4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar ()
  • medya (4)
5

14. Karma cildimde özellikle düzenli kullanımda çok etkisini gördüm. Haftada 3 defa olacak şekilde bi süre kullandım. Öncesinde cildimi temizleyip ardından bu kağıt maskeyi kullandım ve çok memnun kaldım. Ancak tek kullanımlık olduğu için aylık maliyeti 120 tl gibi bir şeye denk geliyor ki gerçekten çok fazla

16 eylül 22:44

13. Ben kullandıktan sonra herhangi bir etkisini göremedim. O yüzden bir daha almadım ve almayı da düşünmüyorum.

11 temmuz 16:55

3

12. Kullandıktan sonra 1-2 gün nem verdiği ve cildin daha canlı göründüğü doğru. Ancak etkisi uzun sürmüyor. İndirimde yakalanırsa alınabilecek bir ürün benim için. 

11 temmuz 13:06


11. Etkisi neredeyse yaklaşık 1 saat sürüyor. O da vıcık vıcık maskenin ta kendisi oluyor. Bu maske ilebakım yapıp nefis fondötenimi süreyim diyorum yok olmuyor. Kaşındırıyor, alerji gibi kızarıyor. Sevemedim..

4 mayıs 00:10

10. bütün garnier ürünlerinin bende yaptığı allerjik reaksiyonu bu da yaptı. etkisini de göremedim. tabi ki kağıt maskeden mucize beklemiyoruz ama en azından nem verseydi iyiydi.

3 mayıs 13:52

9. Benim de geçen gün gratisten merak edip aldığım üründür. Dönem dönem cildimde pul pul bir görünüm oluyor. Öyle bir dönemimde şans verdim. Fakat aman aman bir nem vermedi cildime . Kağıt maske olarak bir ara missha nın ballı kağıt maskesini kullandım. O daha iyiydi kesinlikle. Bu ürünü tekrar tercih etmeyeceğim.

3 mayıs 13:33

8. Çoğu kağıt maske gibi bu da yüzüme büyük gözlerime küçük geldi, nasıl orantısız bir suratım varsa artık... Bir de Garnier ürünleri bende alerji yapıyormuş buna artık kesin emin oldum, ne zaman kullansam gözlerim yanıyor ve yüzüm çok garip görünüyor :(

3 mayıs 09:14


7. ufacık bile bir etkisi olmadı. ne aydınlık görünüm, ne nemli his. sabah kalktığımda tek hissettiğim "bu ne lan dünün aynısı" oldu

3 mayıs 09:11

6. Sivilceye aşırı meyilli olan sürekli sivilce problemi yaşadığım bir cildim var.Haliyle sürekli kurutucu bir şeyler kullanıyor oluyorum.Hiçbir nemlendirici yeterli gelmiyormuş gibi hissettiğim için bu maskeyi denemek istedim.Ama hiç övüldüğü gibi bir nem etkisi yapmadı hatta minik bir sivilceye de neden oldu.Yani gece maskeyi yapıp yattım sabaha sivilcem vardı.

16 şubat 00:21

5. Şimdiye kadar iki kez kullandığım, bıraktığı hissi sevdiğim kağıt maske. Sevgililer günü indirimi sebebiyle migrostan yarı fiyatına aldım.

12 şubat 00:05