3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (545)
  • oylar ()
  • medya (4)

545. Yağ bazlı olanla waterproof göz makyajı kolaylıkla temizlenebiliyor , yağlı bir tabaka da bırakmıyor.Su bazlı ise cilt makyajını temizlemekte çok başarılı ,yakmıyor ,kurutmuyor.

25 ağustos 00:03

544. Yüz dudak göz makyajını çok güzel bir şekilde temizliyor. Benim cildim sivilceye meyilli olmasına rağmen sivilce yapmadı.

19 ağustos 21:34

543. Dünyanın en iyi temizleyicisi mi? Hayır. Fiyatı en iyi temizleyicisi mi? EVEEEET. 

19 ağustos 14:09


2

542. Öyle koyu makyajım olmaz, ortalama bir rimel bazen de biraz kalem. Ama onu bile beklediğim performansta temizlemiyor. Gül suyundan biraz daha iyi performansı var. Bebak badem sütü bu konuda süper bence. Yumuşacık ve kalıntısız temizlik.

18 ağustos 23:53

541. Günlük makyajımı temizlemek için yeterli bulduğum bir ürün. Gözlerimde yakma/kızarma gibi bir şey yapmadı. Tek seferde tüm göz makyajımı temizlemiyor ama nazik nazik bir kaç dakika silmek yeterli oluyor. Fiyat/performans açısında başarılı buluyorum. Ağır makyajlarım için mac cleanse off oil kullanıyorum fakat çok yağlı bırakıyor bu yüzden günlük kullanımda tercih etmiyorum. Garnier yağlı bir his bırakmıyor. 

18 ağustos 23:44

540. Ben seviyorum gayet memnunum,kaç tane bitirdiğimi hatırlamıyorum.Dün yine bitirdim,indirim bitmeden gidip alacağım.Bende herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmadı,gözlerimde yanma gibi bir sorun hiç olmadı.Uzun süre kullanabiliyorum.

18 ağustos 23:38

539. Gerçekten hiç bir kalıntı bırakmadan tek hamlede makyaj temizleyebildiğim "kusursuz" makyaj temizleme suyu.

16 ağustos 00:23


538. Ilk kez dun aldim indirimde 11 lira gibi bir fiyati vardi. Artik biodermaya o paralari vermek istemedigim icin. Dun aksam ilk kez kullandim. Simdilik sevdim. Umarim cildimde reaksiyona sebep olmaz da yolumuza devam ederiz. 

15 ağustos 18:01

537. Göz makyajı konusunda bence yetersiz geliyor. Rimeli normalde önce ılık suyla iyice pandaya ( :d ) dönüşene kadar yumuşatır sonra makyaj temizleme suyunu 60 sn kadar bekletip silerim. Bunu normalde 1 max 2 sefer yapınca çıkıyor ama bu makyaj temizleme suyuyla 3-4 defa hala geliyor kalıntılar. Onun dışında ten makyajını güzel temizliyor. Fakat alerji yaptı :( çok uzun zaman sıkıntısız kullanmıştım ama son zamanlarda sürekli yüzüm kıpkızarık oldu sonrasında bölgesel kabartılar yaşadım. Bu üründe çoğu kişi aynı şeyi yaşayınca bıraktım. Bayadır kullanmıyorum o alerjik sıkıntı kalmadı gözümde şişmişti alerjiden dolayı ve geçmesi çok uzun zaman aldı. O yüzden artık kullanmıyorum. Yoksa severdim ten makyajında kullanmayı, gözde de mor olanı kullanmayı ama olmadı :( 

17 temmuz 14:41 17 temmuz 14:42

536. Kullandığım ilk ve tek makyaj temizleme suyu. Vazgeçilmez mi? Kesinlikle değil. Ama bana yetiyor. Dört pamukla yüz ve göz makyajımı temizlemiş oluyorum. Tabii ağır makyaj yapmadığımı da belirteyim. Rimel kullanmıyorum ve yüzüme yalnızca hafifçe bb krem sürüyorum. Benim gibi hafif makyaj yapanlar için tavsiye ederim ancak '' Ben her gün kat kat rimel sürerim, fondotensiz dışarı çıkamam, bronzer hayatımın bir parçası'' diyenler biraz düşünmeli.

9 temmuz 03:47