3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (11)
  • medya (2)

37. Çağdaş markette gıda alışverişi yaparken kasa arkasında görüp, sepete attığım ürün. Havalar yeni yeni kendini gösterdiği ve benim kosusturmalarım başladığı için ilk kullanımdan itibaren çok mutlu olmuştum aldığıma, ufak bir terleme sonrası sıkmamla birlikte ortalama süreli kuruluk ve çok uzun süreli temiz ferah bir koku sağlıyor, son aylarda çantamın demirbaşı oldu.

4 ağustos 02:10

36. uydurma değil gerçek bir hikayeyle geldim süslüler! en yakın arkadaşım sürekli ter kokardı. banyodan çıkınca yarım saat içinde tekrar kokmaya başlardı. hiçbir parfüm o kokuyu bastırmazdı, deodorantları yetersiz kalırdı. geçen hafta evine gittiğimde kapıda sarıldık ve hiç ter kokmadığını fark ettim. odasına girince ise bu deodoranttan gördüm. artık bol bol sarılabiliriz canım dostumla :)

21 temmuz 01:52

35. Bunun roll-onunu kullanıyorum. Bence kurutma gibi bir durum söz konusu değil ama kıyafete bulaşmıyor. Ter kokusunu da engelliyor.

20 temmuz 18:53


5

34. ben 72h yazısını görünce başta saçma gelmişti, önceki gün sıkmıştım ve ertesi gün yenilemeyi unuttum ve ödüm koptu ter kokacağım diye ancak azıcık bile koku oluşturmadı. terlemeyi engellemiyor ancak koku oluşumunu kesinlikle engelliyor.

20 temmuz 17:29

3

33. Doğal ferahlık çeşidini kullanıyorum, gayet memnunum. Sadece sıktıktan sonra koltukaltım boncuk boncuk terliyor buna pek anlam veremedim.

Kızkardeşim de kullanıyor, şu sıralar kendisi eskisi gibi etkili olmadığından, gün sonuna doğru koktuğundan şikayetçi.

20 temmuz 14:32

32. Bu seriden tek memnun kalmayan benim sanırım. Hem ultra kuru hem de termal korumasını aldım. Hem roll on hem de sağlama almak için deodorantını aldım. Normalde koltuk altlarım terlemez ama koku oluşur. Yaz ayında bile değil kışın kullanmama rağmen 1 gün bile dayanmadı o ferah koku. Ben yine koltuk altımı kaldırdığımda o kokuyu aldıktan sonra neye yarar ultra kuru olması..

20 temmuz 14:02

31. İçeriğinde radyoaktif madde mi var bilmiyorum ama saf&temiz olanı yürüyüşmüş, spormuş falan dinlemiyor, kokuyu önlüyor.

Lazer sonrası hiç yaşamadığım kadar terlemede koku sorunu yaşıyorum. 

Genelde de içerik insanıyımdır, temiz olsun içeriği diye hep araştırırım ama koku konusunda dara düştüğümden herhalde ve evdeki diğer deodorantlar bunun kadar etkili olmadığından içinde ne var umursamadan hunharca kullanıyorum, sonum hayrolur umarım.

En etkili hali duştan sonra hemen kullanmak bilindiği üzere, bu haliyle insanı 48 saat götürmüyorsa da bi 12 saat etkisi kesin var. 

20 temmuz 13:56 20 temmuz 13:59


5

30. Kokusu pek mükemmel sayılmaz fakat performans süper. Ben baya kuru kaldım bu ürünü kullandıktan sonra. Fiyat zaten çok uygun. Alınız efenim.

18 temmuz 23:47

29. kokusu güzel ama içerigi biraz üzüyor

18 temmuz 01:35

5

28. Ultra kuru- arindirici etki roll on versiyonu (mint yesili kapakli olan) suana kadar kullandigim en iyi deodorant kesinlikle. Koku acisindan hicbir deodorantla sikinti yasamadim ama kuruluk hep sikintiydi ve careyi bu urunde buldum. 

17 temmuz 12:03 17 temmuz 12:05