3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (485)
  • oylar (23)
  • medya (4)

485. Birinci şişeyi bitirdim ikinciye geçtim bu yüzden artık anlatabilirim diye düşünüyorum. Gözlerim inanılmaz hassastır, sadece su ile yıkasam bile utanmasa cayır cayır yanar ama bu kesinlikle yakmadı. Ne gözlerimi ne de cildimi. Sivilce de yapmadı. Makyaj kalıntısı gibi hiçbir şey bırakmadı. Durulama gerektirmez diyor fakat ben yine de su ile duruluyorum.

Birde kirpiklere özel bir bakım özelliği var mı bilmiyorum ama 3 aydır kullanıyorum kirpiklerim ciddi anlamda uzadı süslüler. Öyle uzaması için bir şeyler yapmıyorum, bu uzattı diye düşünüyorum. Assssla vazgeçmem bu yüzden :) 

15 nisan 22:17

484. bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine almıştım, ilk zamanlarda gözümde yanma hissi oluşuyordu ama birkaç kullanım sonrası geçti, genelde gündelik makyaj yaptığım için temizlemesinden memnunum, migros indirimine girdikçe bulduğum yerde stokluyorum

1 nisan 04:26

483. Bayılarak kullanıyorum kendilerini.. Yüzümü temizledikçe, bunları nasıl yüzümde tutmuşum diye düşündürüyor.. indirimde gördükçe stokluyorum. Yakma vs. durumları yok hiç. Aşırı öneririm

15 mart 21:28


482. Başlangıçta ilişkimiz güzeldi, yüz-göz-dudak makyajını temizlemesini seviyordum fakat sen yüzümde kocaman sivilce çıkart, ben üzgün; ben şok! Benden önce yazılanları da okudum çoğunluk böyle bir problem ile karşı karşıya kalmamış ama benimle yüz makyajı temizliğinde yola devam edemiyor maalesef. Basit göz makyajı, rimel çıkarma konusunda halen beraberiz ama bittiğinde tekrar almayacağım maalesef. Oysa fiyatı da çok uygundu, keşke böyle olmasaydı sonumuz.

7 mart 21:30 7 mart 21:31

481. geçenlerde indirimde olduğu için aldığım ürün. beklentim çok yüksek değildi fakat göz makyajını çıkarma konusunda oldukça başarılı. gözlerimi de yakmadı ayrıca.

2 mart 11:00

480. Bu ürünü yıllardır kullanıyorum cildimde herhangi bir hassasiyet oluşturmadı. Makyajımı önce bununla silip sonra yıkıyorum. Ten ve göz makyajını çıkarmada tek başına yeterli değil ki bu her makyaj temizleme suyu için böyle. Bereketli bir ürün bana uzun süre yetiyor. İndirimlerde uygun fiyata geliyor. Bittikçe alıyorum. 

2 mart 01:51

479. öğrenci bütçemin çok kısıtlı olduğu şu günlerde bioderma h2o almaya para ayıramadığım için tekrar garnier'ın bu makyaj temizleme suyundan aldım. daha önce de kullanıp memnun kalmıştım. hassas cildimde herhangi bir irritasyona sebep olmuyor, sivilce yapmıyor. koyu göz makyajı dahil makyajı çok iyi çıkartıyor. bana göre tek eksisi gözleri çook yakması.

1 mart 14:35


5

478. Hassas ciltler için olanindan kaç sise bitirdiğimi sayamadım. Her indirim döneminde de stoklarım illa. En sevdiğim yani da cildime herhangi bir kötü etkisininin olmaması sivilcelenme vs. Makyajı da gayet güzel çıkarıyor. Yoğun göz makyajı için birazcık çok azcık yetersiz kalsa da yine de gönlümün efendisidir kendisi.

26 şubat 23:37

477. Kaç şişe bitirdim bilmiyorum. Değişiklik olsun diye serideki diğer temizleme sularını alıyorum. Makyaj çıkarıcı olarak ekonomik ve memnun kaldığımbir ürün olduğu için macera aramaya gerek yok bittikçe alacağım.

22 şubat 01:15

476. Migros indiriminden arkadaşımın önerisiyle edindim makyaj temizlemek için değil de kalıntıları silmek için.sivilcelenme yaptı bende regl dönemine denk geldi ama bilemiyorum.bir de cildim yağlıdır ama temizledikten 2 saat sonra da disko topuna dönmezdim aşırı yağlandırdı cildimi annemde kullandı,sabah gözünde kocaman çapaklarla uyandı tarihi mi geçmiş anlamadım batch codeuna baktım 8 ay olmuş üretileli.Raf ömrüyle alakalı bişey da bulamadım,sanırım çöpe gidecek:/

14 şubat 11:18