3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
çekilişin sonuçlanmasına
Gün
Saat
Dakika
Saniye

çekilişe katılabilmek için yazarlığınız onaylanmış olmalı

Garnier Nem Bombası Kağıt Yüz Maskesi; hyaluronik ast içeren formülü ile cildini nemlendirir, canlı bir görünüm kazandırır ve ışıltı verir. Sen de neme doymuş bir cilt için Meryem Can'a kulak ver, canım kendim, yine harika yaptım dediğin anılarını bizimle yorum olarak paylaş! Anını anlatırken #CildinNemeDoysun ve #CanımKendim etiketlerini eklemeyi unutma! :)


  • girdiler (11)
  • oylar ()
  • medya (10)
3

11. ilk çıktığı zamanlar çok severek birkaç tane kullandığım maske. üstelik indirim de beklemeden satın alıyordum. yanlış hatırlamıyorsam 12 liradan aldım hep.

hep ertesi gün önemli bir şey varsa, cildim çok kuruysa ve iyi görünmek istiyorsam kullandım. çünkü etkisi kısa süreli. uyumadan önce kullandım ve bayağı kuruyana kadar beklettim. hatta kağıdı çıkardığımda yüzümde bazen yastık izi gibi iz oluyordu :D 1 - 1,5 saat bekletmekten bahsediyorum. çünkü içerisinde çok fazla ürün var. o üründen 2 kağıt maske daha çıkar bence. maskeyi çıkardığımda ise yapış yapış kaldı cildimde. öylece uyudum. sabaha cildim çok nemlenmiş de böyle dolu dolu görünüyormuş gibi oluyordu. yanaklarımdan kilo almışım gibi sanki. daha canlı duruyordu yani.

ilk zamanlar kağıt maske kullanmanın hevesiyle mi nedir, sevmiştim ama 5-6 kullanımdan sonra almadım. bi kere tek kullanımlık olduğu için ucuz gibi görünüp pahalıya geliyordu. o yapış yapış his de uyurken bile hoş değil.

16 eylül 22:30

10. kuru cildime yapıştırıp 15-20 dk bekledim, çıkarıp fazlalıklarını pamuk yardımı ile alıp bekledikten bir süre sonra yüzüme sadece parlaklık ve nem etkisi verdi, zaten tek vaadi de bu şekilde.

13 ağustos 15:18 17 ağustos 14:29

9. bende sivilce yapmadı ama pek bir etkisini de görmedim açıkası. çok daha güzel maskeler var. bir daha almayı düşünmüyorum.

27 nisan 19:14


8. Bende hiç bir etkisi olmayan yapış yapış bir maske. Sayesinde yüzümdeki sivilcelerden kurtulamadan yenileri eklendi. 

27 nisan 14:03

7. Kullandıktan sonra "E bunun nemlendirmesi nerede?" dedirten maske. Hiçbir etkisini göremedim.  Tekrar almam.

27 nisan 12:23 8 ağustos 16:35

2

6. tırt bir maske. cildi yapış yapış yapıyor. bir iki kullandım. daha da almam. sivilce konusuna bir şey diyemeyeceğim. ben dikkat etmemiştim kullanırken.

27 nisan 12:03

5. indirimde 6-7 stokladığım annemle birlikte kullanırız dediğim maskedir. bir kere annem kullanamadı yapış yapış, dedim ben kullanayım. ama her garnıer ürünün yaptığı gibi buda sivilce yaptı ertesi sabaha yan yana çıkmış '3 üç ü ç ' sivilce ile uyandım. diğerlerini hemen kuzenim istedi, ona verdim. o memnun kullanıyor

27 nisan 09:50


4. Pek beğenmiyorum bu ürünü. Şöyle ki tek maskeyle bir hafta nem iddiası olan bi ürün olmasına rağmen sadece maskeyi yaptığım gün cildim nemli kalıyor. Ertesi gün o etki geçiyor. Bir günlük etki için de 8 9 lira vermek gereksiz geliyor bana. Ha akşamına özel davet, buluşma vs şeyler için ideal olabilir.

27 nisan 00:47

3. Maske uygulandığında yapış yapış bir his bırakıyor ve cildi resmen kızartıyor. Nem desen pek yok. Hiç beğenmedim. Fiyatını asla haketmiyor. elimde 2 tane daha var. Kullanmayacağım, birilerine veririm.

26 nisan 23:14

2. bugün ikinci kez denediğim maske. maskeyi çıkardıktan sonra cildim ferahlamadı açıkçası. yumuşak ve nemli de hissedemedim. bir daha almayı düşünmüyorum.

26 nisan 23:07