sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • oylar (41)
  • medya (10)

  45. Son gelen zamlarla fiyatı göğe çıkan ve indirimsiz fiyatını asla hak etmeyen maske. 

  Neden 15 dakika yüzümde kaldıktan sonra çöpe atacağım bir parça peçeteye 15 lira vereyim? 

  Ayrıca kullanırken “yahu yazık ben bunu 5 kez kullanırdım” diye hayıflanmadan edemiyosunuz çünkü dolu dolu vıcık vıcık bir maske.  Yüzünüzün emdiği falan da yok, açtığınız haliyle çöpe gidiyor.

  Bunu böyle satacağına, maske kağıtlarını 10lu olarak ayrı pakette sat,içindeki maskeyi çoklu kullanıma uygun kavanoz gibi bir şeyde sat. Biz birleştirip kullanalım. Severiz zaten böyle alengirli şeyleri. Ziyan oluyor gerçekten.  

  Fiyatı 3-4 lirayken kendimi şımartmak için kullanıyordum da 15 lira verilecek bir ürün değil.

  Cildiniz nemlensin istiyosanız bunun yerine 20-30 liraya  sudo krem alıp onu 15-20 kere maske olarak kullanmak hem daha etkili hem daha ucuz bir yöntem. 

  23 mayıs 15:57

  44. Cildim kuruya dönük karma.

  Kullandıktan sonra cildimde bir yumuşaklık ve nem hissi oluyor ama ertesi gün durum yine aynı.. Ayrıca kullandıktan sonra yapışık bir his bırakıyor ama birkaç saate o his kayboluyor. 

  Yani sadece günü kurtarıyor, uzun vadede bir etkisini göremedim..

  21 mayıs 19:35

  43. Kuzenimin düğününe giderken ışıltı vermesi için kullandım fakat çıkardıktan sonra yüzümü yapış yapış yaptı. Garnier’den çok fazla bi bekletim de yoktu zaten. Çıkardıktan sonra yüzümü nemli bir mendille temizledim yapışkanlı öyle geçti kuru ciltliyim ertesi güne kadar bile nem vermedi birdaha almam. 

  21 mayıs 15:29

  2

  42. nemlendirme etkisi dediği şey yapış yapış bırakmak herhalde. bu markanın maskeleri ile aram hiç iyi olmadı zaten. beklentim yoktu. bir daha almam.

  20 mayıs 20:22

  41. kağıt maskelerin hala ne işe yaradığını çözemedim ama kullanmayı seviyorum.fakat bu maskenin en azından kullandıktan sonra anlaşılabilecek bir nemlendirme etkisini görmek istiyor insan ama o da yok malesef.belki indirimde sırf keyiften kullanılabilecek bir ürün.bir daha almam.

  20 mayıs 20:02

  2

  40. Hassas ciltli biri olarak biraz korkarak yaklaşırım maskelere. Özellikle de bu markanın tüm ürünlerine. Bir deneyeyim şu sıra evdeyken dedim ve öyle aman aman arkasında yazdığı kadar bir etkisinin olduğunu kesinlikle görmedim. Evet alerji ya da hassasiyet yapmadı. Bir haftalık nemlendirir diyor üstünde, külliyen yalan. Zaten öyle bir şeyi benimsin diyen bir maske yapamaz, çok uçmuşlar pazarlarken. 

  Nemlilik hissiyatı ertesi güne kadar sürüyor. Maske ciltten çıktığı an Evet bir parlama kesinlikle oluyor. 

  Cilt bakım rutinime eklemem ama özel bir gün öncesinde tabiki kullanılabilir. Gerçi rezalet kokuyor yani öyle böyle değil çok kötü kokuyor. Zaten harika bir ürün olsaydı bile inanın o kokusu yüzünden bile olsa asla bir daha almazdım, almayacağım da. Aman aman bir etkisini de görmedim, kötü de kokuyor. Daha iyi alternatifleri kesinlikle var.

  10 şubat 01:25

  39. Geçenlerde denedim hiç beğenmedim diyebilirim. Ertesi günü hemen iki üç tane yüzümde sivilce çıkarttı. 

  5 şubat 13:32

  38. kesinlikle bir işe yaramayan ürün. cildim kurudur. nemlendirmesi için denemek istedim ama yok. sanki nem maskesi değiil de yüzüme öyle sıradan bir kağıt koymuşum gibi. açıkçası vaatlerini yerine getirmeyen bir ürün.

  18 ocak 23:20

  37. dün ilk defa denediğim maske.

  ben genel olarak kağıt maskeleri özellikle kil maskesinden sonra uygulamayı çok seviyorum, kil maskesinin kuruttuğu cilde nem kazandırmak için. bu maskeyi de aynı şekilde uyguladım ve sevdim diyebilirim. cildim oldukça hassastır ve bu ürün herhangi bir hassasiyet yaratmadı. arkasında 15 dk bekletin diyor ama ben 30 dk bekledim çünkü içinden çok fazla ürün çıkıyor. hatta maskeyi çıkardıktan sonra paketin içinde kalan ürünü de cildime yedirdim. cildimi orta seviyede nemlendirdi, biraz yapış yapış yaptı ama inanılmaz pürüzsüzleştirdi ve yumuşacık, dolgun bir cilt bıraktı geriye. şu anlık sivilce gibi bir şey de yapmadı ve cildim hala yumuşak. indirim zamanlarında denenebilecek bir maske olduğunu düşünüyorum.

  29 aralık 2018 10:53

  36. Biri mavi biri beyaz üst üste iki üründen oluşuyor bu maske. Yüzünüze beyaz kısmı yapıştırıp mavi kısmı dışa bakıyor. Maskeyi oturttuktan sonraysa mavi kısmı çekip çıkarıyorsunuz. Zor gibi ama uygulaması basit merak etmeyin. Maske yüzde 15 dakika bekletiliyor. Daha sonra ise yüzde az bir ürün kalıyor daha sonra cilt çok kuruysa onu da emiyor. Emdikten sonra ise cilt gerçekten ışıl ışıl parlıyor ve yumuşacık oluyor. Cilt öyle parlasa ne fondötenle kullanılır ne highlighter...

  Ancak ufak sivilce yapabiliyor o kadar da olsun aşırı güzel ve etkili en azından o gün için.

  16 aralık 2018 13:43