3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et

2018-09-21 22:00:00 tarihli Canım Kendim İçin Garnier Mineral Çekilişi Başladı! sonuçlandı. talihliler: brunetteb, frbz, chemisella, siyamannesi, alkaseltzer666, drs, 1gelin2anne, elieenn, miyamiya, nettermavisi, holabb, hermione granger, kirmizibulut, rondinella, acab, kedili kadin, thelaik, birikram, tdemir, clarasesemann, neus, i dont fucking care, mosbiusdesign, seydaakgul

hediyeleri, 24 talihli arasından adres, ürün seçimi ve iletişim bilgileri formunu en hızlı dolduran 20 kişi kazanacak.

bir sonraki çekilişte görüşmek üzere. sevgiler.

  • girdiler (48)
  • oylar ()
  • medya (2)

48. Bedava dağıtmasalar, herkes düzgün yorumlasa aslında koşa koşa kimse gidip boş yere para vermez. Roll on'unu denemek için aldım. Tek kelime ile berbat. Ne kuruluk ne koruma ne ferah koku. Neyseki indirimde almıştım da verdiğim paraya acımadım.

2 saat önce

3

47. Roll on olanı aldım ama ben içerik konusunda hassas olduğum için kullanamadim, kokusu güzel

20 eylül 11:05

46. turkuaz kapaklı olanını kullanıyorum ve bu zamana dek kaç kutu bitirdim sayamadım. oldukça işe yarıyor, kokudan eser yok. sadece parfüm tarzı kokulara alerjim doluğu için sıktıktan hemen sonra odadan koşarak uzaklaşıyorum sonra da üzerime tişört geçirince kokusu burnuma gelmiyor zaten

17 eylül 22:05


45. Mavi kapaklı olanlarını kullandığım saf ve temiz hissettiren deodorat. ben parfüm parfüm kokan deodorantlardan hoşlanmıyorum, hafif ve ferah bir etki bırakanlar benim tercihim. bu sebeple ürünler benim isteğimi karşıladı. sıkıldığı zaman ortamı dumana boğduğu doğru ama, ben sıktıktan sonra ileriye doğru koşuyorum. (gizlinot: swh)

17 eylül 09:39

4

44. termal koruma olan versiyonunu severek kullandığım deodorant. fiyatının son hali ne durumda bilmiyorum ama ben indirimde 8 liraya almıştım. kokusu muhteşem ve kalıcı. terlemeyi azalttı ama bitirmedi. zaten sıfırlamasına gerek yok benim için. kardeşim de severek kullandı.

2 hafta önce de yakın arkadaşlarımdan birinin nişanı vardı. nişan elbisesini giydikten sonra bu deodorantı kullandı. hatta ojeleri bozulmasın diye ben sıktım ona :D hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama mavi ya da yeşil kapaklıydı. o kadar saate ve oynamaya rağmen iyi idare etti.

kısacası en azından bir kere şans verilebilir bir ürün.

16 eylül 22:20

43. Havalar serinken kullanıyordum ve bir problem yaşamadım. Fakat ne zaman ki havalar ısındı, yazı hissettik ürünün koruması yetmemeye başladı. 72 saati bırakın 6 saat bile sürmedi. Terlemeyi önlemesini beklemiyordum. Beklediğim ter kokusunu önlemesiydi. Ürünü kullanıp sıcakta bir-iki şart dışarıda kalınca tabiri caiz ise leş gibi ter kokusu oldu. Islaklığı önlemeyi vaadini de yerine getiremedi ürün. Tek artı noktası alerjik reaksiyona sebep olmaması oldu.

16 eylül 19:55

42. pembe kapaklısını kullanıyorum uzun süredir. Çok güzel bir çiçek kokusu var. Annem geçen gün parfüm sandı hatta. Keşke parfümü de olsa. (gizlinot: Ayrıca terledikçe koku daha güzel yayılıyor sanki etrafa )

16 eylül 09:21


41. Kokusu yogun. Parfum gibi de kullanilabilir gun icinde kokusu kalici. kendi parfumumu kullanmak istedigim gunlerde de zaten roll on kullaniyorum onun disinda severek kullaniyorum teri onlemesini ve kapagindaki kilidi sevdim.

14 eylül 16:33

40. Çok tortulu sıkarken boğazıma kaçıyor nefes alamıyorum. Balkonda filan sıkıyorum. Etkisi ise tartışılır. Çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim ben.

1 eylül 23:03

39. Bu yazın kurtarıcısı oldu benim için kokusu çok taze ve hiç baymadı.Kalıcılığı 12-13 saat arası dayanıyor günde bir kere tazelemek yetiyor.

1 eylül 16:19