4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (6)
  • medya (6)

22. makyajımı çok rahat çıkardı. masaj yapar gibi ovalayarak uyguladım. yüzümü çok ferahlattı. fakat kötü bir özelliği var -gözlerimi çok yaktı.bol suyla duruladım ama yine de gözlerimin de yanmasının geçmesi için ekstra yıkamam gerekti. fiyatı da uygun ama tavsiye edebilir miyim bilmiyorumm.

13 mart 14:23

21. bunun mavi yeşilimsi arası bir renk olanı var. naneli ama öyle böyle bir nane değil gözünüze yaklaştırdığınızda bile yakıyor. yüz ve göz temizleme ürününü neden göz yakan cinsten yaparsın ki? gerçekten sıfır mantık. fırçaları çok güzel temizliyor ama, sağolsun bir işe yaradı. bu versiyonunu kullanmadım herkes memnun kalmış deneyeceğim sanırım. neticede uygun fiyatlı el mahkum.

13 mart 09:05

20. Biodermadan sonra gelen makyaj temizleme suyu.En az bioderma kadar iyi ama fiyat olarak daha ucuz.Farklı cilt tipleri için ürünleri mevcut,tavsiye edilir.

13 mart 00:02


5

19. her indirimde yedeklediğim, artık banyomun demirbaşı olan makyaj temizleme jeli. bunu makyaj temizleme rutinimin 2. adımı olarak kullanıyorum. her zaman önce yağlı bir ürün ile makyajımın çoğunu aldığımdan bu jel hem o yağlı hissi hem de kalan makyajı alıyor. bende sivilce gibi sorunlar yapmadı, cildimi ne kuruttu ne de yağlandırdı. bahsettiğim amaç için kullanılacak daha uygun fiyatlı ve daha iyi bir ürün düşünemiyorum. indirimlerden 10 lira civarlarına alıyor ve yedeğini eksik etmiyorum .

12 mart 22:31

18. Fiyat/performans açısından iyi bir ürün. iki pompayla tüm yüzdeki makyajı kalıntı bırakmadan pırıl pırıl temizliyor buna maskara da dahil. Ancak gözleri aşırı yakıyor. Eğer ürünü kullanacaksanız gözlerinizi sıkıca kapattıktan sonra jeli sürüp ovalamanızı öneririm.

28 şubat 02:20 28 şubat 02:21

17. Yüzümü çok kurutuyor gözlerimi yakıyor ve maskarayi hiç iyi çıkartmıyor. Tek iyi özelliği pamuk gerektirmemesi. Bir daha almayacağım bir ürün

1 şubat 22:34

16. Her indirimde olduğu gibi son indirimde de micellar sulara yetişemediğim ve çift fazlı makyaj temizleme sularının bıraktığı yağlı hissi sevmediğim için aldığım makyaj temizleme jeli. Öncelikle micellar suda olduğu gibi pamukla uğraşmıyorsunuz, hızlı bir şekilde makyajınızı tertemiz çıkarıyorsunuz. Ancak ben göz çevreme sürmeye korktuğum için hala o kısımda denemedim, kalan micellar suyumla ve pamukla çıkarıyorum göz makyajımı. Bunun dışında cildimi micellar suya göre biraz daha fazla kuruttuğunu gözlemledim. Cildi bu ürünle makyajdan arındırdıktan sonra nemlendirmek gerekiyor. Bu adımı da çoğu süslünün atlamadığını düşünürsek bir sorun olacağını sanmıyorum.

8 ocak 02:18


15. beğenip beğenmemekte kararsız kaldığım jel. aslında garnier'in micellar suyunu alacaktım ama onda da pamukla silme derdi olduğu için bu daha pratik geldi. artık bir yaştan sonra pamuk kullanarak makyaj silmeyle uğraşamıyorum. o nedenle hep makyaj temizleme yağı kullanıyordum. neyse ürün bir kere göz makyajını temizlemiyor. yani kesinlikle temizlemiyor. göz makyajından kastım da öyle rimel far değil bu arada. onları zaten çıkarmasını beklemiyorum ki makyaj temizleme yağı kullandığım dönemde de göz makyajını ayrı bir ürünle çıkarıyordum. ama bu ürün gözümün altına sürdüğüm kapatıcıyı çıkaramıyor (ürünü denediğim gün sadece bb krem ve gözaltı kapatıcısı kullanmıştım. göz makyajım yoktu). ama ten makyajını çıkarıyor. onda bir sorun yok. temizlik hissi vermiyor ve yapısı deterjan gibi olduğu için pek hoşlanmadım. ama dediğim gibi ten makyajını temizliyor. sonuç olarak yoklukta alınır. 

7 ocak 23:30

5

14. öncelikle bereketsiz olduğuna hiç katılmıyorum, mayıs ortasında kullanmaya başladım hala 4te 1i duruyor, ilk başlarda ürünü elimde köpürtüp yüzümü temizliyordum ve hiç memun kalmamıştım. sonra yüzümü iyice ıslatıp ürünü elime sıkıp önce krem gibi yüzüme sürdüm ve yüzümde köpürttüm sonuç mükemmel. en son kuzenimin nişanında yaptığım bol bol bazlı full makyajı 10 saniyede çıkarınca bu ürüne aşık oldum diyebilirim

micellar suyu da hala satın alıyorum ama çok nadir kullanıyorum

4 ocak 22:01

4

13. Hakkında bu kadar az girdi girilmesine şaşırdığım bence harika olan pratik bir makyaj temizleyici. Pratik deme sebebim micellar suyu gibi hem o hem pamuk sonra temizle vs uğraştırmaması.

Öncelikle cildim Çorak topraklardan hallice kuru ve hem egzamaya hem de sivilceye meyilli. Yüzümdeki makyajı hafif hareketlerle ılık su ile ıslatıyorum, sonra avucuma yarım pompa ürün alıp elimde köpürtüyorum(gizlinot: 1 pompada bence fazla ürün geliyor, zaten oldukça sıvı) en son gözlerim olmak üzere dairesel hareketlerle uyguluyorum tekrardan ılık suyla temizliyorum ve tertemiz oluyor cildim, tonik sürdüğüm pamuğa kalıntı gelmiyor. Cildim eğer o gün ekstrem kuruysa bu ürün geriyor, onun dışında kuruluk yaşatmadı. Kaş-kirpik dökmedi, sivilce yapmadı.

Burnum koku almamasına rağmen yoğurt-ilaç gibi bir kokusu var bu biraz rahatsız ediyor beni. Bir de bereketsiz denmiş ama zaten tek pompa ürün çok fazla, yeterince iyi köpürtürseniz yarım pompa çok rahat yetiyor. Kasımın başında almıştım yarısına bile gelmedim henüz.

Tam bir f/p ürünü.

3 ocak 14:42