sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (3)
  • medya (5)
  3

  14. yazın ilk çıktığında göz altı torbalarına karşı olanını (gizlinot: turuncu olan) indirimsiz 6 liraya alıp kullandım.

  bir gün buzdolabında beklettikten sonra akşam uyguladım. soğukluğun verdiği his müthiş gerçekten. sabah uygulanırsa şişliklere iyi bir etkisi olabilir diye düşünüyorum.

  nem açısından oldukça beğendim. pedler çok büyük ve haliyle daha geniş alan neme doyuyor göz altında.

  göz altı torbalarıma hiçbir etkisini görmedim. düzenli kullanımda etkisi olur mu olmaz mı bilemem ama kağıt maske bu yani, sürekli alınıp düzenli kullanılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. zaten yazın ilk çıktığında 6 lirayken şimdi 12 liraya satılıyor. o paraya bana göre değmez. bir daha satın almayacağım bir ürün.

  ama özellikle göz altı kuru olanlara öneririm. en azından birkaç gün neme doymuşluk oluyor göz altlarında.

  31 mayıs 14:56

  13. Portakallı olanını buzdolabında beklettikten sonra kullandım. Verdiği nem yeterli, soğuk olduğu için şişliğe de yardımcı olabilir ama morluk konusunda herhangi bir etkisi yok. İndirimde alıp kendinizi şımartmak için falan kullanabilirsiniz ama çok da gerekli bir ürün değil.

  31 mayıs 13:47

  12. portakallı olanını kullandım. Bıraktığı yapışkan histen pek hoşlanmadım. Nemlendirmesini de biraz yetersiz buldum. Gözaltı morluklarına hiççççbir etkisini görmedim malesef. Buzdolabında saklamış olduğum için bi ferahlık hissi verdi sadece o kadar.

  2 mayıs 17:39

  11. portakal sulu olanını kullandım. kesinlikle buzdolabında beklettikten sonra uygulamak çok daha iyi. gözlerimden çıkarmak istemedim çünkü çok rahatlattı. cildim ürünü emdikten sonra gelen gerilme hissi de hoşuma gitti. içerdiği hyaluronik asit ve soğuk uygulanmasından dolayı düzenli kullanımda etkili olabileceğini düşünüyorum. kesinlikle şans verilmeli.

  15 nisan 12:00

  10. İlk olarak hannibal lecter'in maskesinin göz maskesi versiyonu olan yani hindistan cevizliyi kullandım şekli cidden skandal yani amaç neydi o şekilde bir maske yaparken, asla çözemedim. Verdiği nem benim açımdan ahım şahım değildi ki onu yüzümde durdurmaya çalışırken cidden ön yargı kazanmış olabilirim.

  Gelelim portakal sulu olana; işte o bebeğimdir benim. Migros indirim yapınca 10-12 tane aldım. Buzdolabında bekletmenin ekstra bir katkısını görmedim açıkçası ama gece bu maskeyi yapıp üzerine göz çevresi kremi sürdüğümde çorak arazi gözaltlarım sabaha kaymak olmuştu ve hala da öyle olmaya devam ediyor bence nem konusunda fiyatına göre iyi fayda sağlıyor. Boyutunun devasa olduğu konusunda süslülere katılıyorum ama fazla nem göz çıkarmaz diye çok umursamıyorum o durumu.

  Yine de artık 30'a merdiven dayayınca bunlar etki sağlamayacağından pco anti aging maskelere geçmeyi planlıyorum en yakın gelecekte.

  28 mart 16:24 31 mart 14:09

  9. Nem bombası olanına sahibim. Yüzüme tam oturmaması yüzünden kullanırken çok sıkıntı yaşasam da(kağıt maskelerde ilk kez bu durumu yaşadım) genel olarak beğendiğim bir ürün oldu. Cildimin aşırı nemsiz kaldığı günlerde alıp kullanabilirim. Tek problem o nem saatlerce durmuyor yüzünüzde. 1-2 saat sonra yüzünüz yine eski haline dönüyor ama anlık da olsa verdiği etki muazzam. Kullanılışı ise aşırı işlevsiz.

  17 mart 07:50 17 mart 08:05

  1

  8. 3-4 tlye sadece birkaç dakikalığına kendimi prenses hissetmemi sağlayan ürün. (gizlinot: Klasik göz maskesi itemi o da) Özellikle gözaltlarımın kuruduğu ve kapatıcı ile baya yorduğum bir gün c vitaminlisini kullandım hatta uzun bir süre de beklettim ve ürün tamamen emildikten sonra her zamanki kremimi sürerek hiçbir şey olmamış gibi hayatıma devam ettim. Aslında böyle tabir etmek de yanlış, çünkü gerçekten hiçbir şey olmadı. Elimde ötekisi de var. Pek bir fark yaratacağını sanmıyorum onun da, fakat yine de olursa eğer girdiyi güncellerim mutlaka.

  Edit: Hindistan cevizlinin o göze oturuş şekli gerçekten nedir biri bana açıklayabilir mi lütfen oturup ben mi anlamadım acaba diye 10 dakika inceledim. Maskenin gözaltına bırakılan payı çok ince, fakat sol ve sağ köşeler saç diplerime kadar uzanıyor ve pek çekiştirmediğim halde yamuldu kaldı anında elimde, bende normal gözaltı maskeleri gibi kestim kalan ürünü yedirdim öyle kullanıyorum şuan. Garnier gerçekten fos çıkmayan bir ürünün var mı

  17 mart 02:57 4 nisan 23:01

  7. C vitaminli olanı kullandım. Yorgunluktan koyulaşan göz altlarım için çok bir beklentim yoktu ama açıkçası yapısını gerçekten pek sevmedim. Tamam nem verme vaadi var ama çok yoğun yapısı biraz da değişik kokuyor. Ve fazla büyük denildiği gibi. Yüzün yarısını kaplıyor. Tek seferde etkisini görmek tabii ki imkansız ama en azından bu çeşidini almam sanırım. L'action markasının göz altı pedi bence daha güzeldi.

  16 mart 22:17

  3

  6. Portakal suyu& Hyaluronik asit içeren göz maskesini aldım. Vaatleri göz altı torbaları ve koyu halkaların görünümünü azaltmak. Göz altı torbalarına etki edeceğini düşünmeyerek almıştım zaten. İstediğim c vitamininden kaynaklı aydınlanma ve hyaluronik asitten kaynaklı nemlendirmeydi. Aydınlattı ama çok nemlendirdiğini söyleyemeyeceğim. Buzdolabında bekletilince gözaltına soğuk ferah bir etkisi oluyor. Bir de içinden çıkan ürün fazla, tüm yüze sürülebiliyor. İritasyona sebep de olmadı. Yani ehh diyeceğim bir ürün, indirimde denenebilir. 

  8 mart 00:41

  5. maskelerin ölçüleri oldukça büyük özellikle hindistan cevizi suyu & hyaluronik asitli olanı yüze yerleştirmek biraz zor. maskeyi çıkardıktan sonra yapış yapış bir his bırakıyor ama yeterince nemlendirdi. hatta içinde kağıt maskenin emdiğinden çok daha fazla ürün vardı pakette kalanı serum olarak da kullandım. soğuk olarak uygulandığı için şişkinliğe de iyi geldi ama koyu halkalar ve ince kırışıkları iyileştirme üzerinde pek bir etkisini göremedim.

  25 şubat 00:02 25 şubat 20:00