3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (517)
  • oylar (34)
  • medya (4)

517. Göz makyajı konusunda bence yetersiz geliyor. Rimeli normalde önce ılık suyla iyice pandaya ( :d ) dönüşene kadar yumuşatır sonra makyaj temizleme suyunu 60 sn kadar bekletip silerim. Bunu normalde 1 max 2 sefer yapınca çıkıyor ama bu makyaj temizleme suyuyla 3-4 defa hala geliyor kalıntılar. Onun dışında ten makyajını güzel temizliyor. Fakat alerji yaptı :( çok uzun zaman sıkıntısız kullanmıştım ama son zamanlarda sürekli yüzüm kıpkızarık oldu sonrasında bölgesel kabartılar yaşadım. Bu üründe çoğu kişi aynı şeyi yaşayınca bıraktım. Bayadır kullanmıyorum o alerjik sıkıntı kalmadı gözümde şişmişti alerjiden dolayı ve geçmesi çok uzun zaman aldı. O yüzden artık kullanmıyorum. Yoksa severdim ten makyajında kullanmayı, gözde de mor olanı kullanmayı ama olmadı :( 

17 temmuz 14:41 17 temmuz 14:42

516. Kullandığım ilk ve tek makyaj temizleme suyu. Vazgeçilmez mi? Kesinlikle değil. Ama bana yetiyor. Dört pamukla yüz ve göz makyajımı temizlemiş oluyorum. Tabii ağır makyaj yapmadığımı da belirteyim. Rimel kullanmıyorum ve yüzüme yalnızca hafifçe bb krem sürüyorum. Benim gibi hafif makyaj yapanlar için tavsiye ederim ancak '' Ben her gün kat kat rimel sürerim, fondotensiz dışarı çıkamam, bronzer hayatımın bir parçası'' diyenler biraz düşünmeli.

9 temmuz 03:47

515. yüz makyajı için illa 2 kez kullanmam gereken ürün. gerçi tek seferde hiçbir makyaj temizleme suyu derinlemesine temizlemiyor sanırım. göz makyajını temizlemede başarısız değil ama biraz uğraştırıyor.

30 haziran 05:01


514. Mavisi, pembesi ve çift fazlı olmak üzere üçünü de kullandım. Normal güzellikte bir ürün. Vaoovv dedirten bir özelliği yok. Tabii ki her markada olduğu gibi çift fazlı olanı biraz yağlı bir his bırakabiliyor. Ağır makyaj yapanlara bunu önerebilirim. Bence güzel bir ürün. Ben memnunum.

15 haziran 03:30

513. Fiyat/performans açısından gayet başarılı bir ürün. Daha önce pembe kapaklı olan ürünü kullanıyordum ve asla istediğim sonucu elde edemiyordum. Bence ten makyajını gayet güzel temizliyor. Ancak maskaramı tam olarak temizleyemiyor ve tabi gözlerimi de yakıyor. Ancak kokusu ve sonrasında cildimde bıraktığı hissi seviyorum. Özellikle indirimde iken bir şans verilebilir. 

13 haziran 22:40

512. Güzel, işime yarıyor ama mükemmel bittikçe alıyorum mucizevi diyebileceğim bir ürün değil. İhtiyacım varsa, indirimde gözüme çarptıysa alırım.

13 haziran 20:53

511. senelerdir kullandığım nivea makyaj temizleyiciyi paraben içerdiğini öğrendikten sonra bırakıp buna geçtim. gerçekten kusursuz temizliyor. içeriği kusursuz olmasa da (örn: poloxamer 184) piyasadaki diğer ürünlere göre temiz. daha iyisini bulana kadar kullanmaya devam edeceğim.

13 haziran 16:53


510. Hafif makyajları temizlemede çok iyi ve hiç bi irritasyona sebep olmuyor su gibi bir ürün. Günlük makyajları temizlemek için iyi bir seçenek.

13 haziran 00:49

1

509. Yaklaşık 2-3 haftadır kullanıyorum. Evet çok iyi makyaj temizlediği söylenemez ama hafif ten makyajlarını iyi çıkarıyor. Fakat daha sonra yüzde yapışkan bir his bırakıyor. Gözlerimde kullandığımdan itibaren yanma, kızarıklık ve aşırı derecede şişlik ortaya çıktı. Göz çevremin hassas oluşuyla ilgilidir belkide, bilemiyorum. Ama benim yaşadığımı yaşayan insanları görünce korkum bir nebze azaldı.

4 haziran 00:07 5 haziran 03:26

508. bittikçe aldığım kokusuz su gibi bir ürün. makyajı çıkarırken biraz ovalama, pamuğu üstünde bekletmek falan gerekiyor ama gayet başarılı. ve sanki kirpiklerimi uzattı gibi hissediyorum. waterproof maskara vs. kullanmadığım için onlarda nasıl bilmiyorum ama likit rujları çıkarırken biraz zorluyor.

15 nisan 22:55