3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
çekilişin sonuçlanmasına
Gün
Saat
Dakika
Saniye

çekilişe katılabilmek için yazarlığınız onaylanmış olmalı

Tüm gün kuru ve ferah hissetmek için banyoda su ve sabundan sonra Garnier Mineral kullanan Elvin Levinler'e kulak ver, tüm gün kuru ve ferah hisset! Çünkü Garnier Mineral içeriğindeki doğal ıslaklık emici mineral sayesinde ıslaklığı sünger gibi emer, sana ve cildine rahat bir nefes aldırır! #CildinNefesAlsın


  • girdiler (48)
  • oylar ()
  • medya (2)

48. turkuaz kapaklı olanını kullanıyorum ve bu zamana dek kaç kutu bitirdim sayamadım. oldukça işe yarıyor, kokudan eser yok. sadece parfüm tarzı kokulara alerjim doluğu için sıktıktan hemen sonra odadan koşarak uzaklaşıyorum sonra da üzerime tişört geçirince kokusu burnuma gelmiyor zaten

17 eylül 22:05

47. Mavi kapaklı olanlarını kullandığım saf ve temiz hissettiren deodorat. ben parfüm parfüm kokan deodorantlardan hoşlanmıyorum, hafif ve ferah bir etki bırakanlar benim tercihim. bu sebeple ürünler benim isteğimi karşıladı. sıkıldığı zaman ortamı dumana boğduğu doğru ama, ben sıktıktan sonra ileriye doğru koşuyorum. (gizlinot: swh)

17 eylül 09:39

4

46. termal koruma olan versiyonunu severek kullandığım deodorant. fiyatının son hali ne durumda bilmiyorum ama ben indirimde 8 liraya almıştım. kokusu muhteşem ve kalıcı. terlemeyi azalttı ama bitirmedi. zaten sıfırlamasına gerek yok benim için. kardeşim de severek kullandı.

2 hafta önce de yakın arkadaşlarımdan birinin nişanı vardı. nişan elbisesini giydikten sonra bu deodorantı kullandı. hatta ojeleri bozulmasın diye ben sıktım ona :D hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama mavi ya da yeşil kapaklıydı. o kadar saate ve oynamaya rağmen iyi idare etti.

kısacası en azından bir kere şans verilebilir bir ürün.

16 eylül 22:20


45. Havalar serinken kullanıyordum ve bir problem yaşamadım. Fakat ne zaman ki havalar ısındı, yazı hissettik ürünün koruması yetmemeye başladı. 72 saati bırakın 6 saat bile sürmedi. Terlemeyi önlemesini beklemiyordum. Beklediğim ter kokusunu önlemesiydi. Ürünü kullanıp sıcakta bir-iki şart dışarıda kalınca tabiri caiz ise leş gibi ter kokusu oldu. Islaklığı önlemeyi vaadini de yerine getiremedi ürün. Tek artı noktası alerjik reaksiyona sebep olmaması oldu.

16 eylül 19:55

44. pembe kapaklısını kullanıyorum uzun süredir. Çok güzel bir çiçek kokusu var. Annem geçen gün parfüm sandı hatta. Keşke parfümü de olsa. (gizlinot: Ayrıca terledikçe koku daha güzel yayılıyor sanki etrafa )

16 eylül 09:21

43. Kokusu yogun. Parfum gibi de kullanilabilir gun icinde kokusu kalici. kendi parfumumu kullanmak istedigim gunlerde de zaten roll on kullaniyorum onun disinda severek kullaniyorum teri onlemesini ve kapagindaki kilidi sevdim.

14 eylül 16:33

42. Çok tortulu sıkarken boğazıma kaçıyor nefes alamıyorum. Balkonda filan sıkıyorum. Etkisi ise tartışılır. Çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim ben.

1 eylül 23:03


41. Bu yazın kurtarıcısı oldu benim için kokusu çok taze ve hiç baymadı.Kalıcılığı 12-13 saat arası dayanıyor günde bir kere tazelemek yetiyor.

1 eylül 16:19

40. kuruluk etkisi çok fazla olmasada koku olarak çok güzel:)Kuruluk için bir rolon keşfettim çok iyi işe yarıyor

1 eylül 14:55

39. marmara sıcağına dayanabilen deodoranttır.

saf ve temiz olanına sahibim ve kokusu cidden muhteşem. bayram sabahı sıkmıştım ilk kez sabah 6'dan akşam üzeri 7'ye kadar gerek koku gerek kuruluk olarak performansı beni tatmin etmiştir. keşke içerik konusunda da tatmin edebilseydi (gizlinot: alüminyum var içeriğinde) diyorum ve kullanmaya devam ediyorum.

31 ağustos 23:21