yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • oylar (25)
  • medya (7)

  43. bir dönem herkesin elinde gördüğümüz ama şu an esamesi okunmayan ve hatta hatırlamakta da zorlandığım temizleme jeli. sessiz sakin ortadan kaybolmuş. 

  21 ocak 19:00

  2

  42. Garnier micellar çift fazlı temizleyici hoşuma gittiği için bir de bunu denemek istedim. Benim için sonuç hüsran. Günlük sür çık makyajı bile temizlemiyor. Waterproof rimelden bahsetmiyorum bile. Bitirene kadar mücadele verdim. Süngerlere , fırçalarla döktüm. Tavsiye etmem.

  1 mart 2020 22:37

  4

  41. Günlük makyajlarda bana mısın demiyor. Waterproof makyajları temizlemede ise sınıfta kalır.(haliyle) ama cilt gıcır gıcır oluyor gerçekten.sivilce yapmadı. tek sorunu aşşırı hızlı bitmesi ve gramajına göre fiyatını haketmemesi. pahalı yahu.

  1 mart 2020 21:49


  40. Makyaj temizleme rutinimin vazgeçilmezi. Kaç şişe bitti saymadım bir tık çabuk bittiğini kabul ediyorum ama indirimde fiyatı gayet uygun oluyor. Suya dayanıklı makyajımı bile temizlediğine şahidim. Ben ılık suyla eyeliner maskara ne varsa hafiften çözdürdükten  sonra elime iki pompa almak suretiyle fıçı fıçı gözlerimi hafiften ovuşturuyorum ve duruluyorum çok nadiren 2. kez tekrarladığım oluyor. Kendisiyle tanıştığımdan beri asla pamukla makyaj silmedim böyle çok daha pratik. 

  Yalnız yanınızda taşımak için kullanışlı bir ürün değil. seyahatlerde kullanayım derseniz başka bir kaba boşaltmanız gerekiyor çünkü kapağı akıtıyor. Çantayı mahvetmesini geçtim çılgınlar gibi ürün de ziyan oluyor.

  24 aralık 2019 00:32

  5

  39. İlk kutuyu bitirmeye yaklaşmışken artık yorum yapabilirim diye düşünüyorum.

  Göz mkyajımı hindistan cevizi yağıyla çıkartıyorum ve hemen ardından ıslattığım yüzüme bu jeli elimde köpürtüp sürüyorum. Bu şekilde kullandığımda 1 pompa tüm makyajımı çıkarmaya yetiyor, ardından tonikle geçtiğim zaman hiçbir kalıntı olmuyor. Ayrıca oldukça hafif bir yapıda, elimde çok köpürdüğü için sanki jel değil de köpük temizleyici kullanıyor gibi oluyorum.

  Çok yorgun olduğum bir gün fardan ve 2 kat maskaradan oluşan göz makyajımı da direkt bununla çıkarmayı denedim. 1 pompayla yüzümün tamamını yıkadım, gözlerimi ovuşturdum ancak maskarayı tam çıkaramadı. Yarım pompa daha alıp bu defa gözlerime odaklanarak yıkadım, maskaradan kalıntı kalmadı. Gözlerime girerse eğer biraz yakıyor, ben sıkı sıkı kapatıyorum ve çok bastırmıyorum makyajımı çıkarırken. Bu şekilde neredeyse hiç yanmıyor.

  Oldukça bereketsiz olduğuna kesinlikle katılıyorum. Yaklaşık 1 buçuk aydır haftada 6 gün kullanıyorum, kutuda oldukça az kaldı(gizlinot: 2 farklı yüz yıkama jeli kullanıyorum, sabah kullandığımı da aynı gün kullanmaya başladım ve ikisi de garnier. Bu süreçte onun daha yarısına gelmedim).

  Cildimde sivilceye neden olmadı ancak aşırı kuruttu. Kullandıktan sonra koşa koşa nemlendirici sürüyorum desem yeridir.

  Günlük makyajımda fondöten/kapatıcı kullanmadığım için bu konu hakkında yorum yapamam elbette. Ancak yaptığım makyajımı çıkarmasını oldukça başarılı buldum. Kesinlikle almaya devam edeceğim.

  29 ekim 2019 10:34 29 ekim 2019 10:36

  5

  38. Oldukça başarılı bulduğum ürün. Tek sorunu diğer girdilerde de arkadaşların belirttiği gibi çok hızlı bitmesi. Bu hızda biten bir ürünü daha büyük bir şişede satmalılar. Onun haricinde makyajı güzel çıkarıyor, neutrogena çift bazlı göz makyajı çıkarıcısı gibi yağlı bir his de bırakmıyor.

  19 ağustos 2019 13:51

  1

  37. Bir ara acele jel lazımdı, girdim mağazaya hassas falan yazıyor diye bunu aldım çıktım. Suyunu da beğenmiştim çünkü. Ama bu çok kötü bir ürün. Şişenin sonuna geldim. Gözeneklerim eskisine göre çok büyük, siyah nokta sorunlarım arttı ve sivilcelerim de arttı. Hatta alnımda bir çizgi vardı o da belirginleşti. Tek fark kullandığım temizleme jeli. Size tavsiyem böyle aceleyle bir drugstore jeli almanız gerekirse himalaya'nın beyazlatıcı etkili bir jeli vardı onu alın. Genelde geldiği gibi bitiyor sanırım o o yüzden bulup alamaamıştım o anda. En naziklerden biri o bence. Bu buram buram alkol kokuyor. Erkek arkadaşım kullandı bir kere (gizlinot: Banyoda ne bulursa kullanmak istiyo, kısacık saçına maske falan yapmış geçen gün bak ne güzel oldum diyo ahsjqhxjwdj) geldi bu etil alkol kokuyo dedi. O kadar belirgin yani. Makyajı da öyle aman aman bi çıkarması yok, normal yani.

  17 ağustos 2019 20:25


  1

  36. daha önceki girdilerde de yazıldığı gibi kuru cildi kupkuru yapan ve bana kalırsa makyajı da tam olarak temizlemeyen temizleme jeli. iki üç kere denedikten sonra maalesef devam edemedim, bana hiç iyi gelmedi.

  5 haziran 2019 12:21

  35. oldukça bereketli bir ürün, suya dayanıklı maskaralarda biraz uğraştırıyor ama onun dışında makyajı çok güzel çıkarıyor. normalden karmaya olan cildim için biraz geriyor ama f/p açısından çok güzel bir ürün.

  7 mayıs 2019 02:56

  34. Cildim yağlıdır genelde gün içinde özel malzemelerle burun kenarlarımı filan almaya çalışırım , bu ürünü kullandıktan sonra yüzümdeki yağı aldığını düşünüyorum , güzel temizliyor ama kokusundan haz etmedim , bi daha alır mıyım ? Pek sanmıyorum.

  2 kasım 2018 22:12 22 kasım 2018 15:59