yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • oylar (6)
  • medya (11)

  1. zannediyorum ki 2-3 çeşit var. benim elimdeki karmadan yağlıya dönük ciltler için olandan. iddiası şu, yağlanmayı geciktirmek, 24 saat nemli tutmak. sonuç: ehhh. bir kaç zamandır kullanıyorum, tek artısı yağlandıracağını düşünmeden yüzüme sürebilmek. yağlanmasını engellemek konusunda pek başarılı değil açıkçası. ama çok da kötü değil.

  2 temmuz 2014 10:10

  2. Böyle amaçsız bir krem yok herhalde, karmadan yağlıya dönük ciltler için olanını kullanıyorum diğerleri de öyle mi bilmiyorum ama bu köpük yapıda tamam iyi hoş ama sürdükten sonra sanki yüzünüze mumsu tabaka oluşmuş gibi

  hissediyorum dağılmıyor krem resmen, tamam yağsız ama dağıtamadıktan sonra ne anladım bu işten!!

  YüZümün nemlendiğini kesinlikle hissetmiyorum, yağlı ciltliyim diye bazı bloggerların dediği gibi nemlendirici kullanmayalım mı???

  Bu kremi kullandıktan sonra yüzümde minik yağ butonları da oluştu, resmen nefret etmişim üründen.

  fiyatı çok uygun diye düşünebilirsiniz ama bana göre bir kuruşu haketmiyor çok açık ve Net söylüyorum.

  21 kasım 2014 01:11

  3. Garnierın yağlı ciltler için olan nemlendirici kremi

  İçinde paraben bulunmuyor

  su bazlı bir krem

  babe onarıcı kremle dönüşümlü olarak kullanacağım için çok da bir etki beklemiyorum nemlendirsin sivilce yapmasın yeter. Ayrıca kutusu çok cici

  içeriği benzer kremlere oranla daha temiz

  50 ml ürün 8.90 fiyata aldım.

  2 haziran 2015 16:38


  4. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum bu ürünü,sivilce yapmadan nemlendiriyor fakat matlaştırıcı bir özelliği yok,makyaj altına rahatlıkla kullanılabilecek,hafif formüllü bir yapısı var.

  2 haziran 2015 17:04

  5. Bir kaç hafta önce alıp bir süre kullandığım ürün. Garnierin genelde çoğu ürünü başarılı olduğunu düşünüp İçerisinde paraben olmadığını matlaştırıcı etkiye sahip olduğunu da görünce alıp bir denemek istedim. Günlük cilt bakımımdan sonra günde iki kez kullandım. Ürün nedense ciltte yapış yapış bir his bırakıyor. Sanki yüzünüzü bir tabakayla kaplamışsınız gibi hissettiriyor. Mat bi görüntü sağladığı da malesef çok söylenemez.

  2 haziran 2015 17:06

  6. Ben de yaklasik iki aydir kullaniyorum bunu. Yapis yapis oldugu dogrudur ama matlastirdigini da gozlemledim ben nedense. Fakat benim asil sikintim yapiskan his birakmasi degil yuzumu yakip gecmesi. Ferahliktan diyemeyecegim kadar cok yaniyor suratim bunu surunce. O yuzden artik elim pek gitmiyor, daimi tercihim neutrogena oil free nemlendirici(gizlinot: o da yapis yapis, ama ben oyle seviyorum herhalde anlayabilmis degilim )

  2 haziran 2015 18:37

  7. Benim memnun olduğum krem. Cildim karma, sürdükten sonra birkaç dakika içinde emiliyor. Yüzümü temizleme jeliyle yıkadıktan sonra kuruyup pütür pütür olan ağız çevremi, yanaklarımı iyi nemlendirip o görüntüyü alıyor o yüzden de makyajımın altına kullanıyorum mutlaka.

  2 haziran 2015 21:52


  8. saf ve temiz 3'ü bir arada ile bir pakette aldım. günlük temizlik sonrası nemlendirici olarak kullandım bana yeterli geldi. kokusu ağır değil. yalnız arada cilt tipim dolayısıyla nemlendirici özelliği daha çok olan sebamed sürüyorum, alnım çok kuruyor.

  19 ağustos 2015 12:03 21 ekim 2015 15:25

  9. Karmadan yağlıya dönük ciltler için olanını kullanıyorum çünkü yağlı olsun ya da olmasın, cildimin özelliğinden dolayı burnum hep parlar ve bu ürünün vaadettiği bir diğer özellik de matlaştırması.

  Öncelikle ambalajını çok dandik buldum. Hafif bir plastik. Ürün ise yeşil renkli ancak kremden çok jel gibi. Su bazlı oluşu yağlanmayı bir nebze önler nitelikte ama parlamayı maalesef engelleyemiyor. Alma sebebim buydu ama olsun. Yaz günü yüzümü kızarmış patatese çevirmediği ve bana göre yeterli nem sağladığı için memnunum. hEle o ilk sürdüğümde verdiği serinlik hissi...

  Bu arada ben kokular konusunda çok hassasımdır ve bu ürün bence aşırı derecede parfümlü. Yine de sürdükten sonra rahatsız etmemesi ve kutudaki kadar yoğun gelmemesi güzel bir şey.

  19 ağustos 2015 19:23 28 ocak 2016 20:42

  10. Matlaştırma kısmı hikaye olsa da nemlendirici özelliğini ve yumuşaklığını çok sevdiğim sorbet. yorumlarda yapışkan bir histen bahsedilmiş, çok şaşırdım. bende hiç yapışkanlık yok, anında emiliyor ve yumuşacık yapıyor. ayrıca gün boyunca belli bir miktar yağ dengesi de sağlıyor. makyaj altına da güzel bir baz. normalde garnier ürünlerini sevmem. bir şu kremin bağımlısıyım.

  6 kasım 2015 09:34