Yazın yüzün terlesin, yapış yapış görünsün diyosan kullan diyeceğim bir ürün. Üstelik sivilce yapma gibi özelliği de var. BB kremi sıkarken içinden yağ da çıkıyor zaten. Kupkuru bir cilde sahipsen bile al diyemem. Hiç sevmedim.

4 ekim 11:56

416. Açık bir ten rengine sahip olmama rağmen gidip orta tonunu alıp yüzümde tüp patlamış etkisiyle bir haftadır dolanıyorum. Şimdi buna verdiğim paraya mı yanayım çöpe atamadığıma mı? Neyse yazın iyice bronzlaşınca belki lazım olur.

3 ekim 18:28


415. Ertesi sabaha cildimde pütürlerle uyanmama sebep bb krem görünümlü fondötendir.

2 ekim 19:09

414. Light rengiyle bronz bir surat elde edebilirsiniz.

Bb krem demeye bin şahit ister çünkü yapısı fondoten kadar ağır geliyor bana.

Sürdükten 1 saat sonra delice kaşınmam ve ertesi güne yüzümün kucuk bir sivilce tarlasina dönmesi de cabasi.

En son yazın elbise giyince bacağıma süreyim bari hafif bronzlastim kızarık yerleri kapatsin dedim. Ama kızarık yerler oldu mu sana tupturuncu .

Rezalet bir ürün,paranıza acıyın almayın.

2 ekim 11:24

413. O kadar yağlı ki sürdüğünüz anda yağlanmaya başlıyor. Ne yaparsanız yapın yüze oturmayıp sürekli oynuyor. Light rengi bile çok koyu kaldı benim için; eğer paramı çöpe atayım derseniz biçilmiş kaftan bu konuda ürün. Bin bir emek uğraşıp yaptığınız makyajınız 2 saat sonra yüzünüzün her tarafından parlayıp yamalanmış oluyor. Ne tavsiye ederim. Ne de alırım bir kere yaptım o hatayı

1 ekim 21:05