yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • oylar (55)
  • medya (3)

  42. Çoğu girdinin aksine kendi paramla indirimde görünce denemek için aldığım temizleme suyu. Bioderma h2o ve nivea skin detox ile göz makyajımı çıkaramıyorum bu yüzden çift fazlı bir ürün kullanmak istedim. Parfümlü oluşunu sevmedim, klasik garnier cilt ürünlerindeki yeşil çayımsı koku bunda da var. Yağlı his bırakmaması çok iyi çünkü yağı temizlemek için bir daha cildi yormaya gerek yok. Lens kullanıyorum, özellikle bunun için de dikkatimi çekmişti üzerinde yazdığı için ki lensli iken denediğimde yanma ve görüşte bozulma olmadı. Temizleme performansına gelirsek bence çok az bir ürünle çok iyi temizlenmiyor bol bol dökmek lazım biraz daha kullanıcam ama sanırım mor olanı daha iyi gibi bir dahakine ondan alabilirim.

  16 ekim 00:29

  1

  41. Öncelikle bana da gönderdikleri için süslü sözlük ekibine teşekkür ediyorum.

  Ürünü bir kaç defa kullanıp öyle yorumlamak istedim.

  Artı yönleri; kokusu çok hoş, gözü aşırı yakmıyor, cildimde alerjik bir durum oluşturmadı.

  Eksi yönleri; maalesef performansı çok kötü. rimeli çıkarması için 4-5 pamuk kullandım ve sonunda pes edip kendi makyaj çıkarıcımla sonuca vardım. Rimel dışındaki günlük makyajı temizlemek için de yeterli olduğunu düşünmüyorum.

  Sonuç olarak; kuru havalarda cildimi beslemesi için kullanmayı düşünüyorum.

  16 ekim 00:23

  1

  40. Öncelikle bana da gönderdikleri için süslü ekibine teşekkür ediyorum.

  Ürünü bir kaç defa kullanıp öyle yorumlamak istedim.

  Artı yönleri; kokusu çok hoş, gözü aşırı yakmıyor.

  Eksi yönleri; maalesef performansı çok kötü. rimeli çıkarması için 4-5 pamuk kullandım ve sonunda pes edip kendi makyaj çıkarıcımla sonuca vardım. Rimel dışındaki günlük makyajı temizlemek için de yeterli olduğunu düşünmüyorum.

  Sonuç olarak; kuru havalarda cildimi beslemesi için kullanmayı düşünüyorum.

  16 ekim 00:19

  39. Bu ürünü 1 haftadır kullanmaktayım. Argan yağlı olanı hariç pembe ve yeşil olanını kullanmıştım. Pembe olanından memnun değildim ama yeşil olanından memnundum , şimdi de bu yeni ürüne şans vereyim dedim. Öncelikle göz çevrem çok hassas , bundan daha önceki girdilerimde de bahsetmiştim , yani en ufacık bir durumda inanılmaz yanma kaşıntı ve gözlerimin küçücük kalıp doktora gittiğim bile oldu. Üzerinde yazan ve özellikle reklamlarında da bahsedilen hassas gözler özellikle lens kullananlar için bile kullanıma uygundur ifadesinden yola çıkarak denemek istedim ve memnun kaldım. 1 haftadır her gün bütün makyajımı bu ürünle temizliyorum , yağlılık hissi çok çok az , farketmekle etmemek arasında bir çizgide oluyorsunuz. Memnun kaldığım yeşil olan micellar suya göre makyajımı daha kolay söküp attı bu da benim için artı bir durum. Benim için en önemli olanı ise gözlerimi irrite etmesinden korkuyordum ki bu durum olmadı , ben en çok bu konudan dolayı şüphe duyuyordum ama bu durum da olmadı. Benim micellar sulardan beklentilerim bunlardı ve bu ürün hepsini karşıladı. İndirimsiz fiyatını bir micellar su için fazla buluyorum ama indirimlerde tekrar alırım. Bu ürünün bana gönderilmesi için vesile olan süslü sözlük ekibine ve ürünü bana ulaştıran garniere de teşekkür ederim. Uzun kullanım sonucunda herhangi bir olumsuz durumda da buraya edit yapıp yazacağım.

  15 ekim 19:52

  38. Süslü sözlük ve garnier ekibine ürünü gönderdikleri için ben de teşekkür ediyorum.

  Ürün kargonun bir takım sorunlarından dolayı ancak dün sabah elime ulaştı, bugün deneme imkanı buldum. Deneyeceğim için özellikle waterproof bir mascara kullandım. Çıkarması güzel, kolayca çıkarıyor fakat elimde argan yağli olani da var ve ikisi arasında pek bir fark göremedim. Kokusu ve kolay çıkarması bakımından ikisi de esit bana göre.

  Zor çıkan göz makyajlarimda kullanırım ama yüzüme devamlı pembe kapaklisini kullanmayı düşünüyorum diğerlerindeki o yağlı hissi sevmediğim için.

  15 ekim 17:05 15 ekim 17:06

  4

  37. Ürün bir hafta önce elime ulaştı. Süslüsözlük ve garnier tarafından denemem için gönderildi. (gizlinot: Teşekkürler:)) çift fazlı ürünleri göz makyajı temizlemek için kullanıyorum ben. 1 haftadır kullanıyorum ve bayıldım. Bir kere kokusu çok çok güzel. Çok parfümlü ürünleri çok sevmesem de rahatsız etmedi koku yoğunluğu. Ayrıca en zor çıkarttığım rimelleri bile rahatlıkla kirpiklerimi dökmeden çıkarttı. Bence çok yağlı bir his bırakmıyor zaten üzerinden mutlaka yıkadığım için bıraksaydı da sorun etmezdim. Göz egzaması problemim var eğer uzun vadede tetiklemezse kesinlikle tekrar tekrar alacağım bir ürün. 

  15 ekim 15:57

  36. Öncelikle ürünün bana süslü sözlük ve garnier işbirliği tarafından hediye olarak yollandığını belirtmek ve daha sonrasında da yorumlarımı objektif bir şekilde yapmak istiyorum. Ben sivilce tedavisi gören ve aynı zamanda lens de kullanan biriyim.Yüzümü temizlerken double cleansing yöntemini kullanıyorum ki tedavimde bana eşlik eden güneş kremim cildimden iyice arınsın.Ayrıca lensimi makyajımı çıkarmadan önce çıkarıyorum ki lensimin yapısı bozulmasın,uzun ömürlü olsun(gizlinot: Malum fiyatlar iyice uçtu.) Bu ürünü kullanırken de bu saydığım aşamaları bu şekilde yaptığımı belirtmek istiyorum. Bu çift fazlı ürünleri ben ten makyajımı değil göz makyajımı çıkarmak için kullanıyordum fakat pamuğa para yatırmayı kesip temizleme yağlarına geçmiştim ve açıkçası zamandan da tasarruf etmiştim.Bu ürünü de yine sadece göz makyajımı çıkarmak için lensimi çıkardıktan sonra kullandım.Pamuk kullandığım için göz makyajım göz çevreme dağılmadı açıkçası bu olayı özlemişim.Gözlerim hassastır ve buna rağmen gözümü veya göz çevremi yakmadı.Göz makyajımı da güzel bir şekilde temizledi ki kullandığım maskara lash sensational.Ben yüzümü her zaman bir temizleme jeliyle yıkarım o yüzden ürünün yağlı kalıntı bırakıp bırakmaması benim için önemli bir kriter değil,merak edenler için söyleyeyim biraz yağlı his oluyor.Sonuç olarak üründen memnun kaldım,çift fazlı ürünlere geçersem bu ürünü tercih edebilirim.Ayrıca Garnier'in yaptığı bu güzel jest için de teşekkür ediyorum,sürekli bloggerlara youtuberlara ürün gönderip ürünlerinin şımartılmasını beklemek yerine ürünleri buradaki influencer olmayan kitleye göndermeyi tercih ederek güzel bir davranışta bulunmuşlar.Ürünü kullanmaya devam edeceğim,olumsuz bir durumla karşılaşırsam da mutlaka editleyerek belirteceğim ki yorumum objektif olarak kalsın.

  14 ekim 22:07

  1

  35. Bende yorumlamadan önce teşekkür ediyorum ürün için. 3-4 gün denedim. Gözlerimde yanma yaptı, yağlı bir his bıraktı, hatta yüzüm çok parladı, kirpiklerimde dökülme yaptı, göz makyajımı çıkarmadı, kısacası ben hiç memnun kalamadım.

  14 ekim 18:37

  5

  34. Öncelikle bu kibar hediyelerinden dolayı süslü sözlüğe ve garnier ekibine teşekkür ediyorum. Ürün geçen hafta bana ulaştı ama sağlık sorunları nedeniyle makyaja ara verdiğim için bugün deneyimleme fırsatım oldu. Fondötensiz hafif bir günlük makyajı çift fazlı olması sebebiyle çok rahat bir şekilde çıkardı çift aşamalı temizlikle uğraşmadım günlük makyajları çıkarmak için pratiklik açısından bu bir artı bence ama ağır makyajları çıkarırken yağ bazlı bir temizleyici kullanmazsanız yetersiz gelebilir iki kat geçmeniz gerekebilir. Benim cildim alerjik ama bende herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmadı. Üründen çiçek kokusuna benzetebileceğim bir koku aldım beni rahatsız etmedi eğer astım hastasıysanız atak döneminde değilseniz rahatsiz edecek boyutta bir koku değil beni rahatsız etmedi. Bitince tekrar alabileceğim bir ürün.

  14 ekim 17:36

  3

  33. bana da hediye olarak yollandı bu ürün öncelikle teşekkürler.

  bana geldiğinden itibaren 1 haftadır kullanıyorum bu ürünü doğru yorumlamak adına. ben far bazı üzerine color tattoolarla baya sağlam bir makyaj yapıyorum bozulmasın diye. farı yeterince temizleyemiyordum bu ürün gayet başarılı temizledi. ama iki konuda benim için sınıfta kaldı. ilki maskarayı temizleyemiyor, kullandığım ürün waterproof falan da değil. ikincisi ise pamuğa fazla aldığım zaman gözümü yaktı:/ bir de lens kullananlara da önerildiği yazıyor şişenin üzerinde. lens kullananlara dikkatli kullanmalarını öneriririm.

  kokusu cidden güzel. açıkçası yağlı bir ürünü cildimde denemek istemedim. bu yüzden cilt makyajı için yorum yapamayacağım.

  daha çok misel su insanı olduğum için bu ürünü bitirince almayı düşünmüyorum. bioderma sensibio ve garnier'in küçük mor temizleyicisiyle mutluyum.

  13 ekim 17:53