3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • oylar ()
  • medya (6)

35. Micellar temizleme suyu çok tutunca, kendisinin jelinin yapıldığına inanıyorum.çok göz yakar.cildimi istediğim gibi temizlemedi ve sanki kuru cildim daha da kurudu .beğeneni var ancak çok çok daha iyileri mevcut,en azından kuru ciltliler için.

30 ağustos 21:01 5 eylül 11:03

34. makyajı tam anlamıyla temizlemese de kısmen arındıran bir jel. jel kuruduktan sonra ciltte yapış yapış ve gergin bir his bırakıyor. bastıra bastıra uygulanıldığında, cildi hem kullanırken hem de yıkama sonrası yakıyor. dikkatle, özenerek uygulamak gerekiyor. cildi kısmen de olsa temizliyor. kullanılmasında bir sakınca yok ^^

7 ağustos 21:08

33. çok sorunlu olmayan bir cildim var. bu yüzden fondoten fazla kullanmıyorum. ama burun çevremdeki hafif kızarıklık ve arada çıkan tek tük bir iki sivilce arada oluyor tabiki. onu da bb krem ile kapatmayı seviyorum günlük makyajda. gözüme far, maskara ve kalem uyguluyorum.

temizleme konusunda bu makyajı gerçekten derin temizliyor. sivilce yapmıyor. yakmıyor. şu an için memnunum. fiyatı da uygun, tekrar alırım.

25 temmuz 15:03


1

32. garnier'in sözde hassas dahil tüm cilt tipleri için olan temizleme jeli. kullandıktan sonra kesinlikle cildimde kuruma ve gerginlik hissi bırakıyor. tamam bunu bazı yüz yıkama jelleri de yapıyor. nemlendirici sürerim geçer.

ama süslüler gözlerimi öyle kötü yakıyor ki, hayatımda böyle bir yanma hissetmedim ve ciddi anlamda korktum. zaten hafif sürdüğüm essence kajal kalemi bile doğru düzgün temizleyemedi, göz altlarıma transfer etti vesaire.

kıssadan hisse gözleri hassas süslüler koşarak kaçın lütfen. hayatımda böyle gergin 2 dk yaşamadım jeli gözlerimden arındırmaya çalışırken.

24 temmuz 21:41

31. Uygun fiyatlılarda Piyasadaki en güzel makyaj temizleme jeli olduğunu düşünüyorum. 

Micellar su ile makyajın kabasını aldıktan sonra plastik temizleme pedine iki pompa sıkıyorum ve cildim tertemiz oluyor. Basit bir ürün olması ayrıca hoşuma gidiyor. Bu yokken  kardeşi saf&temizi kullanmıştım bir keresinde. o dehşet şekilde kimyasal kokuyor ve cildimi geriyordu. Micellar olanında o kokuyu hiç almadım, cildimi çok az kuruttu, hatta yüz temizleme jelleri içinde cildimi en az kurutan bu oldu. Tek eksisi hızlı bitmesi denildiği gibi, Migros indirimlerinde stoklanası bir ürün.

23 temmuz 19:58

4

30. göz makyajımın kabasını aldığım, pratik bir makyaj temizleme jeli. sanırım piyasada bundan başka uygun fiyatlı göz için de kullanılabilen makyaj temizleme jeli yok. üretimden kaldırılmadan önce favorim neutrogena'nın tek adımda makyaj temizleme jeliydi, her açıdan mükemmel ve bereketli bir üründü, hala daha neden kaldırıldığına dair bir fikrim yok. sonra bu çıktı, neden olmasın diye kullanmaya başladım ve uzun bir süredir kullanıyoruz ablamla beraber. ama gerçekten çok bereketsiz, belki de iki kişi kullandığımız içindir ama indirimsiz fiyatı 19 lira falan olan bir şeyin bu kadar çabuk bitmesi canımı sıkıyor. indirimle 10-11 liraya kadar düşüyor, ben de stok yapıyorum. önce gözlerimi suyla ıslatıp üzerinden bununla geçiyorum, eyelinerı ve farı güzel çıkarıyor ama rimel kalıntıları bırakıyor tabii gözde. bunun için de yıkadıktan sonra misel suyla üzerinden geçiyorum. gözümü yakmadı ya da herhangi bir alerjiye sebeb olmadı şu ana dek. daha iyisi gelene kadar da bunu kullanırım çünkü büyük kolaylık sağlıyor.

16 mayıs 14:25

29. Benim canım makyaj temizleyicim... Bundan önce de gene garnierin saf ve temiz 2sı bir arada olan makyaj temizleyicisini kullanıyordum, ondan da memnundum aslında ama 4-5 ay sonunda yüzüm inanılmaz kurumaya başladı sonra anladım ki bu jel yüzünden sonra gittim micelları aldım ve çok mutluyum. Ben bir fıs sıkıp çok hafif ovalıyorum ve suya dayanıklı makyajı bile kolaylıkla çıkartıyor. Performansından çok memnunum bundan öncekiler gibide hiç kurutmuyor. Az biraz rahatlatma özelliği bile olabilir. Yoluma onunla devam etmeyi düşünüyorum, tavsiye ederim..

6 mayıs 21:47


28. Garnier micellar serisinin makyaj temizleme jeli.

Garnier micellar makyaj temizleme suyunu sürekli kullandığım için bir de bunu deneyeyim diyerek gratisten geçtiğimiz hafta aldım. makyajımı gayet güzel çıkardı, onda bir problem yok ama; benden başka benzer şikayeti olan var mı bu ürünle ilgili bilemiyorum, internette de rastlamadım böyle bir konuya ama yüzümün alerjik reaksiyon göstermesine yol açtı, hatta daha sonra göğsüme ve kollarıma kadar indi o alerji, öyle bildiğiniz ufak tefek isilik falan değil, suratım şişti, acile gidip kortizon iğnesi olmak zorunda kalmak şeklinde bir durum oldu yani.

Denemek isteyenlere önerim bileğinizde deneyip bir müddet bekletmeden ve alerjik reaksiyona yol açmadığına kesin olarak emin olmadan yüzünüze sürmemeniz olacaktır.

Kullanıp memnun olan varsa bendeki tek sefer kullanılmış olanı kargoyla veya İstanbul içi verebilirim elden, zira ben kullanamayacağım, çöpe gitmesin. Mesaj çekin isteyen varsa süslüler.

Edit: Alerjik bir bünyem var ama daha önce hiç bir yüz temizleme jelinde böyle olmamıştı, bunu belirtmeyi unutmuşum.

28 nisan 01:22 28 nisan 01:23

27. yüzümü silerek temizlemeye üşendiğim akşamlarda elime 1-2 pompa sıkıp önceden biraz ıslattığım yüzüme sürüyorum bebek şampuanları gibi. maskaramı aşırı çıkaramasa da cildimde hiçbir şey kalmıyor ve sonrasında da cildimi çok fazla germiyor. yine de bi nemlendirici sürme ihtiyacı oluyor ama sürmesem de olur seviyesinde aslında. beğendiğim ve pratik bulduğum bir ürün özetle.

3 nisan 02:49

26. Normalde makyaj temizleme rutinimde ilk olarak makyajın kabasını temizlemesi için bir makyaj temizleme mendili kullanır ardından da yüzümü herhangi bir temizleme köpüğü yardımıyla yıkardım. Fakat bu ürün üzerinde ''Makyajınızı çıkartmak istediğiniz zaman bol su yardımıyla köpürterek uygulayın.'' yazdığı için ürünü hiç makyaj temizleme mendili kullanmadan direkt uyguluyorsunuz.

Esas beni etkileyen kısıma gelecek olursak; ürün, yüzümdeki fondötenden, dudağımdaki ruja, kaş farımdan göz farıma her türlü makyajı inanamadığım bir biçimde söküp attı. Sanki tüm yüzümü bir avuç garnier kusursuz makyaj temizleme suyu ile yıkamışım gibi. Daha sonra kontrol etmek amaçlı yüzümü temiz bir pamuk ve makyaj temizleme suyu ile sildiğimde kullanmış olduğum pamuk tertemizdi.

Evet gerçekten ten makyajını inanılmaz ve kendi deyimi ile ''kusursuz'' temizleyen bir ürün olmasına karşın ne yazık ki bir de kötü ama affedilebilir bir huyu var; o da gözleri yakıyor. Ten makyajını harika temizlese de maalesef rimelli temizlemekte de bu yüzden başarılı değil. Rimelimi bu jelle temizleyip akıtmak istediğim zaman, gözlerimi ovuştururken içine ürün kaçıp gözlerimi yaktığından sadece rimeli temel düzeyde akıtacak ve gözümü yakmayacak kadar kullanıyor ve daha sonrasında sadece gözlerimi kusursuz temizleme suyu ile siliyorum.

Ek olarak diğer özelliklerine baktığımızda ürün ambalaj olarak pompalı bir şişede ve kullanımı son derece kolay.

200 ml lik boyutu ile temizleme suyunun yarısı kadar ml'ye sahip olsa da gerçekten tek adımda tüm ten makyajını çıkardığı için ikinci kez kullanmaya ihtiyaç duymuyorsunuz.

Temiz içeriği de kullanırken gönül ferahlığı sağlıyor. Cildimde herhangi bir irritasyona ya da sivilcelenmeye neden olmadı. Fiyatına gelecek olursak; %40 indirimden 10 TL gibi bir fiyata aldım ve fiyat performans olarak baktığımızda, ten makyajını çok iyi çıkardığından dolayı bana artık daha önce kullandığım makyaj temizleme mendillerini aldırmayacak olması bile oldukça karlı benim için. Biterse alınacaklardan.

13 mart 23:48