3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (486)
  • oylar (30)
  • medya (4)

486. Karma ve yağlı ciltler için olanı cildimde daha sonra temizliyor olmama rağmen sivilce yapıyor. Ürünü çıkartma konusunda ise orta derecede başarılı, ne yazık ki uğraştırıyor. Waterproof veya zor çıkan maskara kullanmıyorum ancak düzgünce temizlemem zaman alıyor. Hem zamandan kaybediyorum hem fazla pamuk ve ürün harcıyorum. hem de en önemlisi sivilce yapıyor. Maalesef kullanmaya devam ettiğim bir ürün değil.

Edit: mobil kaynaklı hatalar.

14 haziran 03:28 14 haziran 14:44

485. Güzel, işime yarıyor ama mükemmel bittikçe alıyorum mucizevi diyebileceğim bir ürün değil. İhtiyacım varsa, indirimde gözüme çarptıysa alırım.

13 haziran 20:53

484. senelerdir kullandığım nivea makyaj temizleyiciyi paraben içerdiğini öğrendikten sonra bırakıp buna geçtim. gerçekten kusursuz temizliyor. içeriği kusursuz olmasa da (örn: poloxamer 184) piyasadaki diğer ürünlere göre temiz. daha iyisini bulana kadar kullanmaya devam edeceğim.

13 haziran 16:53


5

483. Birinci şişeyi bitirdim ikinciye geçtim bu yüzden artık anlatabilirim diye düşünüyorum. Gözlerim inanılmaz hassastır, sadece su ile yıkasam bile utanmasa cayır cayır yanar ama bu kesinlikle yakmadı. Ne gözlerimi ne de cildimi. Sivilce de yapmadı. Makyaj kalıntısı gibi hiçbir şey bırakmadı. Durulama gerektirmez diyor fakat ben yine de su ile duruluyorum.

Birde kirpiklere özel bir bakım özelliği var mı bilmiyorum ama 3 aydır kullanıyorum kirpiklerim ciddi anlamda uzadı süslüler. Öyle uzaması için bir şeyler yapmıyorum, bu uzattı diye düşünüyorum. Assssla vazgeçmem bu yüzden :) 

15 nisan 22:17

482. bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine almıştım, ilk zamanlarda gözümde yanma hissi oluşuyordu ama birkaç kullanım sonrası geçti, genelde gündelik makyaj yaptığım için temizlemesinden memnunum, migros indirimine girdikçe bulduğum yerde stokluyorum

1 nisan 04:26

481. Bayılarak kullanıyorum kendilerini.. Yüzümü temizledikçe, bunları nasıl yüzümde tutmuşum diye düşündürüyor.. indirimde gördükçe stokluyorum. Yakma vs. durumları yok hiç. Aşırı öneririm

15 mart 21:28

480. Başlangıçta ilişkimiz güzeldi, yüz-göz-dudak makyajını temizlemesini seviyordum fakat sen yüzümde kocaman sivilce çıkart, ben üzgün; ben şok! Benden önce yazılanları da okudum çoğunluk böyle bir problem ile karşı karşıya kalmamış ama benimle yüz makyajı temizliğinde yola devam edemiyor maalesef. Basit göz makyajı, rimel çıkarma konusunda halen beraberiz ama bittiğinde tekrar almayacağım maalesef. Oysa fiyatı da çok uygundu, keşke böyle olmasaydı sonumuz.

7 mart 21:30 7 mart 21:31


479. geçenlerde indirimde olduğu için aldığım ürün. beklentim çok yüksek değildi fakat göz makyajını çıkarma konusunda oldukça başarılı. gözlerimi de yakmadı ayrıca.

2 mart 11:00

478. Bu ürünü yıllardır kullanıyorum cildimde herhangi bir hassasiyet oluşturmadı. Makyajımı önce bununla silip sonra yıkıyorum. Ten ve göz makyajını çıkarmada tek başına yeterli değil ki bu her makyaj temizleme suyu için böyle. Bereketli bir ürün bana uzun süre yetiyor. İndirimlerde uygun fiyata geliyor. Bittikçe alıyorum. 

2 mart 01:51

477. öğrenci bütçemin çok kısıtlı olduğu şu günlerde bioderma h2o almaya para ayıramadığım için tekrar garnier'ın bu makyaj temizleme suyundan aldım. daha önce de kullanıp memnun kalmıştım. hassas cildimde herhangi bir irritasyona sebep olmuyor, sivilce yapmıyor. koyu göz makyajı dahil makyajı çok iyi çıkartıyor. bana göre tek eksisi gözleri çook yakması.

1 mart 14:35