3.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (5)
  • medya (1)
1

13. Görkem karman'ın eski favoriler videolarından aklımda kalan, indirimde görünce denemek için aldığım ürün. Gerçekten çok kötü. Ben sadece göz makyajı yapıyorum, yüzüme allık sürüyorum bir şey yapacaksam. o yüzden göz makyajı temizliği benim için önemli, bu ürünü de onun için aldım zaten. Ama gözümde düzgünce kullanamıyorum ki, aşırı şekilde yakıyor. Hadi yakmasına rağmen kullanayım, pek bir işe de yaramıyor zaten, makyajın yarısı yerinde duruyor. Sözlükte hep belirtilmiş zaten bunlar, almadan önce okumadığım için çok pişmanım.

11 temmuz 22:32

12. içeriği hiç temiz olmayan, makyaj çıkartmak dışında her şeyi yapan temizleyici. göze kaçınca çok yakıyor, bulanık görüyorsunuz bir süre, fondöteni doğru dürüst çıkarmıyor. işlevsiz, anlamsız bir ürün.

19 haziran 14:56

11. Keşke kartım evde falan kalsaydı da alamasaydım öyle boş bir ürün yani. Ne makyaj çıkarıyor ne rimel temizliyor. Suya dayanıklılık falan hak getire. Gözlerimi cayır cayır yakıyor, yetmeyecek kör edecek yakında, bunu kullandıktan sonra dünya 10 dakikalığına bulanıklaşıyor. 

Ay bitse de gitsek.

19 haziran 14:34


10. Micellar su konseptinden sıkılıp uzun süredir böyle kremsi yapıda bir makyaj çıkarıcı arıyordum. İlk kullandığımda o hafif gül kokusuna aşık oldum, makyajımı hatrı sayılır seviyede çıkardı derken... Maşallah dediğim 3 gün mü yaşıyor nedir?! Şu an ne makyajımı çıkarıyor, ne gül kokusu kaldı, içerik desek hiç de doğal değil zaten kutuya aldanmaya gerek yok. Bitse de gitsek.

5 mart 22:43

9. sanırım göz yaksın diye yapılmış 

30 ağustos 2017 02:46

8. gözüme her sürdüğümde delicesine yakan ürün.

30 ağustos 2017 02:02

7. kokusu güzel olan, hep kullandığımda sivilce çıkartan ürün. oysaki yapısını çok seviyordum yumuşacıktı, yüzüme sürüp keyifle makyajımı çıkartıyordum fakat sivilce çıkartıp yüzümü garip bir şekilde yağlandırdı.

28 temmuz 2016 02:24 ed.5 ağustos 2016 17:03


6. cildim hassas olduğundan mıdır bilmiyorum. ben bu ürünü ne zaman kullansam bütün cildim birkaç saate kıpkırmızı oluyor ve şişiyor. temizlemesini de yeterli bulmuyorum ve yapısı da gereksiz derecede sıvı geldi bana. anlamadım acaba bozuk ürün mü aldım sözlük :(((

17 mayıs 2016 11:14

5. Makyaj temizleme sütü olarak daha önce Bebak kullanıyordum, 3-4 şişe bitirmişimdir. Başka bir ürün denemek için Garnier Makyaj Temizleme Sütünü bir indirim sırasında alıp kenara koymuştum. Bebak bitince bu ürünü denemeye başladım. Ürün; "Normal ve karma ciltler için, Hassas ciltlerin kullanımına da uygun, Yüz ve göz makyajınızı temizleme de kullanabiliyorsunuz, Yağlı bir his bırakmaz" deniyor. Suya dayanıklı makyajı bile etkili bir şekilde çıkartacağı söyleniyor. Temizleme işlemi sonunda ciltteki kiri temizler ve yumuşaklık verir deniyor. Ürünü neredeyse bitirmek üzereyim. Cildimde herhangi bir problemle karşılaşmadım. Çiçeksi bir kokusu var, bence kokusu rahatsız etmiyor. Yüz makyajımı temizlerken bir pamuğa döküp yüzümü siliyorum, sildikten sonra pamukta sanki tüm makyajımı çıkarmış gibi duruyor, fakat yüzümde hala makyaj kalıyor. Bir pamuk kesinlikle yeterli olmuyor. 3 pamukla ancak ten makyajınız tamamen çıkıyor. Göz makyajınızda kesinlikle denemeyin, Deli gibi yakıyor. Yağlı bir his bırakmadığı söyleniyor ama bende yıkama hissi bırakıyor. Yıkadıktan sonra, evet, nemli yumuşak bir cilt geriye bırakıyor. Benim için çok başarılı olduğunu söyleyemem. Beklentilerimi karşılamadığı için bir daha tercih etmeyeceğim gibi görünüyor. Makyajımın kabasını almak için kullanacağım, ardından zaten derinlemesine temizleyeceğim diyorsanız sizin için yeterli bir ürün olacaktır.

12 ocak 2016 14:53 ed.19 ocak 2016 20:46

4. memnun kalmadığım bir makyaj temizleme sütü. normal ve karma ciltler için olanını kullanıyorum, daha doğrusu bitirmeye çalışıyorum. göz makyajı temizlemek için alacaksanız almayın, gözde yanmaya göze kaçınca kısa bir süre bulanık görmeye falan yol açtı bende. ayrıca, makyajınızı bu ürünle temizledikten sonra bir de başka bir temizleyici ya da misel suyla geçerseniz göreceksiniz ki aslında pek bir şey temizlenmemiş. sonuç olarak, ben önermem

26 aralık 2015 09:07 19 ocak 2016 00:34