sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (552)
  • oylar (48)
  • medya (4)
  5

  552. Ağır makyaj yapmıyorum. Gözlerim dahil tüm makyajımı rahatça çıkartıyorum. Bende sivilce, kirpik dökme vb problemleri yapmadı pembe kapaklı olan

  3 mart 11:32

  551. çok fazla güzel yorum görünce hemen koşarak aldığım ürün. ancak ergenlikte bile sivilce çıkarmayan cildimi mayın tarlasına çevirdi. üstelik stresli bir dönemime denk geldiği için strestendir dedim ve 5 ay civarı kullanmaya devam ettim. üstelik bununla cildimi sildikten sonra tekrar bir temizleyiciyle temizliyordum. neredeyse bütün ürünlerimi değiştirdim hassas ciltler için dediği için hala bu üründen şüphelenmemiştim. (bkz: Çay ağacı yağı ) kullanmaya başladım çıkanlar hızlı küçülüyordu ama hala hızlı bir şekilde sivilce çıkarıyordum. yoğun bir hafta geçirdiğim zaman makyajımı temizlemeden uyudum ve yüzümü sabah yıkamak haricinde hiç temizlememe rağmen (ki normalde sabah akşam temizliğini asla ihmal etmem tamamen şans sanırım) bir hafta sonrasında sivilcelerim sönmeye başladı. ve o zaman aydınlandım. kullanmayı bırakalı 4 ay oluyor ve o zamandan beri sadece 2 sivilce çıkardım.

  kesinlikle önermem.

  edit: galiba cildimi çıldırtan içerikteki suçlu kimyasal (yazar: julia) sayesinde bulundu. genel olarak sorun yaratmayan hexylene glycol'ün bana alerji yapmış olması muhtemel. the derm review e göre yüksek yoğunlukta kullanıldığında irritasyona sebep olabiliyormuş. burdan tekrar teşekkür ederim.

  11 şubat 00:56 3 mart 22:07

  550. Elimde bir şişe bundan var. Az evvel kullandım. Haşır haşır köpürüyor. Loreal de var elimde. O asla böyle köpürmüyor. Ayrıca fazlaca yapış yapış yapıyor. Kurutuyor. Aradan yarım saat falan geçince burnumdan çıkan yağı tarif edemem. Dediğim gibi loreal ile bu sorunları asla yaşamıyorum. Bir hiç sevmeyen ben miyim diye girip okuyayım dedim. Varmış benim gibi sevmeyeni. Bi mutlu oldum. Canım youtuberim Niyans in Motion'un da dediği gibi bunun yerine bir damacana erikli su alsak her türlü işimize yarar bence. Fiyatı garnier kadar ucuz degil ama loreal öneririm. En azindan köpürmüyor. Makyajı bundan iyi çıkarıyor. Ve o gereksiz yapış yapışlık hissi olmuyor.

  1 şubat 00:19 1 şubat 01:19

  549. garnier markasından beklemediğim kadar iyi bir ürün , bir pamukla dahi yuzumu temizleyebiliyorum. Goz makyaji icin yogun makyajlarda iyi oldugunu dusunmuyorum ama genel olarak guzel, alinabilir.

  17 ocak 12:20 18 ocak 20:15

  548. Yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. Başlarda iyiydi güzeldi bayıldım falan ama son bir yıldır performansı düştü gibi geliyor. Bilmiyorum belki benle alakalıdır ama yüzümü gerecek şekilde kurutuyor. Sonrasında nemlendiriciyle dengelemeye çalışıyorum o da yetmiyor. En rahatsız eden tarafıysa kirpiklerimi dökmesi oldu artık. Rimelle alakalidir diye değiştirdim fakat hala döküyor. Dün itibariyle kullanmayı bıraktım.

  11 ocak 17:16

  547. pembe şişede olanı bebeğim olan, işini fazlasıyla gören bir makyaj temizleme suyu. ağır göz makyajı yapmadığım zaman gözlerimde de etkisini gözlemleyebiliyorum. akarı kokarı yok, yıllarca stoklayarak kullanabilirim.

  23 aralık 2018 20:03

  4

  546. çift fazlı olanını hem yüz hem de gözler için severek kullanıyorum. mat rujları ve rimeli silmek istediğimde bir süre pamuğu o bölgenin üzerinde tutuyorum, birkaç dokunuşta kolayca çıkıyor. ancak normal su şeklinde olan pek başarılı değil yüzü sanki biraz fazla fazla çekiştirerek silmek gerekiyor.

  29 kasım 2018 14:56

  545. Fiyatı için tercih edilebilir ancak beklentiyi karşılayan bir performansı yok

  29 kasım 2018 09:23

  544. Temizleme mendillerinden çok çok daha ekonomik ve fiyatına göre işini çok güzel gören makyaj temizleme suyu. Kocaman şişesi baya zaman işimi görüyor ve %50 indirimlerde stokladığım için çok daha uyguna geliyor. 3 kare pamuk ile tüm yüzümü makyajsız hale getiriyor ki son pamuğu sağlama amaçlı kullanıyorum. Başka ürün kullanmadım çünkü pamukta tüm yüz ürünlerimi görüyorum ve ürün değiştirip başıma iş açmak istemiyorum

  28 kasım 2018 19:55

  4

  543. bugüne kadar kullandığım tek makyaj temizleme suyu. bundan önce makyaj temizleme mendilleriyle idare ediyordum ama buna başladığımdan beri daha rahatım. altıncısını geçen hafta bitirdim. migros indirimlerinde alıyorum, daha ucuz oluyor. ilk kullandığımda gözlerimi yakmıştı ama bir daha olmadı. sivilce yapmadı, yüzümü yağlandırmadı. kaşlarımda ya da kirpiklerimde dökülme de yapmadı, sadece sertçe sildiğim/acele ettiğim zamanlarda dökülme oldu ama benden kaynaklıydı yani. bundan memnun olduğum için diğer temizleme sularını deneme ihtiyacı duymadım. benim bb kremimi ve rimelimi çıkarmaya gayette yeterli, ağır makyaj yapmadığım içinde memnun kalmış olabilirim.

  27 kasım 2018 22:43