yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (75)
  • oylar (94)
  • medya (5)
  2

  75. Bana bu garnier temizleyiciler fazla şişiriliyor gibi geliyor. Ben makyaj temizleme suyuna pek önem vermiyorum çünkü zaten mutttlaka yıkama jeliyle yıkıyorum yüzümü. Çoğunun içinde alkol ve bunun gibi cilde zarar veren maddeler oluyor. Yüzünüze son sürdüğünüz ürün bu olmamalı.

  1 nisan 16:11

  5

  74. Göz altlarımda milia yaptı artık waterproof eyeliner ve çıkmayan likit mat ruj kullanmadığıma göre bu çift fazlı micellar suyu kullanmayı bırakacağım.

  1 nisan 15:51 1 nisan 15:52

  5

  73. Merhaba süslüler, uzun zamandır makyaj temizleme suyu olarak garnierin pembe kapaklısını kullanıyordum pek çok markayı deneyerek en son onda karar kılmıştım taaaa ki mavi kantaron çiçeği sulusunu deneyene kadar.Gözlerim kuru bu yüzden çift fazlışı yağlı yapısından hafif nemli bırakıyor.Bundan sonra favori makyaj temizleme suyumdur.

  1 nisan 14:14


  3

  72. Mavi kantaron çiçeği suyu içeren makyaj temizleme suyu.

  Makyajı temizlemesi güzel. Çok ağır makyaj yapmıyorum, maskarayı kalıntı bırakmadan temizliyor. Benim için yeterli. Kokusu güzel, yağlı his bırakıyor kesinlikle ciltten arındırmak gerekli. Mümkünse yalnızca göz için kullanıp cilde sürmemek lazım.

  Kutu üzerine boş vaatler yazılmasına anlam veremiyorum yalnızca. İçerisinde ne olduğu belirsiz bir ton madde var. Besleyici olması mümkün değil. Belki anlık zarar vermiyordur ama içerisinde alkol, parfüm olan bir ürünün lens ile teması ne kadar sağlıklı? Yarısı yağ olan bir ürün ister istemez ciltte yağlı his bırakıyor. Arındırma gerekiyor. Sırf reklam yapacak birkaç cümle kurulabilsin diye yazılmış vaatler.

  31 mart 22:09

  3

  71. tanım: ülkemizdeki tüm drugstore marketlerde satışı olan fransa menşeili garnier markasına ait; 400 ml. hacminde kalın plastik ambalajda indirimli olarak yaklaşık 12-18 tl fiyat aralığında satılan ve mavi kantaron suyu içeren çift fazlı makyaj temizleme suyudur.

  ürünü incelemeden önce şunu söylemeliyim, bu ürün benim garnier markasına ait olan denediğim ürünler arasında cildimde sivilce çıkartmayan ve az da olsa memnun eden ender ürünler arasındadır ki ben bu misel suyu arkadaşlarımın yoğun övgüsüne dayanamayarak almıştım. normalde garnier markasının hiçbir ürünü ile anlaşabildiğim görülmemiştir. haftanın beş günü bazen suya dayanıklı ürünler ile makyaj yapan ve çift fazlı temizlik ile cildini temizleyen karma ciltli biri olarak bu ürün ile ilgili nötr duygular beslediğimi de ürünü incelemeden önce söyleyebilirim.

  olumlu özellikleri: uygun fiyatlı olarak süpermarketlerde bile bulunan ve erişimi kolay bir ürün olması, normal yoğunlukta bir cilt makyajını fazla pamuk harcatmadan ve başka bir misel suyla üstünden geçmeye ihtiyaç bırakmadan temizleyebilmesi, çift fazlı bir ürün olmasına rağmen vıcık vıcık yağlı bir his bırakmaması, çift fazlı ve yağlı bir ürün olmasına rağmen lens kullandığım gözlerimde yanmaya neden olmaması ve bulanık görüntü oluşturmaması, markanın diğer ürünlerinin aksine benim cildimde sivilceye neden olmaması.

  olumsuz özellikleri: çift fazlı bir ürün olmasına rağmen sıradan bir maskarayı bile kalıntısız temizleyememesi ve hatta suya dayanıklı göz makyajı ürünlerini temizlerken gerçekten başarısız olması, kalıntı bırakması; fazlarının tek gözü silmeye yetecek kadar kısa bir sürede ayrışıyor olması ve bu sebeple ürünü pamuğa dökmeden önce her seferinde sürekli olarak çalkalama gerektirmesi; içeriğinin temiz olmaması, alkol, parfüm vb. göz çevresine zararlı ne kadar kimyasal varsa içermesi, kokusunun da yoğun ve bence bir tık rahatsız edici olması.

  sonuç olarak; bazı makyajları temizlerken yetersiz kalan bir ürün olduğu için ben bu ürünü yarı yarıya olival ölmez otu içerikli makyaj temizleme suyu ile karıştırarak uyguluyorum. bu şekilde daha yoğun makyajları daha az pamuk tüketerek ve daha etkili şekilde çıkarabiliyor. ama şöyle bir gerçek var ki yukarıda saymış olduğum bütün olumsuz özellikleri sebebiyle bir daha mecbur kalmadığım sürece satın alacağım ve herkese de tavsiye edebileceğim bir ürün kesinlikle değil. yine tam olmamış, çok üzgünüm garnier...

  21 mart 19:13 21 mart 19:18

  1

  70. aldığım günden beri bitsin diye uğraştığım ve bir daha asla almayacağım micealer su. çok uzun zaman önce maskarayı çıkarmakta zorlandığım için bir şans vermek istedim. ürünü aldıktan kısa bir süre sonra düşürdüm ve kapağı kırıldı. kullandığım süre boyunca bir şekilde hava almaması için uğraştım. yani ürünü kullanmak bana en başından eziyet oldu. daha önce garnierın sadece göz makyajı içi olan ürününü kullanmıştım temizlemesinden memnundum ama yanık plastik gibi çirkin bir kokusu vardı ve bir daha kullanmak istemedim.

  öncelikle lens kullanıyorum ve ürün şayet gözünüze kaçarsa lens olmasa dahi bende bulanıklık yarattı ve gözümü yaktı. göz makyajımı çıkarmak için iki pamuğa bolca ürün dökmeme rağmen asla ve asla göz makyajımı çıkarmakta başarılı değildi.bunun yanında çıkması için uğraştıkça her temizlikte en az 4-5 kirpik kopuyordu. bu yüzden yüzümü uzun uzun yıkama duşa girme şansımın olmadığı günlerde kullandım sadece.şu an kirpiklerim oldukça kötü durumda ve toparlamaya çalışıyorum. açıkçası micealer su işinin iç rahatlatması olduğuna inanıyorum. tabiri caizse yüzü foşur foşur yıkamadıktan sonra bu tarz ürünlerin ardında ciltte hep kalıntı oluyor. bir daha kullanmam ve kullanması için kimseye önermem. artık bu tarz ürünler yerine yağ bazlı temizleyicileri denemeyi düşünüyorum.

  7 mart 18:06

  1

  69. Gözlerimi ve göz çevremi yaktı, kuruttu. Hiç begenmedim. Şişeyi bitirmem pek mümkün olmayacak sanırım çok büyük çünkü. Atmamak için rimelimi sürdükten sonra bulaştığında kulak çubuguyla temizlemek için kullanıyorum.

  2 mart 16:05


  3

  68. Gözlerimi oldukça yakıyor, temizlemesinden de aşırı memnun kalmadım. Dört beş disk pamukla sildiğimde hala kalıntılar görüyorum. 

  2 mart 12:06

  4

  67. indirimden 16 liraya almıştım, fiyat-performans olarak iyi bir ürün. Ben ten makyajı yapmadığım için sadece göz makyajını çıkarmada kullanıyorum. Göz makyajını çıkarmada pek iyi değil. önce bununla temizleyip sonra temizleme jeli ile yüzümü yıkamama rağmen sabahları göz altım hafif siyah oluyor. Yağlı bir his bırakmıyor ve gözümü hiç yakmadı. bitince indirimde bulursam yine alırım çünkü doğru düzgün uygun fiyatlı çift fazlı makyaj çıkarıcı bulamamıştım. 16 lira için gayet iyi ve 400 ml miktar olarak gayet fazla bir ürün.

  18 şubat 13:05

  3

  66. Geçen hafta indirimden 16.50 tlye edindiğim, mavi kantaron özlü makyaj temizleme suyu. Çok güzel kokan bir ürün öncelikle. Makyajı sildikten sonra da bir süre cildimden hafif hafif kokusunu alıyorum. Eyeliner ve rimelli göz makyajını gayet güzel temizliyor, kirpiklerde kalıntı bırakmıyor. Yağlı bir temizleyici olmasına rağmen cildimde yağlı his bırakmadığını söylemek isterim. Temizleme sonrası cildime güzel bir yumuşaklık veriyor, sivilcelenme de yapmadı.

  Benim için ürünün tek sorunu temizleme sonrası gözlerim ve cildimde bir süre yanma yapması oldu. Bu yüzden tekrar almayı düşünmüyorum fakat hassas ciltli değilseniz kesinlikle fiyat-performans olarak memnun edecektir.

  15 şubat 01:15