3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • oylar (47)
  • medya (3)

76. Saf temiz roll on versiyonunun koltuk altımda ağrı ve şişkinlik yaptığı deodorant. 

Çöpe attıktan sonra, raflarda görÜnce bile kaçar oldum. 

4 kasım 22:44

3

75. Pembesini kullanıyorum, evet kokuyu önlüyor ama vaad ettiği leke yapmamayı yerine getiremedi. Beyazlarım sapsarı oldu, siyah atletlerim beyazladı resmen. Ve kullandığım zaman sanki o gaz bulutunun içinde boğuluyorum. Nefes almak mümkün değil, hele de astımı olan beni zorluyor. Bir rexona değil benim için. Fena değil ama bir daha almam sanırım.

20 ekim 17:48 20 ekim 17:49

74. güzel kokmak için kullanılan aletlerden biri. sıkıyorsunuz üzerinize pıskırıyor. bilinenin aksine terlemeyi değil ter kokmayı önler ama bu da sonsuz bir süreye tekabül etmez. ben bu markanın bu ürününün kokusunu çok beğeniyorum ferah bir kokusu var ağır değil. bir sürede üzerinizde kalıyor ve ter kokusunu maskeliyor.

19 ekim 14:03 20 ekim 21:26


73. sol frame'de sabit ürün. hiç ama hiçbir işe yaramıyor bende. bir de kötü diyenleri eksiye boğmuşlar, sanki herkesin tecrübesi aynı olmak zorunda...

17 ekim 13:05

72. yaz ayları dışında çok terlemesem de günde 4-5 defa deodorant sıkmazsam ahırda yaşıyor gibi kokacağımı düşünürüm yıllardır. bu sebeple de sıkı araştırıyorum deodorantları ama ne yalan söyleyeyım içinde şu olmasın bu olmasıncı değilim. doğal olarak piyasadaki ucuzdu normal fiyatlıydı fresh kokan pudralı (pudrasız olursa asla teri tutmayacak gibi geliyor bana) bütün deodorantları denemişliğim var. Bunu da bir deneyeyim dedim (pudrasız gerçi ama olsundu) çok tuhaf bir ürün. öncelikle kesinlikle teri ve kokuyu tutmuyor. pek alerjik olmayan cildimi de bir güzel kaşındırıp kızarttı. özellikle koltukaltınızı jilet ya da tüy dökücü ile alıyorsanız asla önermem. canınızı yakar. kokusu tuhaf teri tutmuyor ve kaşındırıyor. 10 üzerinden sıffffffır

12 ekim 03:01

71. Saf&temiz olanının sprey versiyonunu kullanıyorum. Şimdiye kadar kullandığım deodorantlar içinde terlemeyi en iyi önleyen bu oldu diyebilirim. Oldukça ferah bir kokusu var. En sıcak yaz günlerinde bile beni idare etti.

11 ekim 21:39

70. Deodarantı ayrı, roll-on’u ayrı güzeldir. Güzel bir kokusu var ve de ter kokusunu engelliyor.

11 ekim 01:45


69. Içinde aluminyum olduğu için sadece tişört üstünden sıkıyorum.neden aldın diyeceksiniz 45 dereceye kadar etkili olduğundan hem roll-on hem de üstten bunu sıkıyorum,çift dikiş oluyor.ancak kokuyu önlüyor.

9 ekim 17:37 25 ekim 16:44

1

68. Deodorant kullanmasam bile çok fazla ter kokmadığım halde bu deodorant denilen küflü şey beni bitirdi. Resmen sıktığım gün sanki küf veya rutubet gibi kokuyordum. İğrenç bişey kızlar hiç tavsiye etmem. İlk defa böyle bişeyle karşılaştım.

9 ekim 00:45

67. renk bırakmayan roll-onunu kullandım. kuru tutuyor gerçekten. renk de bırakmıyor ancak o kadar çok kurutuyor ki kullanmadan önce altına nemlendirici sürsem dahi koltukaltımda kaşıntıya sebep oluyor. aşırı terleyen kişiler için daha uygun bence.

9 ekim 00:43