yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (546)
  • oylar (74)
  • medya (4)
  3

  546. fiyatı uygun olduğu için kullanılabilecek bir temizleme suyu, büyük şişesi bitmek bilmiyor. cildim alerjik olmasına rağmen herhangi bir sorun yaşamadım. ama göz makyajı gibi zorlu makyajları çıkarma konusunda tam olarak başarılı değil bence. makyajı çıkardıktan sonra da yüzü tekrar yıkama ihtiyacı hissettiriyor. bundan önce L'Oréalin göz ve dudak makyaj temizleyicisini kullanırdım ama o da inanılmaz yağlı bırakıyordu ve sıkılmıştım artık. en son Bioderma'da buldum kendimi. iki ürün arasında çok fark yok yazmışlar ama sadece şişelerini sallayarak oluşan köpükten bile anlaşılabilir fark.

  17 nisan 14:18 18 nisan 20:10

  4

  545. fiyat performans olarak başarılı bir misel su. suya dayanıklı makyajı, özellikle de maskarayı çıkarma konusunda çok bir beklentim olmadığından hayal kırıklığına uğramadım. böyle bir özelliği yok pembe kapaklısının. açıkçası yağlı - çift fazlısını denemedim, bilgim yok. benim genel olarak misel sularla ilgili yaşadığım sorun bunda da var. yüzümü misel su ile temizleyip bırakamıyorum nedense üzerine bir de yıkamam gerekiyormuş gibi hissediyorum.

  16 nisan 17:14

  4

  544. Tam bir f/p ürünü. Pembe kapaklı suya dayanıklı mascarayı çıkarmıyor bu yuzden elim hep argan yağlı olana gider. Bende sivilce veya iritasyon yaratmadı. İndirimde stok yaptığım ürünlerdendir kendileri.

  16 nisan 12:38


  543. Makyaj temizleme sularının içinde en memnun kaldığım ürün oldu kendisi. Yağlı his, kalıntı, kir bırakmıyor. Günlük makyajımı genelde tek pamukla çıkarabiliyorum sayesinde. Migros indiriminden 13 ya da 15 liraya almıştım sanırım en son.

  13 nisan 02:45

  4

  542. Waterproof makyajı temizlemede çok başarılı olmasada normal makyajı iyi temizliyor. Diğer makyaj temizleme suları ile karşılaştırıldığında fiyatı sayesinde alınabilir.

  2 mart 11:42

  541. Kaç şişe bitirdiğimi hatırlayamadığım Garnier markasının micellar makyaj temizleme ürünü.

  Tüm micellar sularda olduğu gibi pamuğa bir miktar döküp uyguluyorum.

  Herhangi bir irritasyona, sivilceye sebep olmadı.

  Hatta bazı geceler çok yorgunsam eğer makyajımı sadece bu suyla silip yatıyorum sabah uyandığımda herhangi bir cilt problemiyle karşılaşmadım.

  İndirimsiz fiyatları çok arttı ama indirimde şans verilmesi gereken ürünlerdendir kendisi.

  18 aralık 2019 22:11

  540. ilk çıktığı zamandan beri 10 şişeye yakın kullanmışımdır. bu zamana kadar işimi görüyordu lakin, son 2 şişedir yüzümü ne kadar silersem sileyim kalıntı bırakıyor. şu an son paketimi yarıladım bir daha almayacağım. ürün içeriği belki eskisiyle aynıdır ama artık içerik oranlarını mı değiştirdiler, naptılar bilmiyorum. tek bildiğim artık işe yaramaması.

  16 aralık 2019 20:57


  5

  539. bioderma h2o nun muadili olan micellar su. ben bayılarak kullanıyorum, bitirdikçe tekrar tekrar alacağım bir ürün. gözlerim çok hassas ve hiç yakmadı makyajımı çok güzel çıkardı. tabiki tüm makyajınızı bu ürünle mükemmel şekilde arındıramazsınız sonrasında yağ bazlı sonra da su bazlı temizleyiciyle yıkamanız çok daha iyi bir temizlik yapmanızı sağlayacaktır fakat bir micellar sudan beklenebilecek her şeyi yerine getirdiği için benim favori ürünlerimden biri. cildi/gözü hassas olanlara da tavsiye ederim benim gözüm gibi cildim de hassas hiçbir iritasyona neden olmadı, içinde parfüm olmaması da diğer sevdiğim özelliklerinden biri oldu.

  4 aralık 2019 23:53

  538.  Hafif bir yapısı var ve kokusu neredeyse yok denecek kadar az. Olan koku da parfüm kokusu değil zaten. Market ürünü olarak adlandırabileceğimiz bu ürün rakipleri arasından en iyisi bence. Makyajı çok güzel temizliyor, gözlerimi yakmıyor. Maskarayı bile çıkarabiliyor olması, beni çift fazlı makyaj çıkarıcı illetinden de kurtarıyor. Yorgun olduğum günlerde sadece bununla makyajımı temizleyip yatmama rağmen iyi temizlediğini bildiğimden vicdanen rahat olabiliyorum -ki ben yıllardır herhangi bir pamuk yardımı ile kullanılan ürün ile temizledikten sonra jel ile yıkamadan yatmam-

  21 ekim 2019 21:51 22 ekim 2019 05:56

  537. yıllardır kullandığım makyaj temizleme ürünü. Çok  makyaj yapan biri değilim bu nedenle de makyaj temizleme performansından memnunum. Sadece yüzümü temizledikten sonra yüzümde bıraktığı o kaygan histen hoşlanmıyorum bu nedenle de temizledikten sonra yüzümü suyla tekrar yıkama gereği duyuyorum.

  21 ekim 2019 09:39