yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (311)
  • oylar (75)
  • medya (8)

  1. Şimdiye kadar kullandığım ürünler arasında siyah noktalarım üzerinde en etkili olan yoğun kıvamlı yüz temizleyici / peeling / maske. Ambalajında üç farklı kullanım şekli şu şekilde tarif edilmiştir:

  "temizleme: ıslak yüzünüze nazikçe yedirerek uygulayın ve su ile durulayın. Günlük olarak kullanın.

  Peeling: ıslak yüzünüze dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın ve su ile durulayın. Günlük olarak kullanın.

  Maske: yüzünüze uygulayın, kuruması için üç dakika bekleyin ve su ile durulayın. Haftada 2-3 kez tekrar edin."

  Gördüğünüz gibi esasında temizleme ve peeling tamamen aynı şekilde ve sıklıkta uygulanıyor. Ürürnün ismi hafif falsolu yani.

  Bitkaç denemeden sonra Ben bu yöntemlerden cildime en uygun olanının maske olduğuna karar verdim. Zira günlük kullanım için fazla sert ve aşındırıcı geliyor cildime. Kuru cilde maske olarak sürüldüğünde su ile temizlemesi kabus olduğundan banyoda uyguluyorum, banyoya girdiğimde ilk iş bunu yüzüme ve kulak arkalarıma sürüp saçımı falan sabunluyorum, biraz cildimde bekletiyorum, sonra da foşur foşur yıkıyorum. Banyo sonrası da hafif bir nemlendirici ile azıcık kuruyan cildimi toparlıyorum.

  25 ağustos 2013 23:14

  2. maske olarak kullandığım, ferahlatan, yağı emen gayet güzel ürün. cildi berraklaştırıyor.

  25 ağustos 2013 23:26

  3. üç adımlı cilt temizliğini bir tüp içinde sunan garnier ürünü .

  hafif islanmış cilde uygulandığında temizleme; nemli cilde uygulandığında peeling; uygulanıp bir süre kurumaya bırakıldığında kil maskesi görevlerini gören oldukça başarılı bir malzeme. yıllar önce reyonda görüp mera edip deneme amaçlı almıştım, sonra banyo dolabımın vazgeçilmezi oldu.

  multi-tasking özelliği nedeniyle özellikle seyahatlerde çanta hazırlarken oldukça işlevsel.

  22 eylül 2013 15:57

  4. bende ne yazık ki hiçbir işe yaramayan, hatta sivilceye neden olan, belki bana uymamıştır diye düşünüp arkadaşıma verdiğim ürün.

  22 eylül 2013 19:49

  5. para tuzağı. net

  23 eylül 2013 09:18

  6. kuru cildi bile yağlandırabilme özelliğine sahip ürün. bu iyi bir şeymiş gibi düşünülmesin. ürünü kullandıktan sonra temizlik hissi değil yağlı bir cilt bırakıyor.

  24 eylül 2013 09:08

  7. pazarlama faaliyetleri son zamanlarda yoğunlaşsa da aslında uzun zamandır piyasada bulunan bir üründür. ilk çıktığı zamanlarda çok kullanışlı bulduğum bir üründü. halen yağlı ciltler için kullanıp memnun kalanlar oluyor. ancak son kullandığımda özellikle dudak ve çene bölgesi çevresinde hayli kuruluğa yol açtı bende. herhalde yaşla cilt tipi de değişmeye uğruyor.

  24 eylül 2013 16:22

  8. Maske olarak kullanıldığında içeriğindeki mentolden dolayı yüzümü yakan ve hassaslaştıran ürün. Ancak peeling olarak, özellikle duşta kullanıldığında, gözenekleri güzel temizler.

  31 aralık 2013 11:25

  9. Uzun süre kullandığım peeling olur kendileri. Ama içindeki taneciklerin cildimi çizmeye başladığını hissettiğimden beri pek kullanmıyorum. Simdi Kiehl's markasının papayalı ve ananaslı peelingini kullanıyorum. Kokusunu ananas gibi olacak diye umsam da zeytinyağı kokuyor gibi geldi bana.Bakalım etkileri nasıl olcak

  24 temmuz 2014 14:44

  10. (link: http://cildineiyibak.garnier.com.tr/ http://cildineiyibak.garnier.com.tr/) adresinden ulaşılabilecek bir sayfası var. sinem koballı testi geçerseniz, ki çok basit bir oyun, adresinize bir adet bu üründen gönderiyorlar. pek inanmadan yapmıştım testi ama bugün ürün elime geçti.

  edit: bugün bir tane daha gönderdiler.

  edit 2: bu ürünü birkaç kere kullandım ve söyleyeceklerim var. birincisi bu ürünü temizleme ürünü olarak nasıl kullanabilirsiniz ki? cildinizi ovup durularken mutlaka peeling de oluyor. ya da şöyle söyleyeyim peeling veya temizleyici niyetiyle kullanım sırasında bence hiç fark yok. maske olarak kullanırken de aslında peeling yapıyor bence.

  drugstore temizleyicilerin bana yetmediğini bildiğimden bu ürünü maske olarak kullandım ve memnun da kaldım. bir aydınlık, ferahlık verdi. hep aynı maskeyi kullanmaktan sıkılmazsanız watsons'tan ne olduğu belirsiz 1-2 liralık maskeler yerine bunu kullanmak hem daha mantıklı hem daha etkili.

  edit 3: peelingim bitince banyoda peeling olarak da kullanmaya başladım ama istediğim kadar etkili olmadı. peelingden beklediğim o pürüzsüzlüğü, temizliği vermedi. sadece maske olarak kullanmaya devam edeceğim.

  12 ağustos 2014 09:47 19 aralık 2014 15:31